اسکنر مسطح و فیدر با قابلیت اسکن دورو

تاریخ خبر: 1399/6/19

اسکنر مسطح و فیدر با قابلیت اسکن دورو

 اسکنر اسناد مسطح که برای سازمان ها و گروه های کوچک مانند مطب پزشکان ، بانک ها و آژانس های مسافرتی طراحی شده است که نیاز به دیجیتالی کردن موارد مختلف دارند. زیراکس کامبو از نظر قیمت نسبتاً سریع ، دقیق ، و بسته نرم افزاری فوق العاده ای ارائه می شود. همچنین همراه با یک بسته نرم افزاری قدرتمند ارائه می شود. همه این مزایا به انتخاب سردبیران ما می رسد.
کوچک ، سبک و توانمند
به طور معمول ، برای ضبط دسته صفحات متنی و دستگاه تخت برای دیجیتالی کردن عکس ها ، صفحات کتاب و مجله ، یا برای صفحات شکننده سند که ممکن است از سفر از طریق دستگاه تغذیه برگ زنده نمانند ، از یک اسکنر اسناد feed-feed با ADF استفاده می کنید. . مزیت یک دسته کوچک موسیقی جاز مانند این یکی این است که شما بدون نیاز به خرید و خرید و فروش بین هر دو نوع اسکنر ، بهترین نتیجه را از هر دو جهان می گیرید.

با رفتن ماشین های ترکیبی سطح پایین ، رد پای مدل زیراکس 5.5 در 15.8 در 13 اینچ (HWD) چند اینچ بیشتر از حد متوسط ​​است ، اما وزن آن 5.9 پوند تقریباً نیمی از اپسون DS-1630 است که در بالا ذکر شد. اندازه و طول آن مشابه مدل Epson است و از این رو کمی کوچکتر (در عین حال سنگین تر) از دستگاه زیراکس ، اسکنر مسطح ScanJet Pro 2500 f1 HP است که یکی از چند ترکیب مسطح است (تا 10 برابر میزان ولوم از سایر مدلهای ذکر شده در اینجا) که HP ارائه می دهد.

زیراکس کامبو با یک صفحه ADF دو طرفه خودکار 35 صفحه ای تک پاس ارائه می شود ، به این معنی که دارای دو سنسور است که به شما امکان می دهد هر دو طرف صفحات دو طرفه را به طور همزمان اسکن کند. امروزه ، کرایه خودکار تک گذرگاه در اکثر اسکنرهای اسناد کرایه استاندارد است. با این حال ، به دلایلی ، Epson DS-1630 فقط از دوبلکس کردن دستی پشتیبانی می کند ، که برای گرفتن لبه های صفحه دیگر نیاز به چرخاندن نسخه های اصلی در میانه جریان دارد. ScanJet Pro 2500 و بازهم بیشتر ترکیب های مسطح دیگر ، از دوطرفه تک پاس پشتیبانی می کنند.

فیدر اسناد خودکار Xerox Duplex Combo Scanner
همچنین ، مانند اکثر اسکنرهای سطح ابتدایی این روزها ، زیراکس کامبو با یک کنترل پنل مینیمالیستی همراه است که از چهار گزینه تشکیل شده است - فلشهای بالا و پایین برای پیمایش از طریق شماره پروفایل گردش کار در یک دیجیتال کوچک LED و دکمه های Simplex و Duplex برای شروع یک- جلسات اسکن یک طرفه و دو طرفه.

کنترل پنل Xerox Duplex Combo Scanner
همه موارد دیگر ، از جمله وضوح ، مقصد ، نوع پرونده و مکان (به عنوان مثال ، یک پوشه محلی ، ایمیل ، یک سایت ابری و غیره) از برنامه رابط اسکنر Visioneer OneTouch و سایر نرم افزارهای بسته بندی شده استفاده می شود ، که در مورد آنها بحث خواهیم کرد با جزئیات در بخش بعدی.

برای اسکن عکس ها و سایر موارد یکبار مصرف ، می توانید با بلند کردن درپوش و قرار دادن آنها روی شیشه یا صفحه ، ADF را دور بزنید. البته این روش چیزی را که می توانید اسکن کنید به طور چشمگیری افزایش می دهد تا علاوه بر عکس شامل محتوای دشوار دسترسی ، از جمله صفحات مجله و کتاب ، گذرنامه ، کارتهای روکش پلاستیکی ، کارت و غیره باشد. بر.

