پرینتر لیزری بدون کارتریج HP Neverstop 1001nw

تاریخ خبر: 1399/6/24

پرینتر لیزری بدون کارتریج HP Neverstop 1001nw

پرینتر بدون کارتریج Neverstop 1001nw نسخه مستقل و فقط قابل چاپ نسخه Editors 'Choice Neverstop Laser MFP 1202w است چند هفته قبل در اینجا بررسی شد Neverstop 1001nw بعد از خواهر و برادر کاملاً در یک خود ، دومین چاپگر لیزری تونر فله یا فاقد کارتریج است که از آزمایشگاه های ما عبور می کند. چاپگرهای لیزری Neverstop مانند جوهر افشان Smart Tank Plus با مرکب عمده HP ، و همچنین سایر چاپگرهای دارای جوهر تخفیف مانند مدلهای EcoTank اپسون و MegaTank کانن ، کمترین هزینه های جاری را در تجارت ارائه می دهند. این واقعیت مهم ، به علاوه مجموعه ای از ویژگی های مناسب و کیفیت کلی خوب چاپ ، 1001nw را برای خانه ها ، دفاتر کوچک و گروه های کاری که هر ماه نیاز به چاپ و کپی 500 تا 2500 صفحه تک رنگ دارند ، به یک ارزش فوق العاده تبدیل می کند. به عنوان اولین لیزر تک کاره بدون کارتریج ، این امر همچنین باعث می شود ویراستاران انتخاب سرنخ ما را برای یک چاپگر لیزری تک رنگ سطح اول بدست آورند .
 
Neverstop: فناوری لیزر کم هزینه HP
همانطور که گفته شد ، پرینتر بدون کارتریج 1001nw یکی از دو دستگاه Neverstop است که HP اخیراً عرضه کرده است ، دیگری مدل Neverstop Laser MFP 1202w all-in-one (چاپ ، کپی ، اسکن) است. خبر واقعی این است که این چاپگرها به کارتریج های بزرگ ، بزرگ و گران قیمت تونر احتیاج ندارند. همانطور که اپسون ، کانن و HP با استفاده از فناوری جوهر افشان با جوهر فله انجام داده اند ، HP محفظه تونر یکبار مصرف و بی مصرف را از بین برد و هزینه هر صفحه مواد مصرفی را کاهش داد.
 
پرینتر بدون کارتریج لیزری HP Neverstop 1001nw
به جای خرید و تعویض کارتریج در هر بار اتمام چاپگر ، با Neverstop ، یک سطل درون دستگاه را از یک کیت جایگزین پر می کنید که تقریباً 2500 چاپ در تونر نگه داشته می شود. این فرآیند فقط چند ثانیه طول می کشد.
 
یک مزیت دیگر و از این رو نام Neverstop است: همانطور که در مورد MFP 1202w گفتم ، بر خلاف دستگاههای کارتریج سنتی که تا جایگزینی کارتریج خالی از کار می افتند ، مخزن داخل چاپگر در واقع 5000 صفحه تونر دارد. وقتی نیمی از آن از بین رفت ، یک نشانگر در سمت راست چهره واحد به شما می گوید که وقت آن است که یک کیت جایگزین دیگر اضافه کنید ، به شما این امکان را می دهد که بازده را به 5000 برگردانید. (البته هر زمان که چاپگر به نصف رسید می توانید دوباره پر کنید).
 
تونر HP Neverstop Laser 1001nw
اگر اجازه ندهید که 2500 صفحه گذشته خشک شود ، چاپگر هرگز تونر شما تمام نمی شود. گرچه شاید مهمتر این که کیت شارژ مجدد فقط به اندازه متوسط ​​کارتریج تونر 2500 صفحه ای هزینه دارد و تهیه تعدادی از آنها را به یک پیشنهاد بسیار کم هزینه تبدیل می کند. در یک لحظه کمی بیشتر در مورد اقتصاد صحبت خواهیم کرد.
 
