فروش پرینتر سامسونگ 2165

تاریخ خبر: 1393/7/3

فروش پرینتر سامسونگ 2165

 پرینتر لیزری تک کاره سامسونگ مدل ML-2165W با طراحی ساده و قابلیت پرینت از طریق وایرلس ( بیسیم ) مناسب برای کاربری خانگی و دفاتر با حجم چاپ پایین

مشخصات ظاهری محصول

قدرت چاپ آسان از تلفن همراه را لمس کنید

قدرت چاپ آسان از تلفن همراه را لمس کنید
با کمک برنامه MobilePrint که برای هر دو نوع سیستم عامل اندروید و iOS در دسترس می باشد، برگی دیگر از قابلیت های تلفن همراه خود را ورق بزنید. وقتی می توانید مستقیما از منبع اصلی فایل ها را چاپ کنید، دیگر نیازی نیست وقت خود را با روشن کردن دستگاه ها یا انتقال فایل ها هدر دهید. این برنامه می تواند پرینتر شما را به سرعت به طیف گسترده ای از گوشی های هوشمند، تبلت های موبایل و دستگاه های مشابه متصل نمایید. اکنون می توانید با تکیه بر قابلیت اتصال پیشرفته سامسونگ کارهایتان را سریعتر و هوشمندانه تر از همیشه انجام دهید و همه این کارها از طریق 3 مرحله ساده نصب و انتخاب و چاپ میسر می باشند.

با Wi-Fi مستقیم بهتر با تلفن همراه ارتباط برقرار کنید.

با Wi-Fi مستقیم بهتر با تلفن همراه ارتباط برقرار کنید.
با دستگاه های سازگار با Wi-Fi مستقیم سامسونگ اتصال بیسیم بی وقفه برقرار کنید. با تازه ترین تکنولوژی سامسونگ دیگر نیازی به یک نقطه دسترسی مرکزی نخواهید داشت - همه دستگاه های با قابلیت Wi-Fi مستقیم را می توان مستقیما به یکدیگر وصل کرد و به سرعت بین آنها ارتباط برقرار نمود. این اتصالات پیشرفته به صورت راه دور برقرار می گردند و نیازی به انجام تنظیمات پیچیده و وقت گیر ندارند - کافی است کلیک کنید تا اتصال برقرار شود. از جدیدترین قابلیت اتصال هوشمند سامسونگ بهره بگیرید و انقلابی در ارتباطات بیسیم خود برقرار نمایید.

با قابلیت اتصال امن و تک-لمسی بیسیم ما نصب و راه اندازی مثل آب خوردن انجام می شود.

با قابلیت اتصال امن و تک-لمسی بیسیم ما نصب و راه اندازی مثل آب خوردن انجام می شود.
تنظیمات Wi-Fi تک لمسی ML-2165W اتصال سریع و آسان شما را امکان پذیر می سازند. کافی است دکمه WPS (تنظیم WiFi محافظت شده) را در بخش نقطه دسترسی (روتر) دستگاه انتخاب کنید، سپس دکمه WPS بر روی پرینتر را فشار دهید تا کارها به همین راحتی انجام شود. به طور معمول، لازم است زمان ناچیزی را صرف ایجاد یک نام شبکه بیسیم و سپس وارد کردن دستی یک کلید امنیتی یا رمز عبور بر روی تمامی دستگاه های بیسیم نمایید. اما تنظیمات Wi-Fi تک لمسی فوق راحت این پرینتر به طور خودکار شبکه بیسیم شما را پیکربندی کرده - و محافظت می نماید.

کارایی بهتر با طراحی جمع و جور

کارایی بهتر با طراحی جمع و جور
در حالی که شاهد افزایش تقاضا برای کارایی بیشتر فضای مورد نیاز برای تجهیزات دفاتر کاری هستیم، پرینتر لیزری ML-2165W سامسونگ می تواند انتخابی عالی باشد. این پرینتر جمع و جور با ابعاد 178 × 215 × 332 میلیمتر بدون اینکه فضای زیادی اشغال کند، خدمات چاپ را با کیفیت برتر به شما عرضه می نماید. این پرینتر برای شرکت ها و کسب و کارهای کوچک تا متوسط و دفاتر دولتی ایده آل است. از آنجاییکه طراحی این پرینتر مدرن و جمع و جور است، حمل آن نیز براحتی میسر می گردد. بنابراین، با انتخاب پرینتر لیزری ML-2165W سامسونگ و به لطف طراحی جمع و جور و مدرن آن در فضا صرفه جویی نموده و از مشکلات بکاهید.

