در برنامه Signal هم اکنون پیام های خطا وجود دارند

تاریخ خبر: 1399/11/13

در برنامه Signal هم اکنون پیام های خطا وجود دارند

بعد از یک وقفه طولانی ، برنامه پیام رسانی سیگنال با حریم خصوصی دوباره آنلاین شد."سیگنال برگشت!" این شرکت آخر هفته توییت کرد. "با تشکر از میلیون ها کاربر جدید سیگنال در سراسر جهان برای صبر و حوصله شما. در حالی که ظرفیت را گسترش دادیم ، ظرفیت درک ما را الهام بخشید."
 
همه چشم ها در بودند سیگنال بعد از خط مشی رازداری واتساپ جدید (و یک صدای جیر جیر از ایلان ماسک ) باعث شد بسیاری از کاربران WhatsApp برای پرش کشتی و سعی کنید سیگنال. سیل ثبت نام ها ظاهراً بیش از حد سیگنال را بارگیری کرده است ، و آن را در 15 ژانویه آفلاین کرده است . سپس توسعه دهندگان در توییتر اعلام کردند که "سرویس های جدید و ظرفیت اضافی را با سرعت رکورد اضافه می کنند".
 
سیگنال روز جمعه گفت: "امروز حتی از خوش بینانه ترین پیش بینی های ما نیز فراتر رفت" میلیون ها میلیون کاربر جدید پیامی ارسال می کنند که حریم خصوصی مهم است.
 
سیگنال همچنین نشان داد که "یک عارضه جانبی ناخوشایند" این است که برخی از کاربران "ممکن است در برخی از چت های خود خطاهایی ببینند". اگر مشکلی دارید ، مراحل زیر را دنبال کنید. سیگنال می گوید: "خطاها بر امنیت گپ تأثیر نمی گذارند و در به روزرسانی بعدی برنامه به طور خودکار برطرف می شوند."