بهترین اسکنرهای فلت در سایز A4

تاریخ مقاله: 1399/6/15

بهترین اسکنرهای فلت در سایز A4

آیا می خواهید اسناد A4 را اسکن کنید ، اما نمیخواهید آنها را از طریق فیدر اتوماتیک دریافت کنید؟ ما 3 مدل از بهترین اسکنر Flatbed A4 را انتخاب کردیم. دو مورد از اینها توسط اپسون و دیگری توسط کانن تولید می شوند. همه آنها با فرمت A4 هستند و از کیفیت تصویر ، عمق رنگ ، سرعت و رده بندی مشتری بسیار خوبی برخوردار هستند
در اینجا لیست ما از بهترین اسکنرهای مسطح A4 است.
3 اسکنر مسطح برتر A4 ما در سال 2020

Epson Perfection V600
Epson Perfection V600 A4 6400 dpi سلامتی USB 2.0 خاکستری 48 بیتی یا خاکستری 16 بیتی برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید
Epson Perfection V800
Epson Perfection V800 A4 6400 x 9600 dpi سلامتی USB 2.0 رنگ 48 بیتی برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید
Canon CanoScan Lide 400
Canon CanoScan Lide 400 A4 4800 dpi USB Type-C خاکستری 48 بیتی یا خاکستری 16 بیتی برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید

