مشخصات کلی پرینتر سامسونگ ام ال 2545

تاریخ خبر: 1393/6/31

مشخصات کلی پرینتر سامسونگ ام ال 2545

پرینتر تک کاره سیاه سفید سامسونگ مدل ML-2545 با سرعت چاپ 24 برگ در دقیقه و وزن7 کیلوگرم و ابعاد کوچک از جمله پرینتر های کم حجم شرکت سامسونگ می باشد

هر چیزی که چشمتان را گرفت چاپ کنید

هر چیزی که چشمتان را گرفت چاپ کنید
با نرم افزار AnyWeb Print سامسونگ می توانید در اینترنت به جمع آوری و چاپ محتویات مورد علاقه خود بپردازید. با ML-2545 بسادگی می توانید در حین گشت و گذار در اینترنت، مطالب و محتواهای مختلف را از صفحات وب گوناگون انتخاب کرده و در قسمت دفترچه یادداشت قابل چاپ مرورگر خود بکشید و رها کنید. این راهی است بسیار آسان برای گردآوری، مرتب سازی و ویرایش منابع و مطالب مرجع که برای پروژه های بزرگ خود – یا هر کار دیگر که فقط در اینترنت آنها را خواهید یافت.

کاهش مدت زمان انتظار، نه سطح انتظارات

کاهش مدت زمان انتظار، نه سطح انتظارات
آیا بازده کاری شما به خاطر انتظار برای چاپ اسناد و برگه ها کاهش می یابد؟ سرعت بالای پرینتر ML-2545 سامسونگ که تا 24 برگ در دقیقه می رسد اجازه می دهد تا براحتی به کارهای مختلف خود برسید. زمان چاپ اولین برگ (FPOT) پرینتر ML-2545 تنها 9 ثانیه است و وضوح چاپ فوق العاده 1200 × 1200 dpi کلیه نیازهای شما در خصوص سرعت و کیفیت کار را تامین خواهد کرد.

کارتریج های مختلف برای بودجه های مختلف

کارتریج های مختلف برای بودجه های مختلف
در رابطه با پرینترهای ML-2545 سامسونگ می توانید بر اساس بودجه خود اقدام به خرید لوازم مصرفی کنید. کارتریج های تونر با ظرفیت بالا برای کسانی که مصرف زیاد دارند مناسب تر است چون که عمر بیشتری داشته و هزینه کلی بر ازای هر برگ برای شما ارزان تر خواهد بود. البته کارتریج های تونر با ظرفیت پایین هم موجود می باشند و در صورتی که نمی خواهید خیلی هزینه کنید، توصیه می شوند.

طراحی ساده و زیبا

طراحی ساده و زیبا
کاور ضد گرد و خاک کاور ضد گرد و خاک علاوه بر اینکه ظاهری شیک و ساده به پرینتر می بخشد، کمک می کند سروصدای دستگاه حین چاپ نیز کاهش یابد و آرامش بیشتری بر محیط کاری حکمفرما باشد. کاست داخلی سینی کاست کاغذ کارآمد و شیک تعبیه شده در درون پرینتر از یک طراحی جمع و جور برخوردار است و این اطمینان را بوجود می آورد که کاغذها از گرد و غبار در امان هستند؛ و در هر بار چاپ، نتایجی فوق العاده و حرفه ای پیش رو خواهید داشت. طراحی شیک سطوح صاف دستگاه با ظرافت تمام آن را در بر گرفته اند تا این پرینتر لیزری سیاه و سفید را ظاهری فوق العاده ببخشند که بخوبی با تمامی محیط های کاری مطابقت می نماید.
از صفحه نمایشگر تا چاپ، فقط یک دکمه فاصله است

از صفحه نمایشگر تا چاپ، فقط یک دکمه فاصله است

دکمه «چاپ از روی صفحه نمایش» (پرینت اسکرین) ML-2545 - که برای راحتی روی صفحه کنترل پرینتر واقع شده است – به شما امکان می دهد تا هرچه روی صفحه کامپیوتر هست، حتی اگر پشت میزتان نباشید را به سرعت و به راحتی چاپ کنید. فقط کافی است یک دکمه را فشار دهید. فقط با یک کلیک و بدون نیاز به کارهای اضافی مانند ویرایش کردن یا بریدن تصاویر و مطالب ناخواسته از صفحات وب و یا اسناد خود چاپ بگیرید. اگر فقط یک صفحه ر ا می خواهید، دقیقاً همان را بدست خواهید آورد. فقط با فشار دادن یک دکمه می توانید محتویات صفحه را دقیقاً مانند آنچه که روی نمایشگر مشاهده می شود، چاپ کنید. اگر دکمه را برای بیش از دو ثانیه نگه دارید، ML-2545 آخرین چیزی که در نمایشگر خود فعال کرده بودید را چاپ خواهد کرد. حالا می توانید هر چیزی را در هر زمان چاپ کنید
 
Easy Printer Manager

Easy Printer Manager

با کمک برنامه Easy Printer Manager سامسونگ لذت یک فرآیند چاپ راحت را تجربه کنید. تمامی جزئیات از مقدار تونر و محاسبه هزینه های چاپ کار گرفته تا تنظیمات دستگاه و سفارش دهی آنلاین همه و همه توسط یک برنامه با کاربری آسان انجام می شوند.
درایور چاپ یونیورسال

درایور چاپ یونیورسال

با استفاده از درایور چاپ یونیورسال (Universal Print Driver) سامسونگ در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید. این یک درایور چاپ است که بر روی تمامی پرینترهای سامسونگ کار می کند و در نتیجه نیازی به نصب برنامه های غیر ضروری نخواهید داشت و فرآیند چاپ در تمامی انواع پرینترها به شیوه ای مشابه انجام می گیرد.