چاپگر چندکاره لیزری رنگی سامسونگ

چاپگر چندکاره لیزری رنگی سامسونگ

1394/8/24

نام نویسنده فروش پرینتر

 اگر به دنبال یک دستگاه کپی ایده آل می گردید چاپگر سامسونگ مدل C9201NA گزینه مناسبی می باشد که دارای پرینت ، اسکن ، کپی و فکس نیز می باشد

ویژگی ها

  • چاپ کارها با رنگ های واقعی در پرینتر لیزری چندکاره رنگی
  •  
  • چاپ کارها با رنگ های واقعی در پرینتر لیزری چندکاره رنگی CLX-9201NA 20PPM

مشخصات ظاهری محصول

مشخصات ظاهری محصول

کارایی بیشتر با قدرت دو برابر

کارایی بیشتر با قدرت دو برابر

با قابلیت های چاپ و اسکن سریع این محصول که به لطف یک پردازنده دوهسته ای 1 گیگاهرتزی کاملاً یکپارچه سامسونگ میسر می گردد، کارایی دفاتر کاری به میزان قابل توجهی افزایش می یابد. انجام کارهای چاپ/کپی بزرگ سریعتر و اسکن انواع اسناد راحتتر صورت می پذیرد. در واقع، بواسطه افزایش سرعت انجام تمامی کارها تا 1.5 برابر می توانید وقت بیشتری را صرف مابقی کارها کرده و کمتر معطل شوید.
از کیفیت بالای کارهای چاپی خود لذت ببرید

از کیفیت بالای کارهای چاپی خود لذت ببرید

تکنولوژی منحصر به فرد ReCP (موتور تصویر پرداز برای چاپ صفحات شفاف) سامسونگ کیفیت کلی کار را افزایش می دهد و با بهبود وضوح چاپ رنگی کارهایتان را در نهایت کیفیت تهیه می کند. این تکنولوژی فوکوس نوشته ها و محتویات گرافیکی را به طور خودکار تصحیح می کند و با همپوشانی اشیاء توپر فواصل سفید توخالی بین آنها را از بین می برد.
تونر پلیمریزه

تونر پلیمریزه

تونر پلیمریزه جدید ما از ذرات یکدست تر و ریزتر در مقایسه با تونرهای معمولی برخوردار است. کارهای چاپی شما از خطوط مطلوب تر و با جزئیات بصری روشن تر برخوردار خواهند بود و دیگر گیر کردن کاغذ در دستگاه را تجربه نخواهید کرد. علاوه بر این، محتوای مومی این تونر، برق و جلای تصاویر را دو چندان می سازد و با جلوگیری از کمرنگ شدن ناخواسته تصویر، دوام کار چاپی را افزایش می دهد.
بیشترین بهره را از فضای دفترتان ببرید

بیشترین بهره را از فضای دفترتان ببرید

با توجه به اینکه در تمامی کسب و کارها، اولویت بر حداکثر بازدهی منابع و کارایی می باشد، به دستگاهی نیاز دارید که بتواند وجب به وجب فضای در دسترس را به نحو بهینه استفاده نماید. حتی در دفاتر کوچک و با فضای محدود، این طراحی ساده و باریک پرینتر CLX -9301NA سامسونگ است که کارهای چاپی را به بهترین شکل ممکن انجام می دهد. پرینتر CLX -9301NA سامسونگ با مدنظر قرار دادن نصب سریع و آسان طراحی شده است. نصب دستگاه به راحتی توسط دو نفر انجام می پذیرد و تمامی مواردی که نیاز خواهید داشت از قبیل DADF (تغذیه کننده سند خودکار دورو) از قبل نصب شده را شامل می گردد.
از کیفیت بالای کارهای چاپی خود لذت ببرید

از کیفیت بالای کارهای چاپی خود لذت ببرید

به لطف فینیشر داخلی 350-برگ و کارت خوان داخلی کارآمد این دستگاه نیازی نیست به فکر قابلیت دیگری در ارتباط با تعداد برگه ها باشید.
رابط کاربری ساده، گویا و هوشمند

رابط کاربری ساده، گویا و هوشمند

جهت تضمین حداکثر کنترل و قابلیت دید، پرینتر CLX-9301NA به یک پانل کنترل لمسی رنگی 7 اینچی با سهولت انتخاب و پیمایش بین گزینه ها مجهز می باشد. به دلیل ماهیت ساده و گویای رابط کاربری هوشمند این دستگاه قادر خواهید بود حتی پیچیده ترین کارها را به سرعت و به راحتی انجام دهید.
مصرف برق پایین