1001nw با 8.3 در 15 در 11.6 اینچ (HWD) و وزن 15.4 پوند ، برای چاپگر لیزری جمع و جور و سبک است. ارتفاع و عمق آن چند اینچ کوتاهتر از (و حدود 5 پوند سبک تر) از Canon imageClass LBP226dw ، مورد علاقه دیگر PCMag است ، اما کمی بزرگتر و شادتر از Epson EcoTank ET-M1170 ، "جایگزین لیزر" مبتنی بر جوهر افشان است مدل و در عین حال گزینه دیگری برای ویراستاران PCMag. یکی دیگر از گزینه های بسیار جذاب لیزر جوهر افشان Epson ، WorkForce Pro WF-M5299 ، تمام این رقبای دیگر را با چندین اینچ در همه جهات کوتوله و وزن آن بیش از دو برابر HP است.
 
از آنجا که تمام کار چاپ آن است ، پرینتر بدون کارتریج 1001nw نیازی به کنترل پنل زیادی ندارد و همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید ، یکی از آنها زیاد نیست ...
 
صفحه کنترل HP Neverstop Laser 1001nw
از این صفحه کنترل تا حدودی اسپارتان که در سمت چپ و بالای شاسی قرار دارد ، می توانید کارهای پیاده روی و پیکربندی (تهیه کپی ، تنظیم گزینه های امنیتی و موارد دیگر) را انجام دهید. یا می توانید از پورتال وب داخلی استفاده کنید که تقریباً از هر مرورگری از جمله تلفن های هوشمند یا رایانه لوحی شما قابل دسترسی است.
 
یک معامله ناعادلانه برای هزینه های پایین تونر ، عدم پشتیبانی از چاپ خودکار دوبلکس (دو طرفه) است. به عبارت دیگر ، شما باید اسناد خود را با دست ورق بزنید و آنها را دوباره در سینی کاغذ بارگیری کنید تا اضلاع دوم چاپ شود. برای چاپگرهای با این قیمت ، لیزر یا سایر موارد ، چاپ دو طرفه اتوماتیک کرایه استاندارد است و اغلب برای چاپ در مشاغل کوچک بسیار مهم است.
 
هر سه رقبای فوق الذکر از دوبلکس کردن خودکار پشتیبانی می کنند. همچنین پشتیبانی از شبکه اترنت سیمی وجود ندارد ، که برای چاپگرهای تجاری غیرمعمول است ، اگرچه می توانید پرینتر بدون کارتریج 1001nw را در شبکه Wi-Fi خود قرار دهید ، از طریق USB 2.0 به یک رایانه متصل کنید یا (با استفاده از Wi-Fi Direct) دستگاه تلفن همراه خود را همتا به همتا وصل کنید ، بدون اینکه چاپگر یا صفحه دستی در یک شبکه قرار گیرند.
 
HP Neverstop Laser 1001nw عقب
از دیگر گزینه های تلفن همراه می توان به Apple AirPrint ، Google Cloud Print ، HP Smart App (یک رابط کاربری دسکتاپ و موبایل کراس پلت فرم و رابط کاربری با ارزش افزوده) ، Mopria و HP Smart Tasks اشاره کرد. آخرین مورد مجموعه ای از پروفایل های گردش کار قابل تنظیم است ، مانند اسکن با تلفن هوشمند یا چاپ از سایت های ابری خاص ، که از میانبرهای قابل تنظیم در برنامه HP Smart به آنها دسترسی پیدا می کنید. HP همچنین ویژگی ای را به نام مدرن فکس گنجانده است که به شما امکان می دهد با استفاده از برنامه هوشمند فکس ایمن را از دستگاه ارسال کنید.
 
ظرفیت کاغذ برای پرینتر بدون کارتریج 1001nw تعداد 150 برگ است ، کوچکترین دستگاه دیگر (به جز Neverstop Laser MFP 1202w) است که در اینجا بحث شده است ، با Canon و Epson ET-M1170 هر دو دارای 250 برگ و Epson WF-M5299 قادر به نگه داشتن 330 ورق های قابل ارتقا تا 830.
 
