چاپگر 4کاره لیزری سیاه سفید جدید سامسونگ

چاپگر 4کاره لیزری سیاه سفید جدید سامسونگ

1394/8/24

نام نویسنده فروش چاپگر

شرکت سامسونگ یک دستگاه کپی قدرتمند تک رنگ تولید و روانه بازار کرده به مدل Samsung 8123 NA که یک چاپگر چهارکاره محسوب میشود

ویژگی ها

  • پرینتر لیزری چندکاره سیاه و سفید SCX-8123NA 20PPM

مشخصات ظاهری محصول

مشخصات ظاهری محصول

کارایی بیشتر با قدرت دو برابر

کارایی بیشتر با قدرت دو برابر

با قابلیت های چاپ و اسکن سریع این محصول که به لطف یک پردازنده دوهسته ای 1 گیگاهرتزی کاملاً یکپارچه سامسونگ میسر می گردد، کارایی دفاتر کاری به میزان قابل توجهی افزایش می یابد. انجام کارهای چاپ/کپی بزرگ سریعتر و اسکن انواع اسناد راحتتر صورت می پذیرد. در واقع، بواسطه افزایش سرعت انجام تمامی کارها تا 1.5 برابر می توانید وقت بیشتری را صرف مابقی کارها کرده و کمتر معطل شوید.
از کیفیت بالای کارهای چاپی خود لذت ببرید

از کیفیت بالای کارهای چاپی خود لذت ببرید

تکنولوژی منحصر به فرد ReCP (موتور تصویر پرداز برای چاپ صفحات شفاف) سامسونگ کیفیت کلی کار را افزایش می دهد و با بهبود وضوح چاپ های سیاه و سفید کارهایتان را در نهایت کیفیت تهیه کنید. این تکنولوژی فوکوس نوشته ها و محتویات گرافیکی را به طور خودکار تصحیح می کند و با همپوشانی اشیاء توپر فواصل سفید توخالی بین آنها را از بین می برد.
تونر پلیمری

تونر پلیمری

تونر پلیمیری جدید ما از ذرات یکدست تر و ریزتر در مقایسه با تونرهای معمولی برخوردار است. کارهای چاپی شما از خطوط مطلوب تر و با جزئیات بصری روشن تر برخوردار خواهند بود و دیگر گیر کردن کاغذ در دستگاه را تجربه نخواهید کرد. علاوه بر این، محتوای مومی این تونر، برق و جلای تصاویر را دو چندان می سازد و با جلوگیری از کمرنگ شدن ناخواسته تصویر، دوام کار چاپی را افزایش می دهد.
بیشترین بهره را از فضای دفترتان ببرید

بیشترین بهره را از فضای دفترتان ببرید

با توجه به اینکه در تمامی کسب و کارها، اولویت بر حداکثر بازدهی منابع و کارایی می باشد، به دستگاهی نیاز دارید که بتواند وجب به وجب فضای در دسترس را به نحو بهینه استفاده نماید. حتی در دفاتر کوچک و با فضای محدود، این طراحی ساده و باریک پرینتر SCX-8123NA سامسونگ است که کارهای چاپی را به بهترین شکل ممکن انجام می دهد. پرینتر SCX-8123NA سامسونگ با مدنظر قرار دادن نصب سریع و آسان طراحی شده است. نصب دستگاه به راحتی توسط دو نفر انجام می پذیرد و تمامی مواردی که نیاز خواهید داشت از قبیل DADF از قبل نصب شده را شامل می گردد.
نیازی به فضای اضافی یا نصب لوازم اضافی ندارید

نیازی به فضای اضافی یا نصب لوازم اضافی ندارید

به لطف فینیشر داخلی 350-برگ این دستگاه نیازی نیست به فکر قابلیت دیگری در ارتباط با تعداد برگه ها باشید.
رابط کاربری ساده، گویا و هوشمند

رابط کاربری ساده، گویا و هوشمند

جهت تضمین حداکثر کنترل و قابلیت دید، پرینتر SCX-8123NA به یک پانل کنترل لمسی رنگی 7 اینچی با سهولت انتخاب و پیمایش بین گزینه ها مجهز می باشد. به دلیل ماهیت ساده و گویای رابط کاربری هوشمند این دستگاه قادر خواهید بود حتی پیچیده ترین کارها را به سرعت و به راحتی انجام دهید.
مصرف برق پایین

مصرف برق پایین

بورد همه کاره هوشمند این دستگاه با به حداقل رساندن نیاز برق آن، مجموع برق مصرفی دستگاه را کاهش می دهد. در واقع، این بورد میزان TEC (مصرف برق معمول) را در مقایسه با بوردهای معمولی تا 60 درصد کاهش می دهد. در این میان، تکنولوژی «سیستم ترکیب سریع سامسونگ» (Samsung Instant Fusing System) کمک می کند چاپ و کپی را با سریعتر انجام دهید، انرژی کمتری مصرف نمایید و به نوبه خود هزینه های انرژی کمتری را پرداخت نمایید.
مواد مصرفی مجزا

مواد مصرفی مجزا

هزینه های اداری را تحت کنترل داشته باشید. با توجه به ارائه تونر و OPC به صورت مجزا و همچنین یک واحد تامین کننده دانه تونر با بازده 300000 برگ امکان کاستن از هزینه های اداری شرکت برایتان فراهم خواهد شد.
کنترل هزینه ها از طریق صرفه جویی اکو

کنترل هزینه ها از طریق صرفه جویی اکو

همه شرکت ها به دنبال آن هستند که تا حد امکان هزینه های خود را کاهش دهند. با استفاده از دکمه ECO می توانید در مصرف کاغذ و برق صرفه جویی نمایید. تنها کافی است یک دکمه را فشار دهید تا محتویات بیشتری را به شکل دو در یک، چهار در یک و دو رو چاپ نمایید و با چشم پوشی از صفحات خالی در مصرف تونر صرفه جویی نمایید. با کمک قابلیت موسوم به Easy Eco Driver این امکان برای شما فراهم می گردد تا قبل از چاپ، پیش نمایش سند خود را به طور دقیق مشاهده نمایید. کیفیت خروجی چاپ و سایر تنظیمات را برای تامین نیازهای دقیق و بر اساس بودجه خود تغییر دهید، همچنین می توانید قسمت های غیرضروری متون، تصاویر و سایر بخش ها را حذف کنید. تعداد صفحات چاپی باطله را کاهش داده و شیوه اقتصادی تر و با بازده

پشتیبانی راهکارهای هوشمند سامسونگ

پشتیبانی راهکارهای هوشمند سامسونگ

سامسونگ طیف گسترده ای از راهکارهای خانگی را به منظور تامین نیازهای تمامی کاربران ارائه می نماید.
چاپ آسان از تلفن همراه

چاپ آسان از تلفن همراه

بدون نیاز به نصب هیچ گونه درایور چاپ می توانید به راحتی، به سرعت و در نهایت سهولت محتوای مدنظر برای چاپ را از تلفن های همراه خود دریافت کنید. قابلیت های چاپ و اسکن و انتقال فایل بی‌سیم این امکان را برای شما به‌وجود می‌آورند که بخش زیادی از کارهای خود را در وقتی در مسیر هستید انجام دهید. 3 مرحله ساده چاپ از طریق تلفن همراه سامسونگ عبارتند از: نصب برنامه، انتخاب دستگاه و چاپ کردن فایل.