اطلاعاتی در مورد پرینتر سامسونگ ام ال 4510

تاریخ خبر: 1393/6/31

اطلاعاتی در مورد پرینتر سامسونگ ام ال 4510

پرینتر تک کاره سیاه سفید سامسونگ مدل ML 4510ND که نیاز های چاپ دفاتر کار و شرکت ها را فراهم می سازد 
این چاپگر تک رنگ دارای نمایشگر ال سی دی می باشد 
با قابلیت چاپ مطمئن از مشغله کاری خود بکاهید

با قابلیت چاپ مطمئن از مشغله کاری خود بکاهید

با تکنولوژی ضد گیر کردن کاغذ سامسونگ دیگر نیازی نیست وقت خود را با سر و کله زدن با قطعات پرینتر وقت گیر و استرس زا هدر دهید. با استفاده از یک غلتک کند کننده‌ که اصطکاک عقب‌گرد حین وارد کردن کاغذ به دستگاه ایجاد می‌کند، بازدهی کاری شما افزایش خواهد یافت و دیگر با گیر کردن کاغذ در دستگاه مستأصل نخواهید شد. مشکلات معمول استرس زا از قبیل نگرانی از تمام شدن کاغذ و نگرانی از تمام شدن کاغذ و واردشدن هم‌زمان چندین کاغذ به سینی چاپ ازاین‌پس تنها به گذشته مربوط می‌شود. ظرفیت چاپ ماهیانه فوق‌العاده‌ یکی از جدیدترین و قابل توجه ترین ویژگی‌هایی است که به همراه تکنولوژی ضد گیر کردن کاغذ در دستگاه فرایند چاپ شما را ساده‌تر و مطمئن‌تر انجام می‌دهند. بنابراین، با کمک تکنولوژی ضد گیر کردن کاغذ سامسونگ فرآیند چاپ شما بدون ‌دردسر، کارآمد و مطمئن انجام خواهد شد.

چاپ ساده و راحت با پرینتر‌های با کاربری آسان

چاپ ساده و راحت با پرینتر‌های با کاربری آسان
به چیزی کمتر از راهکارهای چاپ فوق‌العاده که کار چاپی شما را بدون دردسر انجام می‌دهند، قانع نشوید. پانل OP (گزینه های) ساده که به یک عقربه قطب نمای جدید، یک نمایشگر ال سی دی 4-ردیفه و یک صفحه کلید عددی مجهز می‌باشد، روشی ساده و راحت برای کنترل تمامی گزینه‌های چاپ در اختیارتان قرار می‌دهد. با کمک دکمه اکو جدید تک-لمسی که به راحتی بر روی پانل جلو یافت می‌شود و هنگام روشن کردن دستگاه به عنوان تنظیم پیش‌فرض عمل می‌کند، هم اکنون می‌توانید دو صفحه را تنها در یک برگه چاپ کنید. به این ترتیب قادر خواهی بود با مصرف کمتر کاغذ و تونر در هزینه‌ها صرفه‌جویی کنید و به نوبه خود تأثیر منفی کمتری بر محیط زیست باقی بگذارید. علاوه‌بر این، پانل OP فرآیند چاپ شما را نیز ساده‌تر می‌کند چرا که از دکمه‌های کمتری برخوردار است و گزینه‌های غیرضروری که ممکن بود باعث نگرانی شما شوند مشاهده نمی‌گردند. بدین ترتیب می‌توانید در کمترین مدت زمان ممکن کارهای چاپی فوق‌العاده‌ای داشته باشید.
یک پرینتر عالی با سروصدای کم

یک پرینتر عالی با سروصدای کم

پرینتر جدید ML-4510ND سامسونگ که محصول شرکتی مجرب در حوزه فعالیت خویش می‌باشد به قابلیت‌های سودمند و با کاربری آسان مجهز شده است که می‌تواند با حداقل سروصدای 54 دسی بل کار کند، میزانی از سر و صدا که جهت محیط‌های کاری قابل قبول می‌باشد و تاکنون هیچ یک از رقبای ما به چنین موفقیتی دست پیدا نکرده اند. این دستگاه با دارا بودن یک درجه صدای 30 دسی بل حالت آماده به کار هنگام پایان یافتن کار چاپ با پخش یک صدای بوق همکارانتان را اطلاع می‌دهد، حتی قبل از اینکه چاپ کار آن‌ها را آغاز نماید. پرینتر ML-4510ND را می‌توانید به صورت مستمر مورد استفاده قرار دهید زیرا با قابلیت‌هایی کاملاً برتر نسبت به سایر رقبا کارهای شما را یکی پس از دیگری به چاپ می‌رساند.
امکان سازگاری با محیط زیست راحت‌تر از همیشه میسر شده است

