واحد فروش : 88322752-021 واحد پشتیبانی : 2783986-0930

پرینتر اپسون Epson Printer M1120

تاریخ خبر: 1398/11/16

پرینتر اپسون Epson Printer M1120

 یکی دیگر از چاپگرهای اپسون که به تازگی وارد بازار ایران شده است پرینتر Epson M1120 می باشد. پرینتر تک کاره سیاه سفید با سرعت چاپ بالا

EcoTank ET-M1120
با استفاده از این EcoTank با دوام ، سریع و با صرفه جویی در مصرف انرژی با مخزن جوهر قابل شارژ ، از مزایای چاپ موبایل و پس انداز بزرگ آن لذت ببرید. یک راه حل مقرون به صرفه ، تا 5000 صفحه با جوهر سیاه 1 را چاپ کنید . شما به سرعت چاپ خواهید کرد زیرا دیگر زمان گرم شدن و سرعت چاپ پایین وجود ندارد . به راحتی از طریق Wi-Fi متصل شوید و از طیف وسیعی از برنامه های چاپ موبایل Epson استفاده کنید.
 
هزینه های چاپ خود را کاهش دهید
EcoTank اقتصادی با چاپگرهای لیزری متفاوت است. این دستگاه دارای یک مخزن جوهر قابل شارژ بزرگ است که به جای تونر ، بطری های جوهر موجود را پر می کنید. از ابتدا به اندازه کافی جوهر دارید تا هزاران صفحه چاپ کنید ، هزینه را کاهش می دهید و باعث صرفه جویی در وقت می شوید زیرا اغلب در حال تغییر تونر نیستید.
 
جایگزینی کم هزینه
در حالی که احتمالاً میزان پر کردن مجدد بین آنها بسیار کمی است ، می توانید با بطری های جوهر جایگزینی 3 بیش از 90٪ در هزینه هر صفحه را ذخیره کنید . مخزن جلوی آن برای پر کردن مجدد از ظروف سرباز یا مسافر ساخته می شود و بطری ها دارای سیستم جریان هوا هستند بنابراین فشردن آن در طی فرایند پر کردن ضروری نیست. با تشکر از صفحه نمایش سطح جوهر جلو ، واضح است که در نهایت بخاطر دوباره پر کردن مجدد انجام می شود.
 
قابل اعتماد
با آرامش خاطر ، هر چاپگر تک رنگ EcoTank دارای ضمانت یک ساله / 100،000 صفحه می باشد.
 
صرفه جویی در وقت
وقت خود را برای تغییر لوازم تلف نکنید - با یک سیستم مخزن جوهر ، اساساً می توانید آن را پر کنید و فراموش نکنید. چاپ سریع و بدون زمان گرم شدن و سرعت چاپ از 15ppm 2 انجام می شود .
 
انرژی را ذخیره کن
میزان مصرف انرژی را کاهش داده و سربارهای خود را با یک چاپگر تک رنگ EcoTank کاهش دهید. این می تواند در مقایسه با پرینترهای تک لیزری در مصرف برق تا 95٪ 4 صرفه جویی کند .
 
چاپ موبایل
از هر جای دفتر با اتصال Wi-Fi و اپلیکیشن های رایگان چاپ موبایل Epson چاپ 5 .
 
ویژگی های اصلی
هزینه های چاپ خود را کاهش دهید: چاپگر مخزن جوهر اقتصادی با تعداد زیادی جوهر در آن قرار دارد
قابلیت اطمینان و بادوام: یک سال یا 100،000 صفحه ضمانت
کاهش مصرف انرژی: در مصرف برق تا 95٪ صرفه جویی کنید 4
پر کنید و فراموش کنید: هزاران صفحه را با جوهر موجود چاپ کنید
چاپ سریع و Wi-Fi: چاپ موبایل ، سرعت چاپ 15ppm 2 و مدت زمان گرم شدن نیست

تگ ها