Xerox Duplex Combo Scanner مسطح
سرانجام ، زیراکس Duplex Combo را (یا چرخه کار روزانه خود را تعیین می کند) 1500 اسکن در روز ارزیابی می کند. این همان Epson DS-1630 و HP ScanJet Pro 2500 است که در بالا ذکر شد و تقریباً 1500 اسکن در روز کمتر از مدل بعدی HP یعنی ScanJet Pro 3500 است. در هر صورت ، 1500 اسکن در روز (یا حدود 30،000 اسکن در هر روز) ماه ، بر اساس چرخه کار 20 روز در ماه) برای اسکنر زیر 300 دلار چشمگیر است.

درست کردن کلمات
مهمتر از تعداد صفحاتی که این دستگاه هر روز می ریزد این است که چقدر سریع و با دقت تولید قالب های قابل استفاده می شود. برای این منظور ، زیراکس (و Visioneer ، شرکتی که اسکنر زیراکس را ایجاد می کند و نرم افزار همراه آن را ایجاد می کند) شامل مجموعه ای از برنامه ها و برنامه های بسیار ماهر برای اسکن و تبدیل تصاویر متن اسکن شده به متن قابل ویرایش و سپس ذخیره نتایج در قالب های فایل قابل استفاده است. .

برای اهداف آزمایش ما ، آن قالب ها تصاویر و PDF قابل جستجو هستند. اما برنامه های موجود در Xerox Duplex Combo قادرند اسکن های شما را به چندین قالب مختلف فایل متنی دیگر از جمله Microsoft Office Word ، Excel و PowerPoint (DOCX ، DOC ، XML ، XLSX ، CSV ، PPT و PPTX) ، Adobe صادر کنند. Acrobat (PDF) ، HTML و TXT. فایلهای گرافیکی پشتیبانی شده شامل JPEG ، PNG ، TIFF ، GIF و تعداد زیادی فایل دیگر هستند.

علاوه بر درایورهای مختلف اسکنر (TWAIN ، EMC ، Captiva ، ISIS و Microsoft Windows Image Acquisition یا WIA ، که به شما امکان می دهد مستقیماً در اکثر برنامه های پشتیبانی شده مانند فتوشاپ و پاورپوینت اسکن کنید) ، بسته نرم افزاری شامل: Visioneer OneTouch ، Visioneer Acuity ، کارت ویزیت Abbyy کارت خوان ، و Abbyy Fine Reader Sprint.

Visioneer OneTouch رابط اصلی اسکنر است که با اکثر اسکنرهای زیراکس و Visioneer ارائه می شود. این دو م componentsلفه اصلی دارد: جلو (نشان داده شده در زیر) و قسمت عقب. frontend م componentلفه ای است که می بینید و با آن ارتباط برقرار می کنید.

رابط کاربری Xerox Duplex Combo Scanner OneTouch
توجه داشته باشید که این شماره های نمایه با اعداد نمایش داده شده در صفحه کنترل اسکنر مطابقت دارند. به عبارت دیگر ، پیمایش به یک شماره خاص و سپس فشار دادن Simplex یا Duplex یک کار اسکن یک یا دو طرفه را بر اساس پارامترهای تعریف شده در نمایه مربوطه OneTouch آغاز می کند. همانطور که قبلاً ذکر شد ، OneTouch با نه پروفایل از پیش تعریف شده ارائه می شود که می توانید با کلیک راست در System Tray ویرایش کنید ، که به نوبه خود باطن OneTouch را راه اندازی می کند که در آن می توانید تمام پروفایل های جدید را ویرایش یا ایجاد کنید.

Xerox Duplex Combo Scanner در حال ویرایش پروفایل های OneTouch
در اینجا قدرت مطلق این است که برنامه یک رابط کاربری ساده با گزینه های بسیار کمی ارائه می دهد ، در حالی که از طرف دیگر ، شما کنترل کاملی بر نحوه رفتار هر گردش کار دارید. حتی می توانید انتخاب ها را به یک قسمت محدود کنید ، در نتیجه انتخاب اشتباه کاربران برای شما غیرممکن است.

در حالی که OneTouch اصلی ترین برنامه همراه این اسکنر است ، سه برنامه دیگر - Visioneer Acuity ، Abbyy Fine Reader Sprint و Abbyy Business Card Reader - نیز مفید خواهند بود. برای مثال Acuity از الگوریتم های Visioneer و فناوری های آستانه پویا برای کمک به بهینه سازی اسکن ها و ضبط تصاویر واضح تر از اسناد شما استفاده می کند ، که به نوبه خود دقت OCR را بهبود می بخشد.

