آمازون به مشتریان خود که Xbox Series X خرید کردند هشدار میدهد که محصول دیرتر به دستشان میرسد

تاریخ خبر: 1399/8/12

آمازون به مشتریان خود که Xbox Series X خرید کردند هشدار میدهد که محصول دیرتر به دستشان میرسد

ممکن است کسانی که ترجیح می دهند Xbox Series X خود را از آمازون سفارش دهند ، کمی بیدار شوند. روز جمعه خریداران با ایمیلی از طرف خرده فروش آنلاین روبرو شدند و به آنها اطلاع دادند که کنسول هایشان ممکن است در واقع پس از تاریخ انتشار رسمی سیستم در 10 نوامبر وارد شود.
 
در این ایمیل آمده است: "ما در مورد سفارش Xbox Series X با شما تماس می گیریم تا پیشاپیش به شما اطلاع دهیم که ممکن است این روز را به دلیل تقاضای زیاد ، این محصول را دریافت نکنید."
 
"ما با تهیه کننده تمام تلاش خود را می کنیم تا موجودی بیشتری تهیه کنیم. به محض دسترسی به اطلاعات بیشتر ، به روزرسانی های اضافی را ارائه خواهیم داد."
 
PCMag می تواند دریافت این ایمیل ها را تأیید کند ، اگرچه هنوز هیچ مدرکی در مورد پیش سفارشات لغو شده یا مواردی از این دست وجود نداشته است. همچنین هیچ اطلاعاتی در مورد اینکه چه تعداد مشتری تحت تأثیر این عقب ماندگی احتمالی قرار خواهند گرفت ، وجود ندارد. آمازون مشخص نکرده است که آیا این یک مسئله عمومی تأمین است که به همه مشتریان در مورد آن هشدار می دهد یا اینکه فقط برخی از خریداران ایمیل را به عنوان اقدام پیشگیرانه دریافت کرده اند.
 
Xbox Series X اولین نسخه کنسولی نیست که آمازون قبل از موعد مقرر از آن سلب مسئولیت کرده است. غول تجارت الکترونیکی همین کار را با هشدار مشابه برای کسانی که پیش خرید سیستم های PlayStation 5 را انجام داده اند ، انجام داد . با این هشدار ، آمازون یادآوری نکرد که در تلاش است "موجودی بیشتری تهیه کند".
 
از نظر پیش سفارش های کنسول نسل بعدی ، عرضه PS5 چیزی کمتر از یک فاجعه نبود . از آنجا که سیستم ها به ظاهر به صورت پراکنده برای فروش بالا می رفتند ، خریداران در معرض سرما قرار می گرفتند زیرا در سیستم ها به پوست سر ، ربات ها و سو mal عملکرد وب سایت آسیب می رساندند.
 
اگرچه مایکروسافت در ابتدا با بی رحمی سونی را مسخره می کرد ، به مشتریان اطمینان می داد که زمان مشخصی برای انتظار برای خرید سیستم هایشان وجود دارد ، اما همین مشکلات مربوط به سازنده Xbox Series X بود. هنگامی که پیش خریدها صبح 22 سپتامبر به صورت مستقیم آغاز می شد ، خریداران به ندرت می توانستند سیستم ها را به سبد خرید خود اضافه کنند یا با موفقیت از لیست خارج شوند.
 
سونی برای این مشکلات عذرخواهی کرد و برنامه هایی را برای ایجاد سیستم های اضافی در زمان های پراکنده پیش از عرضه PS5 در نظر گرفت. مایکروسافت از "متاسفم" صرف نظر کرد و فقط تأیید کرد که تعداد بیشتری سیستم Xbox Series X در روز راه اندازی ، 10 نوامبر در دسترس خواهد بود.
 
با توجه به هشدار آمازون مبنی بر اینکه Xbox Series X ممکن است دیرتر از تاریخ راه اندازی برسد ، اگر برای شما مهم باشد که به موقع آن را داشته باشید ، شروع به کار سیستم می کند. مایکروسافت اعلام نکرده است که آن روز چه مقدار سهام در دسترس خواهد بود ، اما اگر گذشته از این گذشته باشد ، Xbox Series X همانند اواخر سپتامبر کمیاب خواهد بود.
 
در حال حاضر ، هیچ صحبتی درباره اینکه آیا با ورود به فصل تعطیلات تولید افزایش خواهد یافت ، وجود ندارد.