اتهام یکی از کارمندان EA در مورد بازی FIFA 21 Ultimate Team

تاریخ خبر: 1400/1/2

اتهام یکی از کارمندان EA در مورد بازی FIFA 21 Ultimate Team

یکی از کارمندان EA که هنوز ناشناخته است ، به فروش کارتهای بسیار کمیاب FIFA 21 Ultimate Team به قیمت هزار دلار متهم شده است. رسوایی موسوم به "EAGate" در حال حاضر توسط ناشر در دست بررسی است.
 
EA نه تنها با فروش نسخه های FIFA 21 درآمد زیادی کسب می کند ، بلکه به درآمدزایی بیشتری از فروش جعبه های غنیمت Ultimate Teams نیز ادامه می دهد. این جعبه ها حاوی کارت هایی است که برخی از آنها مخصوص بازیکنان بسیار کمیاب و بسیار مطلوب آیکون و تیم سال است. برخی از گیمرها مایل به پرداخت مبالغ هنگفتی برای تضمین باز کردن قفل این بازیکنان هستند و به نظر می رسد که یک کارمند EA از این واقعیت استفاده می کند.
 
همانطور که IGN گزارش می دهد ، تصاویر صفحه یک گپ از طریق توییتر به اشتراک گذاشته شده است که فکر می کند یک کارمند EA و یک بازیکن FIFA 21 است. بازیکن در حال تلاش برای خرید برخی از این کارت های نادر است که فروشنده می گوید این کار به سادگی با شماره شناسه PSN و EA انجام می شود. همچنین پرداخت جزئی وجود دارد که در ازای دریافت سه کارت آیکون و دو کارت تیم سال به 1000 یورو (1173 دلار) می رسد.
 
EA با شروع تحقیقات و ارسال پیام زیر در حساب توییتر EA Sports FIFA به این ادعاها پاسخ داد . "ما از ادعاهایی که در حال حاضر در جامعه ما در رابطه با موارد FIFA 21 Ultimate Team در جریان است آگاه هستیم. تحقیقات کاملی در حال انجام است ، و اگر رفتار نادرست را شناسایی کنیم ، سریع اقدام خواهیم کرد. می خواهیم روشن شویم - این نوع رفتار غیرقابل قبول است ، و ما به هیچ وجه آنچه ادعا می شود در اینجا اتفاق افتاده را تأیید نمی كنیم. ما می فهمیم كه چگونه این مسئله نگرانی را در مورد تعادل ناعادلانه در بازی و رقابت ایجاد می كند. ما با شفافیت بیشتر در مورد شرایط جامعه را به روز خواهیم كرد. "