به کارمندان مایکروسافت 1500 دلار پاداش داده می شود

تاریخ خبر: 1400/4/28

به کارمندان مایکروسافت 1500 دلار پاداش داده می شود

مایکروسافت به کارمندان خود اطلاع داده است که همه آنها برای دریافت جایزه همه گیر 1500 دلار در صف هستند ، اما "همه" در واقع به این معنی نیست که هرکسی که مایکروسافت را به عنوان یک شرکت مادر در نظر بگیرد ، هدیه نقدی دریافت می کند.
 
همانطور که The Verge گزارش داد ، دفتر مردم مایکروسافت ، کاتلین هوگان ، در یادداشت داخلی با اعلام پاداش یکباره 1500 دلاری ، اظهار داشت که این "به رسمیت شناختن سال مالی منحصر به فرد و پرچالشی است که مایکروسافت به تازگی به اتمام رسانده است." با این حال ، این پاداش برای همه مناسب نیست.
 
مایکروسافت مالک LinkedIn ، GitHub و جدیدترین خرید بزرگ آن ZeniMax است ، اما هیچ یک از کارمندان این شرکت ها واجد شرایط دریافت جایزه نیستند. در کل ، این پاداش در حدود 200 میلیون دلار هدیه به کارمندان مایکروسافت تحقق می یابد.
 
این پاداش نشانه دیگری است که نشان می دهد ما در حال پایان یافتن این بیماری همه گیر هستیم و به آرامی شاهد بازگشت کارمندان به دفتر هستیم. سال گذشته ، مایکروسافت تصمیم گرفت به برخی از کارمندان اجازه کار دائمی در خانه را بدهد ، اما انتظار ندارد که دفاتر خود را تا ماه سپتامبر بازگشایی کند . در مورد فروشگاه های خرده فروشی آن ، آنها برای همیشه بسته هستند .