بهترین چاپگرهای رنگی مخصوص عکاسان

1399/10/10

آبهترین توصیه ای که من به عکاسان می دهم این است که آنها باید عکس های خود را چاپ کنند. برای بسیاری ، این به معنای مراجعه به آزمایشگاه یا چاپخانه است ، در این صورت شما باید در مورد مشخصات و کالیبراسیون اطلاعات کسب کنید. بقیه شما بیشتر به کثیف شدن دست علاقه مند هستید و می خواهید همه کارها و چاپ را به تنهایی در خانه انجام دهید. این تضمین می کند که شما کنترل کاملی بر کل فرآیند تولید ، از ضبط تا خروجی دارید. برای این کار شما به چاپگر عکس احتیاج دارید و در اینجا راهنمایی آورده شده است که به شما کمک می کند مدل مناسب را پیدا کنید.
 
فناوری چاپ
سه نوع چاپگر اساسی وجود دارد: جوهر افشان ، تصعید رنگ و لیزر. برای چاپ عکس ، می توانیم لیزر را از بین ببریم. که برگ های جوهر افشان و رنگ را ترک می کند. شخصاً اگر قصد چاپ عکس در خانه برای نمایش و در اندازه های مختلف را دارید ، با جوهر افشان همراه شوید . کیفیت قابل اطمینان و توانایی کار با انواع و اقسام کاغذها ، چاپ رایانه در خانه بسیار کمک می کند و آن را به یک انتخاب آسان تبدیل می کند. نکات منفی این است که سیستم های جوهر افشان در صورت استفاده مستعد مسدود شدن هستند ، جوهر گران است و بسته به مدل ، می توان یک تن کارتریج جوهر مختلف جایگزین کرد.
 
 
چاپگر عکس بی سیم حرفه ای جوهر افشان Canon PIXMA PRO-100
تصعید رنگ نباید فراموش شود ، زیرا این مزیت کاملاً مشخص است. یکی از مزایا می تواند برای چاپ رویداد یا در محل باشد ، مثلاً در یک عروسی یا مهمانی. حمل و نقل این چاپگرها راحت تر است (اگرچه بسیاری از آنها بسیار سنگین هستند) و از رسانه های اختصاصی و مجموعه جوهر استفاده می کنند که محاسبه هزینه های چاپ را آسان می کند و اطمینان حاصل می کنید که رسانه کافی برای دوام شب دارید. این مجموعه ها همچنین به این معنی است که جوهر و کاغذ به طور همزمان تمام می شوند ، ردیابی و تعویض آن در صورت لزوم آسان می شود. کیفیت تصویر مناسب است و سرعت آن نیز به طور کلی بسیار خوب است ، اما اگر شما دقیقاً به کیفیت تصویر اهمیت می دهید ، جوهر افشان فناوری قابل اطمینان تری است.
 
 
چاپگر تصویری رنگی حرفه ای DNP DS820A 8 "
داستان کوتاه کوتاه: برای چاپ عکس در خانه ، شرط امن جوهر افشان است. حال ، بیایید به تفاوت بین چاپگرهای جوهر افشان بپردازیم.
 
اندازه چاپ
هنگام شروع جستجو ، باید اندازه چاپ را در نظر بگیرید. مسلماً تنها بزرگترین محدودیت چاپگر است و در طول عمر محصول تغییری نخواهد کرد. به این فکر کنید که بیشتر از چه سایزهایی چاپ خواهید کرد. سپس به سایزهایی فکر کنید که می خواهید چاپ کنید. پس از آن ، گزینه های خود (و بودجه) خود را در نظر بگیرید و بهترین تصمیم ممکن را بگیرید. برای مبتدیان ، شما با مدلهای با عرض 13 "یا حتی اندازه استاندارد نامه کاملاً مطابقت خواهید داشت ، اگر همه چاپهای شما عکسهای 4 6 6" و 8 10 10 "باشد. عرض 13" منطقی است ، زیرا از فرمت استاندارد 13 19 19 اینچ که به اندازه کافی بزرگ است و می توان آن را به دیوار قاب کرد.
 
با حرکت به سمت بالا ، چاپگر دسکتاپ حرفه ای استاندارد با ابعاد 17 "عرض ، درهای چاپ 17 x 22" و اندازه های پانورامای دیدنی را باز می کند. این خانه شخصی من در خانه ام است ، جایی که من یک Epson SureColor P800 دارم . یک گزینه جایگزین برای این مورد Canon imagePROGRAF PRO-1000 است . اگر نیاز به چاپ فوق العاده زیادی ندارید (یا یک چاپخانه دارید که برای انجام کارهای بزرگتر به آن اعتماد دارید) این اندازه بسیار خوبی است. با عرض 17 اینچ ، بسیاری از آنها همچنین از چاپ رول برای چاپ حتی بیشتر پشتیبانی می کنند.
 
