پرفروش ترین پرینترهای لیزری رنگی

تاریخ خبر: 1393/7/2

پرفروش ترین پرینترهای لیزری رنگی

براساس آخرین آماری که كارشناسان در بررسي های خود 10 پرینتر ليزري رنگي معروف وبرتر بازارهای جهانی راطبق كاربرد ، قيمت، فناوري و فروش از رتبه 1تا 10 دسته بندی و ليستی از آن را منتشر كرده اند.

با توجه به گسترش تکنولوژی و دیجیتالی شدن زندگی روزمره پرینترها هم تبدیل به يكي از مهم‌ترين لوازم جانبي کامپیوترها شده‌اند و در اين بین، نمونه های پيشرفته و توسعه یافته آن‌ خصوصا پرینترهای رنگی لیزری فروش ویژه ای در سرتاسر بازار جهانی دارندمهم‌ترين ویژگی که پرینترهاي لیزری رنگی دارند، قيمت بالای تونر داخلي آن می باشدکه سبب نارضایتی كاربران شده است.

1- پرینتر 5130 cdn شركت دل: اين رینتر لیزری رنگی مناسب سازما‌ن‌هايي است كه فعاليت‌هاي چاپي بالایی دارند. از جمله ویژگی های آن كيفيت مناسب، قابليت‌هاي گوناگون چاپي ، سرعت بالاو قيمت ارزان می باشد.

2- پرینتر 3130 cdn شركت دل: اين پرینتر كه برای ادارات وسازمان‌های كوچك بهترین گزینه است، سرعت بالايي در چاپ رنگی صفحات دارد و آن‌ها را با كيفيت بالا و قابل قبول چاپ مي‌كند. قيمت تونر اين پرینتر نيز ارزان است.

3- پرینتر LaserJet CP4025dn شركت اچ‌پياين پرینتر لیزری علاوه براینکه پرسرعت است و قابليت‌هاي فراواني دارد ، هزينه چاپ رنگی هر صفحه بسياربه صرفه و پايين است.

4-پرینتر C734dn شركت لكسماركشركت‌هايي كه در جست و جوی پرینتر رنگی لیزری با قابليت‌هاي كاربردي ،سرعت بالا وارزان قیمت هستند، مي‌توانند اين دستگاه را انتخاب كنند.

5-پرینتر Phaser 7500 شركت زيراكس: اين دستگاه قيمت گراني دارد، ولی در مقابل كيفيت تصاوير چاپ شده ی آن به نسبت سایر دستگاه های مشابه موجود در بازار خیلی بهتر است واز طریق آن تصاوير به اندازه بنرهاي تبليغاتي با كيفيت بسيار مناسب را هم می توان چاپ کرد.

6-پرینتر Mita FS-C5300DN شركت كيوسرا: اين پرینتر پرسرعت، محصولي است که از نظر اقتصادي براي شركت‌ها ویا سازمان هاي متوسط و كوچك به صرفه و مطلوب می باشد و كيفيت چاپ رنگی آن بسيارعالی و قابل قبول است.

7-پرینتر LasserJet CP2025n اچ‌پي: اين پرینتر در مقایسه با مدل‌هاي مشابه موجود قيمت بسيار پایینی دارد همچنین درعين حال کارایی های بسیاری را دارا می باشد.

8-پرینتر Oki C610dtn : كيفيت پرینت رنگی تصاوير در اين پرینترمعمولي است ولی سرعت بالا و قيمت پايين لوازم جانبي اش مهم‌ترين دلیل برای داشتن بالاترین فروش جهانی بوده است.

9-پرینتر C780n شركت لكسمارك : اين محصول براي سازمان ها وشركت‌هاي پرمشغله كه چاپ های رنگي در آن‌ها بالاست، انتخاب معقولانه و مناسبي است و در عین حال قيمت مطلوبی هم دارد. 

10-4040CN پرینترشركت Brother :اين پرینترکه آخرین  پرینتررنگي ليزري پرفروش محسوب می شود به دلیل قيمت پایین ، كيفيت خوب چاپ وسرعت بالا گزينه ی خوبی براي شركت‌هاي كوچك به شمارمی رود.