Abbyy Fine Reader Sprint نسخه تجزیه شده ای از Abbyy FineReader ، رهبر صنعت در نرم افزار شناسایی نوری شخصیت برای تبدیل متن اسکن شده به متن قابل ویرایش است ، و Abbyy Business Card Reader یک برنامه اسکن و بایگانی کارت ویزیت است. همراه با پایگاه داده مخاطب خاص خود ، یا می توانید مستقیماً در Microsoft Outlook اسکن کنید.

خواننده کارت ویزیت ابی
سرعت و دقت قابل احترام
زیراکس اسکن یک طرفه را در دو صفحه Combo با 25 صفحه در دقیقه (ppm) و در هر دقیقه 50 تصویر (یا آی پی ام که هر طرف صفحه به عنوان تصویر محاسبه می شود) برای اسکن های دو طرفه ارزیابی می کند. من آن را از طریق اتصال USB 2.0 از رایانه شخصی آزمایشگاهی رومیزی مجهز به Intel Core i5 که دارای ویندوز 10 حرفه ای است ، آزمایش کردم.

داستان مرتبطبه نحوه آزمایش اسکنرها مراجعه کنید
بدون زمان "تأخیر" یا زمانی که از آخرین صفحه کار اسکن به سینی خروجی می رسد تا زمانی که نرم افزار (در این مورد ، Visioneer OneTouch) آن را در قالب یک فایل قابل استفاده ذخیره کند ، Duplex Combo اسکن ما را انجام می دهد سند مایکروسافت ورد 25 صفحه ای با سرعت 28.3ppm و دو طرفه 25 صفحه ای ما (50 طرف یا صفحه) در 56.7ipm. این کمی بیش از امتیازات زیراکس از 25 ppm و 50ipm است.

مهمتر اینکه ، سرعت اسکنر و نرم افزار همراه اسکن شما را ضبط و ذخیره می کند . به عنوان مثال ، این سند متنی 25 صفحه ای یک طرفه ما را با سرعت 26.1 ppm و دو طرفه 25 صفحه ای (50 طرف) با میانگین 54.5 دور در دقیقه در PDF تصویر اسکن کرده و ذخیره می کند ، و همچنین ، فقط بیش از رتبه های شرکت است.

این تقریباً 10ppm و بیش از 27ipmm کندتر از HP 2500 با درجه پایین تر (20ppm و 40ipmm) و 1.1ppm و 42.5ipm جلوتر از Epson DS-1630 است. اما این نکته مهم است که دوباره در اینجا یادآوری می کنیم که مدل اپسون دارای دو سنسور برای اسکن یک طرفه دو طرفه نیست. برای انجام اسکن های دو طرفه ، DS-1630 قسمت اول را اسکن می کند ، سپس صفحه را به مکانیسم ADF برمی گرداند ، آن را دور می زند و طرف دیگر را می گیرد - که در این حالت بیش از دو برابر زمان اسکن را انجام می دهد.

برگردیم به دستگاه زیراکس. هنگام اسکن اسناد دو طرفه 25 صفحه ای (50 طرف) برای PDF قابل جستجو ، آن را در 58 ثانیه ثبت کردم. این امتیاز بیش از سه برابر سریعتر از ScanJet Pro 2500 و تقریباً پنج برابر سریعتر است (باز هم به دلیل دوبلکسر معکوس) نسبت به DS-1630 اپسون. در هر صورت Duplex Combo زیراکس به راحتی از این رقبا پیشی گرفت.

در مورد دقت کلی ، Xerox Duplex Combo صفحه تست فونت Arial ما را بدون خطا تا 6 امتیاز و صفحه آزمون Times New Roman را بدون اشتباه تا 8 امتیاز اسکن و ذخیره کرد. این امتیازات هر دو ترکیب HP و Epson را که در اینجا ذکر شد ، گره می زند و نتایج در مقایسه با اکثر اسکنرهایی که طی دو سال گذشته آزمایش کرده ایم ، به ویژه ترکیب های مسطح ، تقریباً متوسط ​​است.

علاوه بر اجرای تست های استاندارد دقت OCR ، من همچنین چند دسته کارت ویزیت را برای ارزیابی نرم افزار کارت ویزیت در Abbyy Business Card Reader اسکن کردم. در اکثر موارد ، این عمل مانند اکثر برنامه های اسکن و بایگانی کارت ویزیت ، از جمله IRISCard و Presto رفتار می کرد! BizCard Reader. به طور کلی ، دقت نرم افزار و میزان مناسب بودن آن در زمینه های مربوط به پایگاه داده ، اساساً به طراحی کارت ویزیت هایی که اسکن می کنید بستگی دارد. هرچه کارت کارت بیشتر باشد ، به احتمال زیاد نیاز به اصلاح خواهید داشت.