 
چاپگر جوهر افشان Epson SureColor P800
فراتر از آن ، شما به برخی از چاپگرهای بزرگ با قالب بزرگ نگاه می کنید. اگر 24 "بزنید ، باید استندهای تخصصی و تنظیمات سینی کاغذ را در نظر بگیرید تا بتوانید چاپهای عظیم را با لمس ظریفی که شایسته آنهاست ، کنترل کنید. اینها واحدهای تولیدی هستند که برای نگهداری صحیح و جریان دادن جوهر به استفاده مداوم نیاز دارند. اگر شما جدی هستید که به چاپگرهای بزرگتر از 24 "نگاه کنید ، خوب ، احتمالاً در مورد چاپ جدی هستید. نگهداری این واحدها در محیط خانگی سخت است مگر اینکه انتظار داشته باشید تقریباً روزانه چاپ کنید. کارتریج های بزرگتر جوهر همچنین هزینه های نگهداری را افزایش می دهند و به فضای مناسبی در محل کار شما احتیاج دارند.
 
 
Canon imagePROGRAF PRO-1000 17 "چاپگر جوهر افشان عکاسی حرفه ای
به طور خلاصه: برای مبتدیان ، حداکثر 13 "خوب است ، افراد حرفه ای اگر نیاز داشته باشند حداقل 17" ، شاید 24 "بخواهند ، و هر چیز بزرگتر باید به فکر جدی در مورد تعداد چاپ و چاپ شما باشد. واحدهای قالب به طور کلی برای گردش کار چاپ حرفه ای مناسب ترند.
 
همه رنگها! جوهرها و دامنه ها
اصطلاحی که در جستجوی چاپگر با آن مواجه خواهید شد گستره وسیعی است. از نظر عامیانه ، این به تعداد رنگهایی که چاپگر می تواند تولید کند اشاره دارد. بخشی از چاپ که مسئول این کار است ، مجموعه جوهر است. دو نوع اصلی وجود دارد: رنگ و رنگدانه. تفاوت های عملی که باید بدانید این است که جوهرهای مبتنی بر رنگدانه برای چاپ بایگانی مناسب ترند زیرا ماندگاری بیشتری دارند اما بسیار گران ترند. چیزهایی برای خانه خود چاپ می کنید یا به خانواده خود می دهید؟ چاپگرهای ارزان قیمت مبتنی بر رنگ عملکرد خوبی دارند. فروش چاپ یا آویزان کردن آثار هنری در گالری؟ با سیستم های رنگدانه همراه شوید.
 
در مرحله بعدی ، به تعداد جوهرها و رنگ های موجود نگاه خواهید کرد. در ابتدایی ترین آنها از رنگهای فیروزه ای ، سرخابی ، زرد و سیاه با نام مستعار CMYK استفاده خواهد شد. با ترکیب این چهار رنگ در یک فرآیند افزودنی ، می توانید طیف کاملی از رنگهایی را که عادت داریم مشاهده کنیم ایجاد کنید. خیلی باحاله ، درسته؟ چاپگرهای خانگی استاندارد به این تنظیمات ساده چهار رنگ پایبند خواهند بود ، اما محدودیت گسترده ای در گستره رنگ دارد. این بدان معناست که شما ممکن است نتوانید رنگهای خاصی را که می توانید روی صفحه خود مشاهده کنید به طور دقیق تولید کنید. چاپگرهای عکس حرفه ای راه حل استفاده از رنگهای بیشتر در سیستم جوهر را پیدا کرده اند ، از رایج تر در رنگ های فیروزه ای و زرد گرفته تا گزینه هایی مانند نارنجی و آبی. با داشتن رنگ های بیشتر برای مخلوط کردن با یکدیگر ، می توانید به طور موثرتری به لبه های دامنه برخورد کنید و ایجاد تصاویر با نشاط و غنی تر را امکان پذیر کنید.
بیشتر لزوما بهتر نیست. همچنین وقتی در مورد عکاسی صحبت می کنیم ، داشتن رنگ های خاص نیز وجود ندارد. ممکن است متوجه شوید که برخی از تولیدکنندگان دو مدل از چاپگر یکسان را ارائه می دهند اما با مجموعه های مختلف رنگ جوهر. در اینجا شما می خواهید به زبان آنها و بازاریابی در مورد افرادی که باید از آنها استفاده کنند توجه کنید. در این موارد ، آنها ممکن است یک رنگ اضافه کنند یا یک رنگ را حذف کنند تا بتواند به جای عکس فوق العاده دقیق ، پوستری با رنگ روشن تولید کند. فقط توجه کنید تا مطمئن شوید مدل درستی دریافت کرده اید.
 
