واحد فروش : 88322752-021 واحد پشتیبانی : 2783986-0930

پرینتر اپسون Epson Printer M1140

تاریخ خبر: 1398/11/9

پرینتر اپسون Epson Printer M1140

شرکت اپسون پرینتر جدید خود را روانه بازار کرد. این چاپگر جوهر افشان همراه با مخزن جوهر می باشد و تنها امکان چاپ سیاه سفید را برای شما فراهم می کند با سرعت چاپ بالا
EcoTank ET-M1140
این EcoTank با مخزن جوهر قابل شارژ می تواند به شما در کاهش هزینه های چاپ کمک کند. با دوام ، سریع و با صرفه جویی در مصرف انرژی است. یک راه حل مقرون به صرفه ، تا 11000 صفحه را با 1 قوطی جوهر سیاه چاپ کنید . با سرعت چاپ از 20ppm 2 صرفه جویی کنید و با چاپ اتوماتیک دو طرفه کاغذ را ذخیره کنید. ET-M1140 از طریق USB به رایانه متصل می شود و دارای یک سینی کاغذ 250 برگه است.
 
هزینه های چاپ خود را کاهش دهید
EcoTank اقتصادی با چاپگرهای لیزری متفاوت است. این دستگاه دارای یک مخزن جوهر قابل شارژ بزرگ است که به جای تونر ، بطری های جوهر موجود را پر می کنید. از ابتدا به اندازه کافی جوهر دارید تا هزاران صفحه چاپ کنید ، هزینه را کاهش می دهید و باعث صرفه جویی در وقت می شوید زیرا اغلب در حال تغییر تونر نیستید.
 
جایگزینی کم هزینه
در حالی که احتمالاً میزان پر کردن مجدد بین آنها بسیار کمی است ، می توانید با بطری های جوهر جایگزینی 3 بیش از 90٪ در هزینه هر صفحه را ذخیره کنید .
 
قابل اعتماد
با آرامش خاطر ، هر چاپگر تک رنگ EcoTank دارای ضمانت یک ساله / 100،000 صفحه می باشد.
 
صرفه جویی در وقت
وقت خود را برای تغییر لوازم تلف نکنید - با یک سیستم مخزن جوهر اساساً می توانید آن را پر کرده و به آسانی پرینت بگیرید. چاپ سریع و بدون زمان گرم شدن و سرعت 20ppm 2 انجام می شود .
 
انرژی را ذخیره کن
میزان مصرف انرژی را کاهش داده و سربارهای خود را با یک چاپگر تک رنگ EcoTank کاهش دهید. این می تواند در مقایسه با پرینترهای تک لیزری در مصرف برق تا 95٪  صرفه جویی کند .
 
ویژگی های کارآمد تجاری
چاپگر PrecisionCore که به خاطر سرعت ، کیفیت ، قابلیت اطمینان و کارآیی آن مشهور است را تجربه کنید. کاغذ را کمتر با سینی 250 برگه عوض کنید و کاغذ را با چاپ دو طرفه اتوماتیک پرینت کنید.

 

تگ ها