مشکلات سونی در مورد دسته کنترل PS5

تاریخ خبر: 1399/12/4

مشکلات سونی در مورد دسته کنترل PS5

این هفته ، سونی به دلیل نقص رانش در کنترل کننده های کنسول بازی های خود ، به مایکروسافت و نینتندو پیوسته است که در حال دریافت یک دعوی دادرسی کلاس هستند.
 
همانطور که یوروگیمر گزارش داد ، این دادخواست توسط شرکت حقوقی Chimicles Schwartz Kriner & Donaldson-Smith LLP در دادگاه منطقه ای ایالات متحده برای منطقه جنوب نیویورک به نمایندگی از شاکی لمارک ترنر و سایر مصرف کنندگان متضرر مطرح شد. این ادعا می کند که سونی کنترل کننده های معیوب DualSense را می فروشد که از جوی استیک هایی که بدون ورودی پخش کننده ثبت حرکت می کنند رنج می برند.
 
در این دادخواست توضیح داده شده است: "به طور خاص ، كنترلرهای DualSense كه برای كار كردن PS5 استفاده می شوند دارای نقصی هستند كه منجر به حركت شخصیت ها یا گیم پلی روی صفحه می شود بدون دستور كاربر یا كاربرد دستی جوی استیك ... این نقص به طور قابل توجهی در گیم پلی تداخل ایجاد می كند و بنابراین عملکرد اصلی کنترل کننده DualSense را به خطر می اندازد. "
 
ویدیو نشان دادن DualSense رانش در ق تماس در روز 26 نوامبر سال گذشته منتشر شد، تنها دو هفته پس از کنسول راه اندازی شد. در این دادخواست همچنین ادعا شده است كه سونی از نقص DualSense به دلیل شكایاتی كه قبلاً ارسال شده است آگاه است ، اما همچنین مصرف كنندگان باید هزینه های حمل و نقل را پرداخت كنند تا كنترلر DualSense را برای تعمیر به سونی ارسال كنند حتی اگر هنوز تحت ضمانت هستند.
 
درست مانند مایکروسافت و نینتندو ، به نظر می رسد به احتمال زیاد سونی تلاش خواهد کرد هر پرونده ای را از طریق داوری حل و فصل کند. با این حال ، ظاهراً شاکی لمارک ترنر پس از موافقت با شرایط خدمات کنسول PS5 خود ، به سونی نوشت و به این شرکت اطلاع داد که وی از حل اختلافات از طریق داوری انصراف می دهد. معلوم نیست که وقتی این پرونده قبل از قاضی رسیدگی می کند ، هیچ وزنی را تحمل می کند یا خیر.