واحد فروش : 88322752-021 واحد پشتیبانی : 2783986-0930

پرینتر اپسون Epson Printer M1170

تاریخ خبر: 1398/11/16

پرینتر اپسون Epson Printer M1170

 در این بخش به معرفی محصول جدید شرکت اپسون می پردازیم . یک پرینتر سیاه سفید تک کاره با سرعت چاپ عالی. این چاپگر جایگزین مناسبی برای پرینترهای لیزری می باشد.

EcoTank ET-M1170
از مزایای چاپ موبایل لذت ببرید و با این پرینتر  EcoTank با مخزن جوهر قابل شارژ ، در هزینه خود صرفه جویی کنید. یک راه حل مقرون به صرفه: شما می توانید تا 11000 صفحه با جوهر سیاه 1 را چاپ کنید . این کار سریع و با انرژی است ، زیرا به زمان گرم شدن نیاز ندارد. با استفاده از Wi-Fi ، چاپ دو طرفه ، سینی کاغذ 250 برگه و پیشانی چاپ PrecisionCore از زمان و منابع خود به طور موثرتری استفاده کنید.
 
هزینه های چاپ خود را کاهش دهید
چاپگر اقتصادی EcoTank اساساً با چاپگرهای لیزری تفاوت دارد. این یک مخزن جوهر قابل شارژ بزرگ دارد که شما بجای تونر را بطری های جوهر تهیه شده پر می کنید. از همان ابتدا کافی است جوهر کافی برای چاپ هزاران صفحه وجود داشته باشد. این هزینه را کاهش می دهد و باعث صرفه جویی در وقت می شود زیرا تغییرات منظم تونر دیگر لازم نیست.
 
تغییر ارزان قیمت جوهر
به طور معمول ، بطری های جوهر جدید فقط در هر زمان مورد نیاز است ، بنابراین می توانید با بطری های جوهر جایگزین 2 ، بیش از 90٪ هزینه در هر صفحه را ذخیره کنید .
 
قابل اعتماد
هر چاپگر سیاه و سفید EcoTank برای اطمینان از امنیت به مدت یک سال یا 100،000 صفحه تضمین می شود.
 
صرفه جویی در وقت
وقت خود را برای جایگزین کردن مواد مصرفی تلف نکنید - با یک سیستم مخزن جوهر ، می توانید به راحتی پرینتر را دوباره پر کنید و نگرانی در مورد آن را متوقف کنید. به دلیل از بین بردن زمان گرم شدن و سرعت چاپ حداکثر 20 صفحه در دقیقه 3 ، روند چاپ به ویژه سریع است.
 
در مصرف انرژی صرفه جویی کنید
با استفاده از چاپگر سیاه و سفید EcoTank باعث کاهش مصرف انرژی و هزینه های عملیاتی خود می شوید. از 95 تا کمتر از 4 استفاده می کند تا از پرینترهای لیزری سیاه و سفید قابل مقایسه استفاده کند.
 
کارکردهای تجاری مؤثر
صفحه چاپ PrecisionCore را که برای سرعت ، کیفیت ، قابلیت اطمینان و کارآیی شناخته شده است ، تجربه کنید. سینی 250 برگه نیاز به تعویض کاغذ را از بین می برد و چاپ اتوماتیک دو طرفه باعث صرفه جویی در کاغذ شما می شود.
 
گزینه های اتصال
از عملکرد اسکن به ابر استفاده کنید و از رابط Wi-Fi و برنامه های رایگان چاپ موبایل از Epson 5 ، از هر نقطه ای از مطب استفاده کنید. این مدل دارای اترنت برای اتصالات سریع و با کیفیت است.

تگ ها