کاغذ خردکن Fellowes 79Ci Overview

تاریخ مقاله: 1399/10/21

کاغذ خردکن Fellowes 79Ci Overview

طراحی سیاه و نقره ای تیره و ظاهر زیبای کاغذخردکن فلوز79 بریدن کاغذ را به صورت پاره پاره و بی سر و صدا برای شما انجام می دهد و دفع ایمن و کارآمد از اسناد محرمانه است. هر بار حداکثر 16 ورق را وارد قسمت ورودی کاغذ بالای Powershred کنید تا آنها را به نوارهای برش متقاطع 0.16 reduce 1.5 "تبدیل کنید. Powershred 79Ci برای برش پایه ها ، کارت های اعتباری ، کلیپ های کاغذی ، CD ها به اندازه کافی سخت است. و دی وی دی ها ، و می تواند تا 20 دقیقه به طور مداوم خرد شود ، قبل از اینکه یک دوره خنک کننده مورد نیاز باشد. سطل 6 گالنی امکان دفع زباله های بدون خراب را فراهم می کند.
 
سطح امنیتی P-4
Powershred 79Ci با درجه امنیتی P-4 می تواند یک ورق A4 را به تقریبا 397 نوار برش خورده تبدیل کند.
استفاده
Powershred 79Ci برای استفاده در دفاتر خانگی و مشاغل کوچک توصیه می شود.
سیستم Jam-Proof
برای پیشگیری پیشرفته از مربا ، این دستگاه خرد کن دارای یک سنسور در ورودی کاغذ است که ضخامت کاغذ را اندازه گیری می کند و از طریق یک میله نور بازخورد فوری را ارائه می دهد تا مطمئن شود که در ظرفیت ورق توصیه شده هستید. در صورت چین و چروک یا چین خوردگی ، مکانیزم خرد کردن به طور خودکار به طور خودکار معکوس می شود.
ایمنی پیشرفته
79Ci دارای یک حسگر الکترونیکی پیشرفته ایمنی است که ورودی کاغذ را احاطه کرده و هنگامی که دست ها دهانه کاغذ را لمس می کنند ، ماشین خرد کن را به طور خودکار غیرفعال می کند.
عملیات آرام
خرد کن ساکت ، 79Ci از کیفیت محیط کار شما محافظت می کند.
سیستم صرفه جویی در انرژی
برای حداکثر صرفه جویی در انرژی ، دستگاه خرد کن از منبع تغذیه کارآمد استفاده می کند و از ویژگی های حالت آماده به کار و خواب برخوردار است.