با طراحی ضد گرد و غبار از کار چاپی خود محافظت کنید

با طراحی ضد گرد و غبار از کار چاپی خود محافظت کنید
با تکیه بر یک طراحی ضد گرد و غبار کاملاً مطمئن می توانید از پرینتر و کارهای چاپی خود محافظت نمایید. طراحی ابتکاری این دستگاه آن را به یک کاور ضد گرد و غبار مجهز کرده است. این کاور با جلوگیری از آلودگی با گرد و خاک نه تنها این اطمینان را ایجاد می کند که کاغذها قبل از چاپ در مقابل گرد و خاک محافظت خواهند شد، بلکه از وارد آمدن صدمه به قطعات داخلی دستگاه نیز ممانعت به عمل می آورد. طراحی هوشمندانه این دستگاه ضمن ارائه خدمات چاپ مطمئن و حرفه ای طول عمر بالاتر دستگاه را نیز تضمین می کند.

مدیریت آسان و موثر پرینتر سامسونگ

مدیریت آسان و موثر پرینتر سامسونگ
مدیریت آسان امور چاپ را با نرم افزار Easy Printer Manager (برنامه مدیریت آسان پرینتر) تجربه کنید. نرم افزار یکپارچه EPM این امکان را برای شما فراهم می سازد تا دستگاه خود را به سرعت تنظیم و راه اندازی کنید و وضعیت چاپ را با استفاده از یک نرم افزار با کاربری آسان تحت نظر داشته باشید. دیگر لازم نیست نگران تمام شدن ناگهانی تونر باشید چراکه امکان سفارش دادن تونر، کشف و شناسایی دستگاه، لینک شدن با برنامه ها و سایر عملکردها از طریق نرم افزار Easy Printer Manager (مدیریت آسان پرینتر) براحتی میسر می گردد.

بهینه سازی چاپ با نرم افزار Easy-Eco Driver

بهینه سازی چاپ با نرم افزار Easy-Eco Driver
با بهره مندی از نرم افزار Easy-Eco Driver سامسونگ می توانید از بهینه بودن نتایج به لحاظ اقتصادی در هر نوبت چاپ حداکثر استفاده را ببرید. با کمک این نرم افزار مفید می توانید اسناد و متون خود را پیش از چاپ دقیقاً پیش نمایش داده و کیفیت، رنگ و سایر تنظیمات را برای تامین نیازهای دقیق و بر اساس بودجه خود تغییر دهید، همچنین می توانید قسمت های غیرضروری متون، تصاویر و سایر بخش ها را حذف کنید. حتی می توانید صرفه جویی های قابل انجام در مواردی نظیر کاغذ، تونر، انرژی و هزینه کلی را تحت نظارت داشته باشید. با صفحات چاپی باطله خداحافظی کرده و شیوه اقتصادی تر و با بازدهی بیشتر چاپ را تجربه کنید.

با قابلیت «پرینت سریع» (Fast Print) سامسونگ بازده بیشتر را تجربه کنید

با قابلیت «پرینت سریع» (Fast Print) سامسونگ بازده بیشتر را تجربه کنید
نیازی نیست خود را با سرعت پایین چاپ وفق دهید. با سرعت بالاتر پرینترهای سامسونگ که تا 20 صفحه در دقیقه را چاپ می‌کنند، می‌توانید مدت زمانی که در اطراف پرینتر در انتظار چاپ کار خود هدر می‌دهید را به حداقل برسانید. کارآیی بهبود یافته این پرینتر کارها را به سرعت و بدون وقفه ایجاد می‌کند و این امکان را برای کارمندان و شرکت‌ها فراهم می‌سازد انرژی و وقت خود به طور کامل بر روی کار اصلی خود معطوف نمایند.

کیفیت بالا و جزئیات دقیق کارهای چاپی

کیفیت بالا و جزئیات دقیق کارهای چاپی
اگر می خواهید نتیجه چاپ تان همگان را به تحسین وا دارید، هیچ چیز مثل دقت و وضوح 1200 × 1200 dpi پرینتر لیزری ML-2165W سامسونگ نمی تواند حرفه ای بودن شما را نشان دهد. کارهای چاپی مهم مانند گزارش ها و اسلایدهای سخنرانی کاری با چاپ وضوح بالا و کیفیت عالی این پرینتر بسیار واضح، دقیق و تاثیرگذار خواهند بود. بنابراین، با چاپ وضوح بالا می توانید از تمام فرصت های موجود برای برانگیختن تحسین دیگران استفاده کنید.