امکان سازگاری با محیط زیست راحت‌تر از همیشه میسر شده است

با قابلیت جدید «حالت اکو» سامسونگ بسیار راحت‌تر می‌توانید به اهداف سازگاری با محیط زیست خود دست پیدا کنید، این حالت یک قابلیت «شبیه ساز نتایج» (Results Simulator) را نیز به همراه دارد که امکان بررسی نحوه انجام کار را برای شما میسر می‌سازد. «حالت اکو» یک دکمه «اکو» لمسی را نیز در اختیار می گذارد که پس از فعال شدن به عنوان تنظیم پیش‌فرض شما عمل می‌کند و با انجام چاپ دورو، چاپ 2 صفحه در یک برگ و تنظیمات «صرفه جویی تونر» مصرف کاغذ شما را کاهش می‌دهد. به لطف قابلیت «شبیه ساز نتایج» می‌توانید از قبل، شیوه انجام و کیفیت کار چاپ خود را ملاحظه نمایید. این قابلیت شبیه‌سازی، میزان دی‌اکسید کربن حاصله، مصرف برق و کاغذ را نمایش می‌دهد. «حالت اکو» روشی ساده و مؤثر برای مدیریت مصارف پرینتر می‌باشد – که در نهایت هم به نفع شما و هم به نفع محیط زیست است!
هزینه کمتر به‌ازای چاپ هر صفحه برابر است با صرفه‌جویی در هزینه‌ها.

هزینه کمتر به‌ازای چاپ هر صفحه برابر است با صرفه‌جویی در هزینه‌ها.

فرقی نمی‌کند دفتر کاری شما بزرگ یا کوچک باشد، در هر صورت پرینتر ML-4510ND سامسونگ بهترین نسخه چاپی را با صرف کمترین بودجه ارائه خواهد کرد. به سبب برخورداری دستگاه از تونر و درام جداگانه در هزینه‌ها صرفه‌جویی کنید. علاوه‌بر این، پرینتر ML-4510ND با استفاده از یک تونر پلیمری در مصرف انرژی نیز صرفه‌جویی می‌کند؛ لایه تونر نازک و یکپارچه آن تونر کمتری را هدر می دهد و حین کار از دمای ترکیبی پایین‌تری استفاده می‌کند و در نتیجه وقت کمتری مصرف می‌نماید. بنابراین، پرینتر ML-4510ND سامسونگ دفترچه‌ای فوق‌العاده از کیفیت چاپ حرفه ای به همراه صرفه‌جویی در هزینه‌ها ارائه می‌دهد که در دنیای اقتصاد راهکاری هوشمندانه به شمار می‌رود.
با قابلیت چاپ دورو استفاده بیشتری از هر صفحه ببرید

با قابلیت چاپ دورو استفاده بیشتری از هر صفحه ببرید

بازده چاپ خود را دو برابر کنید. و یا به عبارتی دیگر، هزینه کاغذ خود را به نصف کاهش دهید. از هر منظری که به آن نگاه کنید، بی تردید چاپ دورو یک ویژگی ضروری برای هر دو نوع کارهای چاپی کاری و شخصی می باشد. این قابلیت روش‌های بسیار متعدد و ابتکاری جهت برآورده ساختن نیازهای چاپی شما فراهم می‌آورد، از فرمت‌های یک رو گرفته تا فرمت‌های دفترچه‌ای دو رو و در واقع هر بار که کارتان را چاپ می‌کنید حس و حال حرفه‌ای و خوشایند شما می‌بخشد. علاوه بر این، قابلیت‌های چاپ دورو به میزان زیادی هزینه‌های مصرفی را کاهش می‌دهند و این اطمینان را بوجود می‌آورند که ذخیره کاغذ شما مدت زمان بیشتری دوام خواهد داشت. در نتیجه میزان ضایعات کاهش پیدا کرده و تأثیر منفی شما بر محیط زیست نیز به حداقل می‌رسد. از این رو جای هیچ گونه تردیدی نیست که چاپ دورو در واقع این یک راهکار برد-برد می‌باشد.
با کارایی چاپ پرسرعت، کارتان را بهتر انجام دهید

