پرینتر لیزری دورو و شبکه HP M203dn

تاریخ مقاله: 1399/11/26

پرینتر لیزری دورو و شبکه HP M203dn

پرینتر لیزری اچ پی مدل LaserJet Pro M203dn یک دستگاه آرام و کم صدا کمپانی HP است که این قابلیت را به شما می دهد تا در مصرف انرژی صرفه جویی کنید؛ زیرا در صورت عدم استفاده به صورت اتوماتیک خاموش می شود. این چاپگر اسناد را با سرعت 28 برگ در دقیقه تحویل می دهد و قابلیت چاپ دوطرفه از دیگر ویژگی های آن است، بنابراین خرید آن باعث صرفه جویی در وقت و منابع شما خواهد شد. همچنین کیفیت بالای چاپ و قیمت پایینی که دارد، باعث شده است که خرید آن با استقبال نسبتا خوبی روبه رو شود و کاربران این دستگاه را در لیست بهترین پرینترها قرار دهند.

پرینتر لیزری اچ پی مدل LaserJet Pro M203dn یکی از محصولات کمپانی HP می باشد که از جنس پلاستیک مقاوم ساخته شده است و ابعاد کوچک و وزن 9.2 کیلوگرمی، آن را برای فضاهای کوچک و جمع و جور به یک گزینه مناسب تبدیل می کند. این محصول در رنگ سفید در بازار موجود است و برای بالا بردن بهره وری دستگاه، شرکت سازنده توصیه می کند که آن را در محیطی با دمای 17.5 تا 25 درجه سانتیگراد نصب کنید.

یکی از برجسته ترین قابلیت های این دستگاه، اتصال به شبکه اترنت است که به شما کمک می کند تا عملیات چاپ را با زحمت کمتری انجام دهید. همچنین شرکت HP با هدف آسان تر کردن کار شما و عدم نیاز به خرید تجهیزات جانبی، در جعبه  پرینتر HP LaserJet Pro M203dn چند عدد تجهیزات اضافی قرار داده است که شامل راهنما، کارتریج تونر لیزری سیاه HP LaserJet، نرم افزارهای چاپگر در قالب CD-ROM، درایور نرم افزار و اسناد مربوط به صورت CD-ROM، سیم برق و کابل یو اس بی می شود.

پرینتر لیزری اچ پی مدل LaserJet Pro M203dn از فناوری چاپ لیزری بهره می برد و با قابلیت چاپ 30000 صفحه در ماه را دارد. مسلما برای شما مهم است که دستگاه های برقی پراستفاده از جمله پرینتر مصرف برق پایینی داشته باشند؛ ما این مژده را به شما می دهیم M203dn یکی از محصولات قدرتمند HP محسوب می شود و میزان مصرف انرژی آن در حال کار  480w، آماده به کار1.9w  و در حالت خاموش 0.8 است که این میزان مصرف می تواند به مقدار چشمگیری باعث پایین آمدن هزینه استفاده از آن شود.

قابلیت خاموش کردن خودکار از دیگر ویژگی های محصول فوق است که این ویژگی در کنار مصرف پایین انرژی آن می تواند به میزان زیادی باعث صرفه جویی در برق مصرفی دستگاه شود. علاوه براین، سرعت چاپ آن برابر به 28 برگ یکطرفه و 18 برگ دوطرفه در دقیقه است که در رنج محصولات با سرعت و کیفیت متوسط قرار می گیرد.

پرینتر لیزری اچ پی مدل LaserJet Pro M203dn با کیفیت بالای چاپ و قیمت پایین در بازار موجود است

با توجه به قابلیت های برجسته پرینتر لیزری اچ پی مدل LaserJet Pro M203dn از جمله مقاومت و سرعت بالا، قیمت مناسب و مصرف انرژی پایین، برای مصارف چاپی کم حجم یک گزینه ایده آل خواهد بود. علاوه براین، کارکرد قابل قبول کارتریج آن نیز می تواند دلیل دیگری بر خرید آن از سوی دارندگان شرکت ها و دفاتر باشد.