تعمیرات فیش پرینتر و لیبل پرینتر

تاریخ مقاله: 1399/6/22

تعمیرات فیش پرینتر و لیبل پرینتر

یکی از تخصصی ترین خدمات شرکت پرینترکاران بخش تعمیرات این مجموعه می باشد که علاوه بر تعمیر دستگاه ها و تجهیزات موجود در تهران ، امور تعمیر در شهرستان ها را نیز می پذیرد. در این مرکز تعمیر انواع فیش پرینتر ، لیبل پرینتر و پرینترهای حرارتی توسط بهترین کارشناسان و متخصصان دوره دیده با استفاده از بروز ترین ابزارها به صورت کاملا حرفه ای صورت می گیرد . 

در اولین نگاه تعمیر فیش پرینتر ، تعمیر لیبل پرینتر و تعمیر پرینترهای حرارتی به نطر ساده می آید و افراد و مراکز بسیاری وجود دارند که به تعمیر این دستگاه هادر انواع برند ها می پردازند اما باید توجه کنید که تعمیر این قبیل از تجهیزات فروشگاهی نیازمند تخصص خاص است و در صورت تشخیص نادرست و تعمیر توسط افراد نا متخصص و غیر حرفه ای و یا استفاده از قطعات غیر اورجینال باعث بروز خسارات جبران ناپذیر شده و دسنگاه شما را غیر قابل تعمیر می سازد . 

شرکت پرینترکاران با دارا بودن متخصصان حرفه ای و کارشناسان با سابقه کاری درخشان در این عرصه آماده ی ارائه ی انواع خدمات در زمینه ی تعمیر انواع پرینتر های صدور فیش می باشد . 

در روند تعمیراتی شرکت دستگاه فیش پرینتر ، لیبل پرینتر یا پرینتر حرارتی بعد از پذیرش توسط کارشناسان مورد بررسی قرار می گیرد و بعد از عیب یابی و برآورد هزینه به مشتری اعلام می گردد سپس در صورت تایید مشتری مراحل تعمیر شروع می گردد و پس از تعمیر و تست کامل و اطلاع از سلامت به مشتری تحویل داده می شود . 

تعمیر تخصصی لیبل پرینتر های زبرا ، بیکسولون ، دایمو ، آواسیس ، نیکیتا و سایر برند های موجود در بازار در بخش تعمیرات و فنی پرینترکاران صورت می گیرد . 

تعمیر ، پشتیبانی و سرویس انواع لیبل پرینتر

تعمیر قطعات الکترونیکی و مکانیکی انواع لیبل پرینتر

یک لیبل پرینتر از چندیدن قطعه با کاربرد های متفاوت تشکیل شده است . 

دقت چاپ در لیبل پرینتر یک پارامتر بسیار مهم است . چاپ بارکد ، لوگو و انوع لیبل به دقت بسیار بالا نیاز دارند . به همین دلیل جهت تعمیر لیبل پرینتر و سرویس این دستگاه می بایست از بهترین قطعات بهره برد تا بتوانید بهترین کیفیت را بدست اورید . 

تعمیر قطعات مکانیکی همراه با سرویس مکانیکی دستگاه قابل انجام است اما جهت تعمیرات قطعات الکترونیکی باید قطعه مورد نظر را از دستگاه جدا کنید و بر روی میز کار بررسی کنید تا مشکلات به وجود امده را مشاهده ، بررسی و رفع نمایید . 

پرینترکاران یکی از قویترین توزیع کننده ها در زمینه فروش و خدمات ماشین های اداری در ایران می باشد و با ارائه ی خدمات از جمله تعمیر ، تعویض و سرویس انواع لیبل پرینتر با ایجاد محیطی امن و قابل اطمینان ، اماده ی عرضه ی خدمات به شما مشتریان گرامی ( ارگان ها ، شرکت های دولتی و خصوصی و کاربران خانگی ) می باشد . 

قبل از شروع تعمیر لیبل پرینتر ها شما مشتریان گرامی ، برآورد هزینه صورت می گیرد و پس از ارائه گزارش به مشتریان و تایید نهایی از شما مشتریان گرامی تعمیرات لیبل پرینتر شما آغاز می شود . 

البته قبل از شروع تعمیر ، واحد پشتیبانی و فنی مجموعه پرینترکاران با ارائه مشاوره به مشتریان در صورتیکه تعمیر لیبل پرینتر توجیه اقتصادی نداشته باشد و لیل پرینتر برای تعمیربه هیچ عنوان پیشنهاد نمی شود . 

لیبل پرینترها بعد از تعمیر بررسی شده و مورد تست قرار می گیرند اگر مشکل مورد نظر دوباره ایجاد شود مشکل مجددا بررسی شده و پس از اطمینان از جهت سلامت دستگاه می توان لیبل پرینتر مورد نظر را به مشتری تحویل داد .