تبلت سام سونگ 5100

تاریخ خبر: 1393/6/30

تبلت سام سونگ 5100

تبلت سامسونگ مدل 5100 با ظاهری دوست داشتنی و زیبا ، قابلت نصب سیم کارت و استفاده به صورت تلفن همراه با وزن 578 گرم دوربین 3 مگا پیکسل و فیلم برداری به صورت HD و تکنولوژی صدای 3D
مرکز جامع امکانات چندرسانه ای

مرکز جامع امکانات چندرسانه ای

Tab 2 گزینه ها و راهکارهای متعددی برای کلیه اعضای خانواده دارد. مجموعه Reader)، Samsung Hub Music، Game و Video Hub) که براحتی از روی صفحه اصلی قابل اجرا هستند مجموعه گسترده ای از محتواهای چندرسانه ای مناسب برای کلیه سنین را در اختیار شما قرار می دهند. S Suggest و Android Market نیز که به آسانی از طریق ویدجت ها در دسترس می باشند، تمام نیازهای اعضای خانواده شما به برنامه های جدید را تامین خواهند کرد. AllShare Play یک برنامه برتر اشتراک گذاری فایل های رسانه ای در میان دستگاه های مختلف است که با تجهیزات سازگار با DLNA مانند تلفن ها، کامپیوترهای شخصی و لپ تاپ ها کار می کند. امکانات مشاهده هوشمند تلویزیون، مانند پخش از راه دور و کنترل صدا، مشاهده چندین برنامه تلویزیونی روی نمایش دوقلو یا نمایش همگن در دسترس شماست تا بتوانید در حین حرکت در اطراف خانه، برنامه های دلخواه خود را تماشا کنید. فایل های رسانه ای خود را در سرویس ابری ذخیره کرده و بعداً تماشا کنید.
ارتباطات آسان و جذاب

ارتباطات آسان و جذاب

داشتن یک خط اضافی و (GALAXY Tab 2 (10.1 در خانه همیشه مفید است. آیا عزیزان شما در نقاط دور زندگی می کنند و جمع کردن همه اعضای خانواده دور هم کاری سخت است؟ Google+ Hangouts امکانات چت گروهی را به سالن نشیمن خانه شما می آورد. خدمات رایگان و منحصر بفرد ChatON گزینه های ارتباطی شما را با پیام رسانی چندرسانه ای، اشتراک گذاری آسان محتواها، اتاق های چت گروهی، و حتی ریز شبکه های مخصوص دوستان توسعه خواهد داد – مناسب برای ارتباط میان دوستان و بستگان از راه دور.
جدیدترین بستر Android 4.0

جدیدترین بستر Android 4.0

همه Ice Cream Sandwich، جدیدترین نسخه سیستم عامل Android را دوست دارند. (GALAXY Tab 2 (10.1 شما نیز از همین سیستم عامل با یک واسط کاربر تکامل یافته و هوشمند استفاده می کند که کار جابجا شدن میان برنامه های استفاده شده توسط اعضای خانواده را بسیار آسان می سازد. از قابلیت های هوشمندانه و کاربرپسند آن می توان به برنامه ارتقا یافته گالری، غلط گیر املایی بهبود یافته و swipe to dismiss اشاره کرد. امکان دسترسی و اجرای سریع تر برنامه های کاربردی Google Mobile مانند YouTube، Google Search، Maps و سایر خدمات ارزشمند Google که منابعی بسیار عالی برای کل خانواده هستند وجود دارد.
استفاده توانمندتر

استفاده توانمندتر

هیچکس انتظار را دوست ندارد. پردازنده قوی دو هسته ای 1 گیگاهرتزی می تواند از استفاده های سنگین چندین کاربر و تقاضاهای ارائه آنی برنامه های چندرسانه ای، شامل دانلودهای سریعتر، پخش بدون وقفه و گشت و گذار در اینترنت پشتیبانی کند. بدنه (GALAXY Tab 2 (10.1 فوق العاده باریک است و وزن سبکی دارد که با ساخت قوی و مستحکم برای استفاده روزانه کامل شده است. مجموعه در حال گسترش فایل های دیجیتال اعضای خانواده را می توانید از طریق شیار کارت حافظه microSD، به میزان 32 گیگابایت برای هر کارت ذخیره سازید. - (GALAXY Tab 2 (10.1 خود را بردارید و از دنیا لذت ببرید.