پرینتر بدون کارتریج 1001nw حداکثر چرخه کار ماهانه 20000 صفحه است ، با حجم چاپ پیشنهادی ماهانه 2500 چاپ. در میان چاپگرهایی که تاکنون در اینجا بحث شده است ، Epson ET-M1170 با حداکثر 18000 مورد و 1000 پیشنهاد برتری دارد ، در حالی که Epson WF-M5299 با همان حجم پیشنهادی با حداکثر 25000 صفحه بیشتر رتبه بندی می شود. imageClass LBP266dw کانن همچنین حجم پیشنهادی 2500 چاپ را تبلیغ می کند. کانن حداکثر چرخه کار را برای آن AIO منتشر نکرده است.
 
Neverstop توضیح داده شده است
همانطور که در بررسی پرینتر بدون کارتریج Neverstop 1202w چند هفته پیش توضیح دادم ، یک دلیل وجود تونر چاپگر لیزری در کارتریج ها این است که این ماده بسیار بی نظمی است. فوق العاده ریز ، سبک و چسبناک است و در صورت شل شدن تمیز می شود و کثیف است. این کارتریج ها برای جدا و روان نگه داشتن مواد مورد نیاز هستند. برای اینکه مشتریان خود پرینترهای خود را پر کنند ، HP نیاز دارد تا سیستمی ارائه دهد که اجازه ندهد هیچ یک از آن گرد و غبار سیاه به هوا برود یا به چاپگر ، بدن انسان یا لباس برود.
 
برخلاف بطری های جوهر که برای پر کردن مخازن چاپگرهای جوهری استفاده می شود ، جایی که کاربران به راحتی آنها را رها می کنند و اجازه می دهند بقیه کارها را جاذبه انجام دهد ، دوباره پر کردن سرنگ مانند Neverstop به منظور مجبور کردن یا فرو بردن تونر به داخل سطل آشغال از طریق دریچه مهر و موم شده طراحی شده است. سمت راست شاسی.
 
افت نور تونر HP Neverstop 1001nw
روند کار به این شکل پیش می رود. ظرف کیت بارگذاری مجدد را تکان دهید ، دریچه را روی چاپگر باز کنید ، قسمت مرکزی ظرف بارگیری را 180 درجه بچرخانید (که به نوبه خود یک درب دریچه دوم باز می شود و یک مهر و موم هوا می شود) ، و سپس سریع و با فشار روی قطعه بالایی فشار دهید یا پیستون را مجبور کنید تا محتویات را به داخل مخزن آن بکشید. این یک روش سریع و بی عیب و نقص است ، و احتمال زیاد ابرهای گرد و غبار سیاه از دریچه بیرون می آید.
 
کمی بیشتر سرعت ، لطفا
HP 1001nw را در 21 صفحه در دقیقه (ppm) ارزیابی می کند. این برای چاپگر لیزری کمی کند است. به عنوان مثال ، imageClass LBP226dw کانن 40ppm درجه بندی شده است. من Neverstop را از طریق USB از آزمایشگاه Intel Core i5 استاندارد خود با Windows 10 Pro زمان بندی کردم. این سند 12 صفحه ای Microsoft Word Word را با سرعت 22.8ppm از بین برد. این 19.7ppm کندتر از Canon است. 1.5ppm سریعتر از Epson ET-M1170 ؛ و 21.6ppm کندتر از Epson WF-M5299 است. ( ببینید چطور چاپگرها را تست می کنیم )
 
برای بخش بعدی رژیم آزمایش ، مجموعه اسناد تجاری Adobe Acrobat پیچیده ، صفحات گسترده و نمودارهای اکسل ، و برگه های پاورپوینت حاوی گرافیک ها و فونت های مختلف از انواع ، اندازه ها و رنگ های مختلف را چاپ کردم. سپس این نتایج را با نتایج چاپ سند متن ترکیب کردم و به نمره کلی 13.2ppm رسیدم.
 
در اینجا ، Neverstop بسیار بهتر ظاهر شد. این امتیاز 0.8ppm سریعتر از imageClass LBP226dw ، 3.1ppm سریعتر از ET-M1170 و تنها 11.8ppm کندتر از WF-M5299 است. به عبارت دیگر ، 1001nw عملکرد بهتری نسبت به اکثر این رقبا ، به خصوص Epson ET-M1170 داشت ، زیرا بیشتر به نظر من 64 مگابایت RAM نسبتاً کم آن مدل است.
 