بیایید به طور خاص به هر محصول نگاهی بیندازیم.
EPSON PERFECTION V600
تولید - محصول قالب وضوح نوری اتصال عمق رنگ قیمت
Epson Perfection V600
Epson Perfection V600 A4 6400 dpi سلامتی USB 2.0 خاکستری 48 بیتی یا خاکستری 16 بیتی برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید
Epson V600 یکی از بهترین اسکنرهای مسطح A4 است که پول قادر به خرید آن است. این اسکنر مجهز به سنسور CCD (Charge-Coupled Device) است که 6400 نقطه در هر اینچ را دارد. این بالاترین تراکم پیکسلی است که می توانید از یک اسکنر در این نقطه قیمت دریافت کنید. اسکن یک سند با رزولوشن 300 dpi 6 ثانیه طول می کشد ، اما هنگامی که وضوح را افزایش می دهید ، 20 ثانیه گذشته است. با این حال ، سرعت اسکن بسیار سریع است و یکی از سریعترین اسکنرهای مسطح است که توسط ما بررسی شده است. تا آنجا که به عمق رنگ می رود ، اعداد برای اسکن رنگی 48 بیتی و برای مقیاس خاکستری 16 بیتی هستند. می توانید درایور TWAIN را برای آن پیدا کنید و در اصل با هر برنامه اسکن کار می کند. قیمت آن در رده بین V39 و V800 است.
این اسکنر تخت A4 قابلیت اسکن منفی فیلم را نیز دارد. اسکنر از یک واحد شفافیت بهره می برد که می تواند منفی و اسلایدهای فیلم 35 میلی متر بلکه فرمت متوسط ​​تا 6 22 22 سانتی متر را کنترل کند. شما 2 بسته نگهدارنده فیلم را در بسته فیلم و اسلایدهای منفی دریافت می کنید.
اسکنر تصویر رنگی Epson perfection v600 دارای 4 دکمه در قسمت جلویی است ، یکی برای اسکن سریع به PDF ، دیگری برای ارسال اسکن از طریق پست الکترونیکی ، دیگری برای کپی و دکمه شروع. هنگامی که با استفاده از دکمه PDF اسکن می کنید ، تمام اسناد مختلفی که اسکن کرده اید در یک PDF قرار می گیرد. اگر دکمه کپی را فشار دهید ، آن را به چاپگر متصل ارسال می کند ، بنابراین اسکنر مانند دستگاه کپی xerox عمل می کند. درب می تواند در موقعیت 45 درجه یا 90 درجه قفل شود. این دستگاه دارای "حالت کامل خودکار" است که تمام تنظیمات و انتخاب ها را به خودی خود انجام می دهد. نرم افزار اسکن اپسون دارای ویژگی های فناوری ICE دیجیتال برای از بین بردن گرد و غبار و خراش ، کاهش دانه در فیلم و عکس ، تصحیح نور پس زمینه ، تعادل رنگ است. همچنین می تواند جهت یابی صحیح عکس را به همراه شناسایی ناحیه اسکن تشخیص دهد.
بسته نرم افزاری از: Epson Easy Photo Fix ، Epson Copy Utility ، ArcSoft PhotoStudio ، ABBYY FineReader Sprint Plus OCR ساخته شده است. این تقریباً در مورد همه موارد مورد نیاز شما ، یک نرم افزار برای تصاویر اسکن شده پس از پردازش با ویژگی های شبیه فتوشاپ ، یکی برای رفع سریع و دیگری که برای تبدیل تصاویر اسکن شده TIFF ، JPEG ، Bitmap و PNG به PDFهای قابل جستجو ، اسناد Word ، استفاده می شود XLS ، eBook ، TXT و RTF. این نرم افزار و درایور ها با سیستم عامل هایی مانند Windows 10 و Mac OS X سازگار هستند. نرم افزار اسکن همچنین به شما کمک می کند تا پرونده های خود را با سیستم عامل های آنلاین آنلاین مانند Google Drive ، Dropbox ، Evernote همگام کنید.
ما Epson V600 را به عنوان بهترین اسکنر Flatbed A4 در داخل می نامیم
EPSON PERFECTION V800
تولید - محصول قالب وضوح نوری اتصال عمق رنگ قیمت
Epson Perfection V800
Epson Perfection V800 A4 6400 x 9600 dpi سلامتی USB 2.0 رنگ 48 بیتی برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید
اگر به دنبال تصویربرداری با کیفیت ضعیف هستید ، Epson V800 بهترین اسکنر Flatbed A4 است که می توانید آن را خریداری کنید. این دوربین به لطف سنسور CCD ، از رزولوشن نوری 6400 DPI برخوردار است ، اما با وجود برخی موارد اضافی: سیستم لنز دوگانه برای CCD و تراکم 4.0 DMAX. این بدان معناست که شما عکسهای سیاه بسیار عمیقی را در عکس های خود ضبط خواهید کرد. از سنسور CCD توسط لامپ LED ReadyScan و مدت زمان گرمایش پشتیبانی نمی شود. دقیقاً مانند دوربین های EOS dslr و دوربین های فیلمبرداری ، وضوح تصویر می تواند یکسان باشد اما تفاوت آن توسط سنسور و لنزهای نوری ایجاد می شود و V800 هر دو را درسته.
همچنین این نرم افزار متفاوت است. بسته نرم افزاری برای اسکنر تخت V800 A4 شامل: Epson Scan with Epson Easy Photo Fix technology2 ، Epson Copy Utility، LaserSoft Imaging SilverFast SE 62، Adobe Photoshope Elements، ABBYY FineReader Sprint Plus OCR. بنابراین شما بهترین و مهمترین چیزها را بدست می آورید: نرم افزار اساسی برای تنظیمات اتوماتیک عکس با یک لمسی ، SilverFast که یک نرم افزار پیشرفته برای عکاسی حرفه ای و یک نرم افزار عالی اسکنر OCR برای تبدیل اسناد اداری خود به PDF های قابل جستجو است.
نرم افزار SilverFast دارای چندین ویژگی از جمله ACR برای تقویت نشاط رنگ های RGB در عکس ها ، تنظیم انتخابی رنگ برای دستکاری کانال های مختلف ، تبدیل پیشرفته از رنگ به عکس های خاکستری ، کاهش سرعت برای حذف اثر Moire ، پیشرفت پیشرفته گرد و غبار و حذف خراش ، پیش نمایش زنده و چند مورد دیگر. اگر با 6400 dpi اسکن می کنید ، باید به کارت های گرافیکی با قدرت پردازش بالا نیز توجه کنید ، زیرا یک تصویر می تواند تا 2 گیگابایت طول بکشد.
همچنین یک نسخه حتی با کارایی بالاتر از این دستگاه وجود دارد ، اسکنر مسطح عکس Epson Perfection V850 pro با همان وضوح اسکن ، سرعت اسکن کمی سریعتر ، کیفیت اسکن کمی بهتر با عکس ، اسلایدها و منفی ها و برخی از ویژگی های اضافه شده. بسیار گرانتر است
اگر یک عکاس یا هنرمند حرفه ای هستید پس به اسکن با کیفیت نیاز دارید و این همان چیزی است که باید به آن توجه کنید. تنها نکته منفی این است که این اسکنر عکس تخت تنها تا اندازه کاغذ A4 را اسکن می کند. اگر یک اسکنر A4 به اندازه کافی بزرگ نیست و می خواهید یک اسکنر A3 داشته باشید ، ما Epson Expression 12000 XL-GA را پیشنهاد می کنیم. اگر به یک اسکنر با فیدر خودکار اتوماتیک و یک تخت خواب نیاز دارید ، پس Epson DS-1630 محصولی مناسب برای شماست.
CANON CANOSCAN LIDE 400
تولید - محصول قالب وضوح نوری اتصال عمق رنگ قیمت
Canon CanoScan Lide 400
Canon CanoScan Lide 400 A4 4800 dpi USB Type-C خاکستری 48 بیتی یا خاکستری 16 بیتی برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید
Canon Lide 400 یکی از بهترین اسکنرهای مسطح A4 است که اگر به دنبال بزرگترین معامله هستید ، می توانید آن را خریداری کنید. این یک رویکرد متفاوت برای اسکنرهای ارزان قیمت است و دارای طراحی گرا هستند. این اسکنر به جای یک CCD از یک CIS (سنسور تصویر تماس) استفاده می کند. حتی اگر آن را به خوبی به عنوان آنهایی که در اسکنرهای Epson نیستند ، بازهم پیکسل های زیادی در هر اینچ در قالب وضوح تصویر دیجیتالی از 4800 DPI نوری و بدون درج می کند. این طراحی بسیار باریک دارد ، یکی از باریک ترین اسکنرهای موجود در بازار. این یک اسکنر حرفه ای کانن نیست ، این یک محصول تجاری است که به معنای ارائه بهترین ارزش برای پول است. با سایر اسکنرهای تخت Canon CanoScan ، Lide 300 نیز یکسان است. نسخه Epson از اسکنر اسناد مسطح کم هزینه ، Epson Perfection V39 ، یک رقیب مستقیم برای این مدل است.
یک پایه عمودی وجود دارد که می توانید این اسکنر رنگی را در هنگام استفاده از آن قرار دهید و همچنین می توانید مستقیماً روی پایه بایستی اسکن کنید اما کمی دردسر است. دارای بهترین پورت اتصال به هر اسکنر است ، از USB-C برای اتصال به رایانه شما با سرعت انتقال داده 5Gbps استفاده می کند. این اسکنر همچنین بسیار سبک است ، فقط 3.6 پوند وزن دارد. کانن درایورهای TWAIN را در وب سایت خود ارائه می دهد بنابراین با هر برنامه اسکن در ویندوز یا مک سازگار است. حاشیه بیرونی بسیار کوچک است ، بنابراین اگر کتاب ها به زیبایی باز شوند ممکن است بتوانید از آن به عنوان نوعی اسکنر کتاب استفاده کنید. اگر در مورد اسکن کتاب جدی هستید ، پس باید به سراغ Plustec OptiBook بروید یا هنوز بهتر از آن ، یک اسکنر کتاب اختصاصی باشید.
بسته نرم افزاری این اسکنر تصویر رنگی شامل موارد زیر است: IJ Scan Utility (Windows) ، IJ Scan Utility Lite (مک) ، خودکار اسکن ، اسکن اسناد ، اسکن عکس ، اسکن سفارشی ، اسکن بخیه و OCR (تشخیص نوری شخصیت) ، درایور MP ScanGear ، منوی سریع. تشخیص شخصیت نوری در برنامه اسکن کانن ادغام شده است ، بنابراین مجوز ABBYY نیست (ما ABBYY را ترجیح می دهیم).

