کاغذ خردکن Fellowes Powershred 99Ci

تاریخ مقاله: 1399/10/24

کاغذ خردکن Fellowes Powershred 99Ci

کاغذ خردکن فلوز مدل Fellowes Powershred 99 Ci این امکان را فراهم میکند که محیطی بی سرو صدا داشته باشید و خرد کردن کاغذ را با تولید صدای کم برای شما انجام می دهد و همچنین دفع ایمن و کارآمد از اسناد محرمانه است. هر بار حداکثر 18 ورق را وارد قسمت ورودی کاغذ بالای Powershred کنید تا آنها را به نوارهای مقطعی 0.16 1.5 1.5 "تبدیل کنید. Powershred 99Ci برای برش دادن پایه ها ، کارت های اعتباری ، کلیپ های کاغذی ، CD ها به اندازه کافی سخت است و دی وی دی ، و می تواند تا 30 دقیقه به طور مداوم خرد شود قبل از اینکه به یک دوره خنک شدن احتیاج داشته باشد سطل 9 گالنی امکان دفع زباله های بدون خراب را فراهم می کند.

سطح امنیتی P-4

Powershred 99Ci با درجه امنیتی P-4 می تواند یک ورق A4 را به تقریبا 397 نوار برش خورده تبدیل کند.

استفاده

Powershred 99Ci برای استفاده در دفاتر خانگی و مشاغل کوچک توصیه می شود.

سیستم Jam-Proof

برای پیشگیری پیشرفته از مربا ، این دستگاه خرد کن دارای یک سنسور در ورودی کاغذ است که ضخامت کاغذ را اندازه گیری می کند و از طریق یک میله نور بازخورد فوری را ارائه می دهد تا مطمئن شود که در ظرفیت ورق توصیه شده هستید. در صورت چین و چروک یا چین خوردگی ، مکانیزم خرد کردن به طور خودکار به طور خودکار معکوس می شود.

ایمنی پیشرفته

99Ci دارای یک سنسور الکترونیکی پیشرفته ایمنی است که ورودی کاغذ را احاطه کرده و هنگامی که دست ها دهانه کاغذ را لمس می کنند ، ماشین خرد کن را به طور خودکار غیرفعال می کند.

عملیات آرام

خرد کن ساکت و آرام ، 99Ci از کیفیت محیط کار شما محافظت می کند.

سیستم صرفه جویی در انرژی

برای حداکثر صرفه جویی در انرژی ، دستگاه خرد کن از منبع تغذیه کارآمد استفاده می کند و از ویژگی های حالت آماده به کار و خواب برخوردار است.