سبزها و نارنجی ها بسیار مورد توجه قرار می گیرند اما نمی توان رنگ سیاه را فراموش کرد. در چاپگرهای مدرن ، از چندین سایه سیاه و خاکستری برای دستیابی به درجه بندی فوق العاده خوب در رنگ و چاپ تک رنگ استفاده می شود. اگر معمولاً سیاه و سفید کار می کنید ، جستجوی چیزی با چندین نوع سیاه بهتر از آنچه با رنگ های اضافی باشد ، به شما کمک می کند. در حالی که ما در مورد موضوع سیاه هستیم ، یک روند معمول این است که چاپگرها هم عکس دارند و هم مشکی مات. یکی برای کاغذهای براق بهینه شده در حالی که دیگری ، بدیهی است ، برای سطوح مات طراحی شده است. اگر می خواهید اغلب بین این دو تعویض کنید ، تعویض سیاه و طراحی چاپی باید نگران کننده باشد. اکثر چاپگرها از یک کانال سیاه در هد چاپ استفاده می کنند ، به این معنی که اگر می خواهید بین رسانه مات و براق جابجا شوید ، باید جوهر مورد استفاده را تعویض کنید ، به طور کلی برای پاک کردن نازل ها از مقدار جوهر ناچیز استفاده کنید. امروزه می توانید برخی از آنها را با کانالهای اختصاصی مات و سیاه پیدا کنید ، بنابراین بی دلیل جوهر را هدر نمی دهید و می توانید با سرعت بیشتری بین این دو جابجا شوید.
 
پشتیبانی رسانه
اگر تمام آنچه که قصد چاپ روی آن را دارید یک رسانه استاندارد از نوع هنرهای زیبا است ، می توانید از این بخش صرف نظر کنید. اکثر چاپگرهای عکاسی گرا (در اینجا در مورد چاپ خانه یا دفتر صحبت نمی کنیم) با طیف مناسبی از انواع رسانه با سهولت نسبی کار خواهند کرد. چند موردی که باید در طول جستجو به آنها توجه کنید باید حداکثر ضخامت رسانه و روش های تغذیه باشند. حداکثر ضخامت باید مشخص باشد - شما فقط می توانید با رسانه هایی کار کنید که نازک تر از این مشخصات باشد. روش های خوراک ممکن است کمتر روشن باشد. گزینه هایی مانند فیدر هنرهای زیبا ، سینی عقب و مسیر مستقیم همه به معنای چاپ انواع مختلف رسانه است.
مسیرهای تغذیه مستقیم کمتر متداول هستند ، اما برای اداره محیط های ضخیم تر ، مانند تخته ای که در صورت خم شدن بیش از حد با روش استاندارد تغذیه ، ممکن است چین بخورد. خوراک های Fine Art از این جهت که با کاغذهای ظریف یا ضخیم تر کار می کنند مشابه هستند. در این حالت ، به طور کلی یک روش تغذیه متفاوت است که می تواند چاپگر را در موقعیت مناسب رسانه برای چاپ تضمین کند و گاهی اوقات می تواند تنظیمات اضافی را ارائه دهد. به غیر از این موارد ، و رول فید ، که باید از نظر اندازه هسته و حداکثر طول چاپ تماشا کنید ، بیشتر گزینه های دیگر سینی های خوراک استاندارد شما هستند.فراتر از همه اینها ، شما به دنبال ویژگی های اضافی هستید. ما در مورد صرفه جویی در وقت ، درایورها و تنظیمات پیشرفته ، Wi-Fi و غیره صحبت می کنیم. اینجا جایی است که می توانید مواردی را پیدا کنید که جالب به نظر برسد ، مثلاً اگر می خواهید مستقیماً از دوربین یا iPad چاپ کنید.
این خلاصه (تا حدودی) ساده اطلاعات اساسی است که شما برای یافتن چاپگر عکس باید بدانید. آیا هنوز در یافتن بهترین مورد برای خود مشکل دارید؟ آیا موضوعی وجود دارد که دوست داشته باشید آن را پوشش دهیم یا جزئیات بیشتری در مورد آن ارائه دهیم؟ حتماً یک خط در بخش نظرات در زیر بیاندازید!

Warning: mysql_query(): Access denied for user ''@'localhost' (using password: NO) in /home/printerk/public_html/includes/motarjem.php on line 11

Warning: mysql_query(): A link to the server could not be established in /home/printerk/public_html/includes/motarjem.php on line 11

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/printerk/public_html/includes/motarjem.php on line 11

Warning: mysql_query(): Access denied for user ''@'localhost' (using password: NO) in /home/printerk/public_html/includes/motarjem.php on line 11

Warning: mysql_query(): A link to the server could not be established in /home/printerk/public_html/includes/motarjem.php on line 11

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/printerk/public_html/includes/motarjem.php on line 11