مصرف برق پایین

بورد همه کاره هوشمند این دستگاه با به حداقل رساندن نیاز برق آن، مجموع برق مصرفی دستگاه را کاهش می دهد. در واقع، این بورد میزان TEC (مصرف برق معمول) را در مقایسه با بوردهای معمولی تا 60 درصد کاهش می دهد. در این میان، تکنولوژی «سیستم ترکیب سریع سامسونگ» (Samsung Instant Fusing System) کمک می کند چاپ و کپی را سریعتر انجام دهید، انرژی کمتری مصرف نمایید و به نوبه خود هزینه های انرژی کمتری را پرداخت نمایید.
اقلام مصرفی قابل تعویض و جداشدنی

اقلام مصرفی قابل تعویض و جداشدنی

هزینه های اداری را تحت کنترل داشته باشید. با توجه به ارائه تونر و OPC به صورت مجزا و همچنین یک واحد تامین کننده دانه تونر با بازده 300000 برگ امکان کاستن از هزینه های اداری شرکت برایتان فراهم خواهد شد. علاوه بر این، به دلیل مشترک بودن درام های OPC (کنداکتور عکس آلی) برای تمامی رنگ ها امکان تعویض و جایگزینی آنها وجود دارد که هزینه های مرتبط با استفاده از دستگاه را به نحو قابل توجهی کاهش می دهد.

کنترل هزینه ها از طریق صرفه جویی اکو

کنترل هزینه ها از طریق صرفه جویی اکو

همه شرکت ها به دنبال آن هستند که تا حد امکان هزینه های خود را کاهش دهند. با استفاده از دکمه ECO می توانید در مصرف کاغذ و برق صرفه جویی نمایید. تنها کافی است یک دکمه را فشار دهید تا محتویات بیشتری را به شکل دو در یک، چهار در یک و دو رو چاپ نمایید و با چشم پوشی از صفحات خالی در مصرف تونر صرفه جویی نمایید. با کمک قابلیت موسوم به Easy Eco Driver این امکان برای شما فراهم می گردد تا قبل از چاپ، پیش نمایش سند خود را به طور دقیق مشاهده نمایید. کیفیت رنگ خروجی چاپ و سایر تنظیمات را برای تامین نیازهای دقیق و بر اساس بودجه خود تغییر دهید، همچنین می توانید قسمت های غیرضروری متون، تصاویر و سایر بخش ها را حذف کنید. تعداد صفحات چاپی باطله را کاهش داده و شیوه اقتصادی تر و با بازدهی بیشتر چاپ را تجربه کنید.
XOA (پلتفرم معماری باز)

XOA (پلتفرم معماری باز)

«پلتفرم معماری باز» (XOA) منحصر به فرد سامسونگ این امکان را برای شما فراهم می سازد تا دستگاه چندکاره خود را به راحتی به برنامه های تجاری مرتبط سازید. بر اساس استانداردهای باز، XOA به تهیه کنندگان راهکارهای چاپ اجازه می دهد برنامه های تعبیه شونده ای ایجاد نمایند که استفاده از قابلیت های دستگاه را برای بهبود فرآیندهای کسب و کار بهبود ببخشد.

پشتیبانی راهکارهای هوشمند سامسونگ

پشتیبانی راهکارهای هوشمند سامسونگ

سامسونگ راهکارهای خانگی و همینطور راهکارهای ISV مختص به خود را برای افزایش کارایی عملکرد کاربران ارائه می دهد. این راهکارها برای تمامی کاربران، کنترل های پایان کار و برنامه ها قابل دسترسی می باشند و نیازهای متنوع کاربران را برآورده می سازند.
چاپ آسان از تلفن همراه

چاپ آسان از تلفن همراه

بدون نیاز به نصب هیچ گونه درایور چاپ می توانید به راحتی، به سرعت و در نهایت سهولت محتوای مدنظر برای چاپ را از تلفن های همراه خود دریافت کنید. قابلیت های چاپ و اسکن و انتقال فایل بی‌سیم این امکان را برای شما به‌وجود می‌آورند که بخش زیادی از کارهای خود را در وقتی در مسیر هستید انجام دهید. 3 مرحله ساده چاپ از طریق تلفن همراه سامسونگ عبارتند از: نصب برنامه، انتخاب دستگاه و چاپ کردن فایل.