نمایندگی اسکنر کداک

تاریخ خبر: 1393/4/4

نمایندگی اسکنر کداک

شركتKodak  بزرگترین تولید کننده اسکنرهای اسناد در دنیا و دارای بیشترین تنوع اسکنر میباشد. کداک داراى اسكنرهاى اسناد پرسرعت از 20 سند تا 200 سند A4 در دقیقه (800 تصویر در دقیقه) بوده و سهم بزرگی از فروش اسكنرهاى اسناد را در اختیار دارد.

اسكنرهاىKodak  در دو سایز A3 و A4 عرضه می شوند و میتوانند اسناد را بصورت یكرو و دورو و با طول بلند (بسته به مدل اسكنر)، اسكن كنند.

اسكنرهاى كداک دارای پیشرفته ترین و امن ترین سیستم کشش اسناد SurePass بوده بدین معنا که سند بصورت کاملا مسطح و بدون چرخش وارد تغذیه کننده کاغذ شده و بدون چرخش یا انحنا از طرف دیگر خارج میشود. سیستم مذکور هیچ گونه صدمه ای به سند نمیزند. بعضى از مدلها نیز داراى سیستم اسكن مسطح بصورت اختیاری (Option Flatbed) میباشند.

سیستم اسكن مسطح بصورت اختیاری (Option Flatbed) توسط کداک به کاربران این امکان را میدهد، تا با خرید یک سیستم اسکن مسطح سایز A4 یا A3، بتوانند:

1-     یک سیستم اسکن مسطح را به چند اسکنر متصل نمایند. شایان ذکر است که سیستم اسکن مسطح توسط کابل به اسکنر متصل میشود.
2-     با خرید اسکنر سایز A4 و سیستم اسکن مسطح سایز A3، هم در خرید اسکنر صرفه جویی کنند و هم تنوع سایز اسناد را پوشش دهند. لازم به ذکر است که سیستمهای اسکن مسطح سایز A4 و A3 با کلیه مدلهای اسکنرهای سری i1200، i1300 و i1400 همخوانی دارند.
 

کلیه اسکنرهای کداک بجز i1120 دارای سیستم تشخیص اسناد دوتایی توسط امواج فراصوت میباشد که با استفاده از سیستم فوق امکان اسکن دو سند به هم چسبیده غیر ممکن خواهد شد.
شما می توانید اسکنر های کداک را با گارانتی از ما خریداری کنید .