با کارایی چاپ پرسرعت، کارتان را بهتر انجام دهید

با قابلیت چاپ پرسرعت (Fast Speed) سامسونگ اسناد خود را (اعم از کوچک یا بزرگ) به سرعت چاپ کنید. سرعت‌های بالای چاپ که جهت چاپ اسناد مهم با کیفیت بالا و با کمترین دردسر عالی عمل می‌کنند، بازده کاری را افزایش داده و گردش کارها را نیز بهبود می‌بخشند. این دستگاه که «نخستین صفحه خروجی چاپ» را به سرعت و ظرف تنها 7 ثانیه پس از راه اندازی از حالت «آماده» بیرون می دهد، از سریع‌ترین سرعت چاپ در بین پرینترهای رقیب برخوردار است. یک پرینتر قابل اطمینان و فوق‌العاده مانند این دستگاه به یک ابزار کار ضروری برای دفتر شما مبدل خواهد شد - و شما متحیرانه از خود خواهید پرسید که چگونه تا به حال بدون داشتن این دستگاه کار می‌کردید.
با توجه به ظرفیت بالاتر کاغذ چاپ، نیازهای کاری خود را راحت تر برطرف کنید

با توجه به ظرفیت بالاتر کاغذ چاپ، نیازهای کاری خود را راحت تر برطرف کنید

از اسناد روزمره گرفته تا ارائه های تصویری مهم، همواره لازم است کاغذ مناسب با کار چاپی خود را در پرینتر استفاده نمایید. در صورتی که قصد دارید نه تنها با کیفیت بالای ارهای چاپی خود بلکه با روش حرفه ای که کار خود را انجام می‌دهید نیز تحسین همگان را برانگیزید، چاره‌ای جز استفاده از پرینتر با ظرفیت کاغذ چاپ بالا نخواهید داشت. وقتی سینی کاغذ اصلی (پشتیبانی از 163gsm) و سینی چند-منظوره (پشتیبانی از 220gsm*) را به صورت ترکیبی استفاده کنید، فرآیند چاپ شما می تواند حتی سنگین ترین کارهای چاپی را نیز به خوبی انجام دهد. از کاغذهای مخصوص و کاغذهای ضخیم گرفته تا پاکت نامه، دیگر نیازی به استفاده از تغذیه کننده کاغذ اختصاصی وجود نخواهد داشت و هم‌اکنون تغذیه کاغذ از طریق سینی اصلی انجام می‌شود...در نتیجه چاپ شما بدون دردسر، با هزینه مقرون به صرفه و با خیال راحت انجام می‌گیرد. *گرم در مترمربع.
پایان عصر صف فایل های در انتظار چاپ و افزایش بازدهی چاپ

پایان عصر صف فایل های در انتظار چاپ و افزایش بازدهی چاپ

تنظیمات چاپ خود را با کمک اتصال قدرتمند LAN شبکه 1 گیگابایتی بهبود بخشید. این قابلیت اتصال بهبود یافته تضمین می کند حتی کارهای چاپی بزرگ ارسالی از طرف کاربران مختلف به سرعت انجام می شوند و در عین حال کمترین افت کیفی را نیز شاهد نخواهید بود. این قابلیت در کنار پردازنده دو هسته ای 600 مگاهرتزی فرآیند چاپ را ساده و فوق العاده ساخته است. در ساعات شلوغی و هنگامی که لازم است اسناد کاری مهم از قبیل ارائه های تصویری بزرگ را با کیفیت عالی و بر اساس صف انتظار فایل ها چاپ کنید، شبکه 1 گیگابایتی کمک می کند رضایت تمامی کاربران ارسال کننده فایل ها به خوبی تامین گردد. بنابراین، هم‌اکنون دنیای پرینترها به راهکاری حرفه‌ای و ساده جهت چاپ دسترسی پیدا کرده است و آماده است تا قابلیت‌های خود را به طور کامل عرضه نماید.
با استفاده از قابلیت «امنیت چاپ» اسناد اداری خود را کنترل کنید

