پرینتر چندکاره لیزری رنگی Canon MF746cx

تاریخ مقاله: 1400/4/30

پرینتر چندکاره لیزری رنگی Canon MF746cx

پرینتر چند کاره لیزری رنگی Canon MF746cx با دارا بودن ویژگی ها و قابلیت های بروز و کارامدش به کاربرانش اجازه می دهد تا به سادگی بتوانند در کسب و کارهای کوچک و متوسط با ویژگی های بروز با کیفیت بالا امور چاپی خود را انجام دهند . پرینتر چهار کاره Canon MF746cx با دارا بودن قابلیت های چاپ ، اسکن ، کپی و فکس به شما کمک می کند تا وظایف لازم دفترکارتان را تنها با یک دستگاه انجام دهید . صفحه نمایش لمسی 5 اینچی تعبیه شده بر روی پرینتر Canon i-SENSYS MF746cx Printerبه کاربران اجازه می دهد تا به سادگی به مدیریت دستگاه خود بپردازند . پرینتر Canon  MF746cx از تونر کارتریج Canon 055 استفاده می کند که قادر است تا 2300 برگ سیاه سفید و 2100 برگ رنگی را به سادگی به چاپ برساند .

با ایجاد یک اتصال از طریق Wifi Direct می توانید به صورت مستقیم از دستگاه های تلفن همراه بدون نیاز به روتر خارجی دیگر چاپ هایتان را بگیرید .

می توانید با چاپگر چهار کاره کانن Canon  MF746cx به سادگی اسکن کنید و فابل های اسکن شده خود را به صورت فایل های دیجیتال قابل جستجو در اورید . اولین برگ توسط پرینتر Canon i-SENSYS MF746cx Printer در بازه زمانی 13 ثانیه چاپ و ارائه می شود .

کارتریج های ظرفیت بالا را می توانید با کارتریج های استاندارد پرینتر Canon  MF746cx به صورت کاملا اختیاری تعویض کنید و با پرداخت هزینه ای کمتر چاپ هایی بیشتر را به دست اورید . امکان پرینت پشت و روی اتوماتیک تعبیه شده بر روی پرینتر Canon  MF746cx Printer علاوه بر پیش برد سریع تر کارها به کاهش مصرف کاغذ نیز کمک می کند .

ویژگی های امنیتی تعبیه شده بر روی پرینتر Canon i-SENSYS MF746cx کاربران اجازه می دهد تا به سادگی بتوانند رسیک از دست دادن اطلاعات محرمانه را کاهش داده و امنیت را در چاپ هایشان حفظ کنند . تکنولوژی رنگ با افزایش وضوح تصویر و لرزش رنگ موجب ارائه ی چاپ هایی با کیفیت بالا می شود