حق ثبت اختراع جدید سونی واقعیت مجازی را به یک ورزش تماشاگر تبدیل می کند

تاریخ خبر: 1399/11/20

حق ثبت اختراع جدید سونی واقعیت مجازی را به یک ورزش تماشاگر تبدیل می کند

حق ثبت اختراع جدیدی در وب سایت اداره ثبت اختراعات و علائم تجاری ایالات متحده منتشر شده است که جزئیات آن را توضیح می دهد که چگونه سونی می تواند واقعیت مجازی را در PlayStation به یک ورزش تماشاچی تبدیل کند.
 
همانطور که IGN گزارش می دهد ، این حق ثبت اختراع با عنوان " ادغام محتوای مشارکت مخاطبان در محتوای واقعیت مجازی " است. این جزئیات مربوط به سیستمی است که در آن شخص متقابل با هدست PSVR می تواند از طریق "دستگاه های تماشاگر" که می تواند به معنای کنترل کننده های Dual Sense / DualShock یا دستگاه های تلفن همراه مانند تلفن های هوشمند یا تبلت باشد ، در تعامل با بازی به او کمک یا مانع شود.
 
اسکچ نمونه ای که در این حق ثبت اختراع وجود دارد ، تماشاگران را نشان می دهد که کدام نوع سلاح را به بازیکن در بازی هدیه می دهند ، با انتخاب شمشیر ، هیولا یا ملاقه سوپ. بسته به میزان شیطنت تماشاگران ، ممکن است دوست آنها با تکیه بر ملاقه سوپ برای دفاع از خود وارد نبرد واقعیت مجازی شود.
 
گشودن واقعیت مجازی برای چندین بازیکن محلی که به طور مشترک کار می کنند و بدون نیاز به هدست های اضافی گران قیمت ، مطمئناً یک حرکت مثبت است اما سرگرم کننده است. با این حال ، در حال حاضر این فقط یک حق ثبت اختراع است و بنابراین یک ایده است که هنوز باید اجرا شود. شاید این یکی از ویژگی هایی باشد که سونی در نظر دارد هنگام عرضه PSVR 2 ، همراه آن عرضه شود.