با استفاده از قابلیت «امنیت چاپ» اسناد اداری خود را کنترل کنید

همیشه امکان وجود دارد که اسناد مهم به دست دیگران بیفتند، بخصوص در مواردی که کاربران زیادی به طور مشترک از پرینتر کاری استفاده می‌کنند. با کمک قابلیت «امنیت چاپ» (Secure Printing) هم‌اکنون می‌توانید با استفاده از یک پین کد اسناد مهم خود را از دسترسی دیگران به دور نگهدارید، بنحویکه تا وقتی این شماره را وارد نکنید اسناد شما چاپ نخواهند شد. وقتی کار را جهت چاپ به پرینتر ارسال می کنید، در مرحله بعد به سراغ پرینتر می‌روید، با جست‌وجو در میان رابطه کاربری فایل ارسالی خود را پیدا کرده و سپس با وارد کردن پین کد اجازه چاپ را صادر می کنید. این روش ساده و کارآمد برای کنترل کامل بر امنیت اسناد مهم در حین چاپ است و در ضمن چاپ های غیرضروری را به حداقل می‌رساند.
چاپ بارکد

چاپ بارکد

با راهکارهای چاپ بارکد سامسونگ، عملیات های کاری مختلف را تحت نظر داشته باشید. از نمودارهای شاخص سهام و نوسانات ارزش محصولات گرفته تا کارت‌های عضویت و سیستم‌های بایگانی، در هر صورت با استفاده از پرینترهای سامسونگ نه تنها بازده کاری را افزایش می دهید، بلکه خطاهای هزینه‌بر را نیز کاهش می‌دهید.
CounThru™ 2 Pro/Enterprise

CounThru™ 2 Pro/Enterprise

وضعیت دستگاه پرینتر خود را بدون اینکه از جای خود بلند شوید مشاهده کنید. پیام های تمام شدن تونر، پیام های خطای سیستمی یا حتی میزان مصرف کاربران و خلاصه صورت حساب های مشتری را با نرم افزار اختصاصی CounThru™ 2 Pro/Enterprise سامسونگ مشاهد کنید.
SyncThru™ Admin 5

SyncThru™ Admin 5

چه کسی گفته است که شما نمی توانید؟ با نرم افزار SyncThru™ Admin5 شما می توانید به سادگی تمامی پرینترهای دیجیتال داخل شبکه را از طریق یک رابط قابل دسترسی مدیریت کنید. با استفاده از این نرم افزار می‌توانید داده‌ها را با جزئیات بیشتر تحلیل کرده و گزارشات با قابلیت استفاده آسان‌تر در اختیار داشته باشید.
سرویس تحت وب SyncThruTM

سرویس تحت وب SyncThruTM

آیا از نصب نرم افزارهای مختلف برای مدیریت پرینتر خود خسته شده اید؟ با سرویس تحت وب SyncThru™ می توانید تمامی عملیات مدیریتی لازم برای پرینتر نظیر تغییر تنظیمات، ارتقای سفت افزار، مشاهده وضعیت چاپ و غیره را از طریق مرورگر وب خود انجام دهید.
Easy Print Manager

Easy Print Manager

با کمک برنامه Easy Print Manager سامسونگ لذت یک فرآیند چاپ راحت را تجربه کنید. تمامی جزئیات از مقدار تونر و محاسبه هزینه های چاپ کار گرفته تا تنظیمات دستگاه و سفارش دهی آنلاین همه و همه توسط یک برنامه با کاربری آسان انجام می شوند.
درایور چاپ یونیورسال

درایور چاپ یونیورسال

با استفاده از درایور چاپ یونیورسال (Universal Print Driver) سامسونگ در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید. این یک درایور چاپ است که بر روی تمامی پرینترهای سامسونگ کار می کند و در نتیجه نیازی به نصب برنامه های غیر ضروری نخواهید داشت و فرآیند چاپ در تمامی انواع پرینترها به شیوه ای مشابه انجام می گیرد.