بازی های Outriders ممنوع اعلام نمی شوند

تاریخ خبر: 1400/1/16

بازی های Outriders ممنوع اعلام نمی شوند

Developer People Can Fly رویکرد متفاوتی در برخورد با متقلبین در بازی آینده خود Outriders دارد . به جای اینکه آنها را از بازی منع کند ، قرار است به طور دائم حساب های آنها را با یک علامت مشخص در بازی مارک کند.
 
Outriders یک RPG سوم شخص مشترک است که توسط Square Enix منتشر شده و قرار است در تاریخ 1 آوریل در PS4 ، PS5 ، Xbox One ، Xbox Series X | S ، Stadia و Windows راه اندازی شود. در آستانه راه اندازی هفته آینده ، People Can Fly یک به روزرسانی توسعه را در مورد جزئیات زمان راه اندازی ، تغییرات در ساخت نسخه ی نمایشی ، آنچه در وصله Day 1 وجود دارد و از همه جالبتر ، در مورد Steam ارسال کرد : سیاست تقلب و هک کردن در بازی
 
حدود دو میلیون بازیکن قبلاً این بازی را تجربه کرده اند و از میان افرادی که می توانند پرواز کنند 200 بازیکن را "که به وضوح تقلب کرده اند" شناسایی کردند. این برای 0.01٪ از بازیکنانی که به عنوان تقلب طبقه بندی می شوند بسیار کم است. حتی در این صورت ، افراد متقلب مجازات نخواهند ماند ، اما ممنوع نمی شوند. چندین پیامد با جزئیات زیر در Steam به اشتراک گذاشته شده است:
 
عواقب مربوط به آن گسترده است ، نه خاص شخصیت
شما نمی توانید با بازیکنان قانونی منطبق شوید
خواستگاری به احتمال زیاد بیشتر طول می کشد
همچنان می توانید به تنهایی بازی کنید
در آینده ، HUD شما یک علامت هوایی محرمانه اما قابل مشاهده بر روی خود قرار خواهد داد تا تصاویر گیم پلی ایجاد شده در این حساب به راحتی مشخص شود که از یک حساب پرچم دار آمده است.
در روز راه اندازی ، تمام حساب ها از نظر شواهد تقلب بررسی می شوند و پس از آن بررسی های منظم انجام می شود. عواقب این امر یافتن دیگران برای بازی با آنها را دشوارتر خواهد کرد ، اما علامت مشخصه قابل مشاهده جالبترین مورد اضافه شده به یک حساب است. این بدان معناست که صرف نظر از اینکه چقدر پس از تقلب مهارت دارید ، هر کسی که بازی شما را تماشا می کند ، می داند که شما در برخی موارد تقلب کرده است.
 
اگر از خود می پرسید که چه چیزی تقلب در نظر گرفته شده است ، People Can Fly نیز در به روزرسانی توسعه این موضوع را روشن کرد. اگر بازی را بدون اجرای Easy Anti Cheat (EAC) انجام دهید ، پرونده های بازی را اصلاح کنید تا شخصیت شما افزایش یابد ، زمان بازی را تغییر دهید تا ویژگی های وابسته به زمان را کاهش دهید ، از یک برنامه مربی برای کسب مزیت استفاده کنید یا از aimbots و دیوارکشی