بهترین اسکنر مسطح A4 برای من چیست؟
اگر به تعادل کامل نیاز دارید ، این V600 است زیرا می تواند یک اسکنر عکس ، سند و فیلم با وضوح بالا و قیمت مناسب باشد. اگر به اسکنر حرفه ای A4 Flatbed احتیاج دارید پس باید V800 را برای ویژگی های پیشرفته تقویت تصویر ، چگالی سیاه و نرم افزار بسیار خوب بدست آورد. اگر فقط به دنبال یک معامله بزرگ هستید ، نمی توانید با Canon اشتباه کنید. اگر معلوم شود که شما به اسکنر A3 احتیاج دارید ، می توانیم اسکنر مسطح Plustek a3 را به شما پیشنهاد کنیم. برای اطلاعات بیشتر مقاله ما را در مورد اسکنرهای تخت A3 ببینید. بعضی از اسکنرها از این انتخاب گم شده اند: Canon canoscan 9000f mkii زیرا Canon دیگر آنرا نمی کند. epson perfection v550 زیرا این V600 بدون برخی از ویژگی های ICE عکس های اسکن شده ، epson fastfoto ff-680w است زیرا از لحاظ فنی اسکنر ADF است ، اسکنر HP Scanjet Pro 2500 f1 flatbed OCR ADF با حالت اسکن دوگانه ، plustek opticslim 1180 ، Xerox Documate 4700 ، Plustek ephoto z300 و اسکنر قابل حمل doxie flip با پشتیبانی از کارت SD. اگر به یک اسکنر اسناد معتبر احتیاج دارید ، گزینه های ما اسکنر رومیزی fujitsu scansnap ix1500 ، اسکنر سند دوتایی رنگی Epson Workforce ES-400 ، Kodak Alaris i2900 ، اسکنر شبکه Brother ADS-1700 ، Fujitsu ScanSnap S1300i اسکنر سند قابل حمل و canon imageformula R40 .