خروجی بهتر از قابل قبول
به طور کلی ، Neverstop نمونه پرونده های متنی ما و همچنین اکثر چاپگرهای لیزری که اخیراً آزمایش کرده ام را چاپ کرده است ، هرچند که با نمودارها و نمودارهای مقیاس خاکستری که در آن انداختم مشکل داشت. به عنوان مثال ، متن به کوچکترین فونت مورد آزمایش (4 امتیاز) خوش فرم و بسیار خوانا رسیده است. 1001nw همچنین تصاویر بسیار رنگارنگ و دقیق جاسازی شده در بروشورهای Acrobat ، جزوات PowerPoint و صفحات گسترده اکسل را به مقیاس خاکستری تبدیل کرده و به نوبه خود عکس های سیاه و سفید نه چندان بد را چاپ می کند. 
 
با این حال ، من به چند منطقه برخورد کردم که چاپگر در بازتولید برخی از شیب های تیره تر و چند پس زمینه پر کردن مشکل داشت. گاهی اوقات ، به جای سایه های روان یا پر از رنگ پر از رنگ ، برخی از نوارها یا مناطقی را می دیدم که تونر به طور یکنواخت توزیع نمی شود. در حالی که عکس های مقیاس خاکستری کمی بهتر چاپ می شوند ، آنها نیز بعضی از اوقات اشکالاتی در توزیع تونر نشان می دهند ، اگرچه هیچ یک از این نقص ها باعث نشد چاپ های من غیر قابل استفاده باشد.
 
اگرچه واضح خواهیم بود: اگر به دنبال گرافیک و عکسهای چشمگیر هستید ، در وهله اول لیزر تک رنگ سطح ابتدایی نباید در لیست کوتاه شما باشد.
 
چاپ لیزر برای یک آهنگ
قبل از Neverstop ، شما به سختی می توانید یک چاپگر لیزری سطح پایین با هزینه های جاری در هر جایی نزدیک به یک پنی در هر صفحه پیدا کنید. به طور معمول ، بین 2.5 و 4 سنت بهترین کاری است که می توانید انجام دهید. دستگاه های Neverstop اچ پی برای هر صفحه 0.3 سنت چاپ می کنند. اگر هر ماه چند صد چاپ انجام دهید ، اختلاف 2 یا 3 سنت در هر صفحه قابل توجه است. 
 
و اشتهای چاپ بزرگتر به معنای پس انداز قابل توجه تر است. اگر 2500 صفحه توصیه شده 1001nw در ماه را با اختلاف 3 سنت در هر صفحه در مقابل رقبا چاپ کنید ، این میزان پس انداز 75 دلار در ماه یا 900 دلار در سال است - برای خرید سه چاپگر Neverstop کافی است.
 
اکثر چاپگرهای لیزری تک رنگ ، به ویژه مدل های سطح پایین ، حداقل سه برابر بیشتر از مدل های Neverstop هزینه های عملیاتی را تحویل می دهند. LBP226dw کانن ، با 1.1 درصد در صفحه ، یک استثنا است. من می توانم چندین مورد از جمله Brother HL-L2370DW ، Lexmark B2236dw و Xerox B205 را لیست کنم که هزینه های آن بیش از 2 سنت در هر صفحه است.
 
از طرف دیگر ، EcoTank ET-M1170 اپسون نیز صفحات را با قطر 0.3 سنت ارائه می کند ، درصورتی که نیازی به خروجی لیزر (تونر) نباشد ، این مقدار خوبی است.
 
مقرون به صرفه تر کردن تولید لیزر
تاکنون دو شکایت من از خط Neverstop به طور کلی این است که چاپگرها از چاپ خودکار دوبلکس پشتیبانی نمی کنند که در بهترین حالت آزار دهنده است و کیفیت چاپ کاملاً در حد خانواده چاپگرهای HP LaserJet نیست. این بدان معنا نیست که کیفیت چاپ ضعیف است. این نیست ، اما من دیده ام که HP بهتر عمل می کند. من گمان می كنم كه تعدیل تونر برای رفتار خوب و نشستن طولانی مدت در آن مخزن داخلی بدون جمع شدن بی رویه احتمالاً به بازسازی نیاز دارد. خروجی برای قرار دادن این دستگاه در بازار بسیار مناسب است.