پرینتر سامسونگ 760 پی

تاریخ خبر: 1393/6/30

پرینتر سامسونگ 760 پی

Samsung Printer SF-760P0

پرینتر چهار کاره سیاه سفید سامسونگ مدل  760 که توسط شرکت سامسونگ ساخته شده از جمله پرینتر های چند کاره محسوب می شود که با گوشی تولید شده و دیگر نیازی به گوشی جانبی نیست

با عملکرد چهار منظوره این پرینتر محیط کاری خود را خلوت کنید

با عملکرد چهار منظوره این پرینتر محیط کاری خود را خلوت کنید

به لطف عملکرد 4-در-1 پرینتر SF-760P سامسونگ فرآیند چاپ شما به راحتی و به سادگی انجام می شود و این اطمینان حاصل می گردد که فرآیند چاپ کاری در نهایت کارآمدی انجام می گیرد. با برخورداری از عملکردهای چاپ، کپی، اسکن و فکس پرینتر SF-760P در واقع دستگاهی همه کاره است و انعطاف کاری لازم را به شما می دهد تا محدودیت های کمتری را تجربه کنید. مجموعه قابلیت های نوآورانه این پرینتر تمام امکانات لازم برای کار و تلاش در شرکت ها و کسب و کارهای مدرن امروزی را در اختیار شما قرار می دهد.
فکس بدون دردسر

فکس بدون دردسر

پرینتر SF-760P به گونه ای طراحی شده است تا کارهای فکس شما را با سرعت و دقت هرچه تمامتر انجام دهد. کنترل ها شامل 20 دکمه قابل تعریف برای شماره گیری سریع است و می توانید تا 200 شماره که بیشتر مورد استفاده قرار می دهید را برای شماره گیری سریع در آن ذخیره کنید. ئر مواردی که لازم است اسناد را برای چند شماره محل ارسال کنید، می توانید از پرینتر SF-760P برای ذخیره حداکثر 209 شماره در حداکثر 100گروه یا لیست ذخیره برای شماره گیری گروهی استفاده کنید. 9 شماره دیگر هم می توانید در حافظه ذخیره کنید و با قابلیت «ارسال چندگانه» (Multi Send) دستگاه می توانید یک فکس واحد را برای تمامی شماره ها ارسال نمایید. بنابراین فکس خود را برای هر چند نفر و هر چند بار هم که بخواهید ارسال کنید! باز هم سامسونگ انجام کارهای پیچیده را با ارائه یک دستگاه فکس آسان، سریع و کارآمد به راحتی ممکن ساخته است.
کاهش هزینه ها با حالت ارسال تاخیری

کاهش هزینه ها با حالت ارسال تاخیری

دکمه «ارسال تاخیری» (Delay Send) روی پانل کنترل دستگاه، اسناد را در حافظه ذخیره می کند و می توانید آنها را در زمانهای از پیش تعیین شده ای که نرخ تماس تلفنی پایین تر است (ساعتهای خارج از پیک مصرف) ارسال کنید – بدین ترتیب هزینه های تلفن شما به میزان قابل توجهی کاهش خواهد یافت.
مدیریت آسان و موثر پرینتر سامسونگ

مدیریت آسان و موثر پرینتر سامسونگ

مدیریت آسان امور چاپ را با نرم افزار Easy Printer Manager (برنامه مدیریت آسان پرینتر) تجربه کنید. نرم افزار یکپارچه EPM این امکان را برای شما فراهم می سازد تا دستگاه خود را به سرعت تنظیم و راه اندازی کنید و وضعیت چاپ را با استفاده از یک نرم افزار با کاربری آسان تحت نظر داشته باشید. دیگر لازم نیست نگران تمام شدن ناگهانی تونر باشید چراکه امکان سفارش دادن تونر، کشف و شناسایی دستگاه، لینک شدن با برنامه ها و سایر عملکردها از طریق نرم افزار Easy Printer Manager (مدیریت آسان پرینتر) براحتی میسر می گردد.
با قابلیت «پرینت سریع» و فکس پرسرعت سامسونگ بازده بیشتر را تجربه کنید

با قابلیت «پرینت سریع» و فکس پرسرعت سامسونگ بازده بیشتر را تجربه کنید

با سرعت بالاتر پرینترهای سامسونگ که تا 20 صفحه در دقیقه را چاپ می‌کنند، می‌توانید مدت زمانی که در اطراف پرینتر در انتظار چاپ کار خود هدر می‌دهید را به حداقل برسانید. کارآیی بهبود یافته این پرینتر کارها را به سرعت و بدون وقفه ایجاد می‌کند و این امکان را برای کارمندان و شرکت‌ها فراهم می‌سازد انرژی و وقت خود به طور کامل بر روی کار اصلی خود معطوف نمایند. با مودم 33.6 کیلوبیت در ثانیه می توانید ارتباطات سریعتری داشته و بازدهی کاری را افزایش دهید. علاوه بر آن، هر دو مدل دارای 8 مگابایت حافظه هستند که برای ذخیره 600 برگ اطلاعات کفایت می کند.
کارایی بهتر با طراحی جمع و جور

کارایی بهتر با طراحی جمع و جور

در حالی که شاهد افزایش تقاضا برای کارایی بیشتر فضای مورد نیاز برای تجهیزات دفاتر کاری هستیم، پرینتر لیزری سیاه و سفید چندکاره/فکس SF-760P سامسونگ می تواند انتخابی عالی باشد. این پرینتر چندکاره استانداردهای لازم برای خدمات چاپ ممتاز را فراهم می سازد بدون اینکه بی دلیل اندازه دستگاه افزایش داده شود. این پرینتر برای شرکت ها و کسب و کارهای کوچک تا متوسط و دفاتر دولتی ایده آل است. از آنجاییکه طراحی این پرینتر مدرن و جمع و جور است، حمل آن نیز براحتی میسر می گردد. بنابراین، با انتخاب پرینتر لیزری سیاه و سفید چندکاره/فکس SF-760P سامسونگ و به لطف طراحی جمع و جور و مدرن آن در فضا صرفه جویی نموده و از مشکلات بکاهید.
کیفیت بالا و جزئیات دقیق کارهای چاپی

کیفیت بالا و جزئیات دقیق کارهای چاپی

اگر می خواهید نتیجه چاپ تان همگان را به تحسین وا دارید، هیچ چیز مثل دقت و وضوح 1200 × 1200 dpi پرینتر لیزری سیاه و سفید چندکاره/فکس SF-760P سامسونگ نمی تواند حرفه ای بودن شما را نشان دهد. کارهای چاپی مهم مانند گزارش ها و اسلایدهای سخنرانی کاری با چاپ وضوح بالا و کیفیت عالی این پرینتر بسیار واضح، دقیق و تاثیرگذار خواهند بود. بنابراین، با چاپ وضوح بالا می توانید از تمام فرصت های موجود برای برانگیختن تحسین دیگران استفاده کنید.