پرینتر تک کاره سامسونگ 3310 دابلکس

تاریخ خبر: 1393/7/3

پرینتر تک کاره سامسونگ 3310 دابلکس

پرینتر لیزری سیاه سفید تک کاره سامسونگ مدل ML-3310D این پرینتر با قیمتی مناسب ارائه می شود و قابلیت چاپ به صورت دابلکس (دورو) را نیز دارد

امکانات زیاد، اندازه کوچک

امکانات زیاد، اندازه کوچک
در جستجوی بیشترین امکانات از یک دستگاه کوچک هستید ؟ دستگاه ML-3310D سامسونگ با ابعاد 240.6 * 368 * 366 میلیمتر کوچکترین دستگاه چاپگر لیزری تک رنگ در بازار است. این دستگاه به سادگی بر روی هر میز کاری جا می شود و فضای اضافی زیادی را هم برای شما باقی می گذارد. اجازه ندهید که ابعاد کوچک این دستگاه شما را گمراه کند، این دستگاه سبک وزن آماده مبارزه در هر میدان سنگینی در هر زمان هست.

چاپگری که با بودجه شما سازگار است

چاپگری که با بودجه شما سازگار است
دستگاه ML-3310D به شما اجازه انتخاب وسایل مصرفی مناسب را می دهد. تونر این دستگاه در دو مدل 2000 برگی و 5000 برگی استاندارد عرضه می شود که به شما اجازه انتخاب مناسبترین گزینه را می دهد.
با دکمه Eco mode ، حامی محیط زیست باشید.

با دکمه Eco mode ، حامی محیط زیست باشید.

با زدن دکمه Eco mode می توانید حالت "ذخیره تونر" را انتخاب کنید. اگر امکانات بیشتری می خواهید، مدیر سیستم می تواند تنظیمات پیشرفته را فعال سازد تا دو یا چهار صفحه را بر روی یک برگ پرینت بگیرید- در حالی که چاپ دو رو استاندارد را هنوز در دسترس دارید. امکانات این بخش به همین جا محدود نمی شود. با نرم افزار شبیه ساز می توانید ببنید که اقدامات شما چقدر مصرف برق و کاغذ را کمتر کرده و سطح CO2 پایین تری تولید کرده است. این نرم افزار به شما یک دید در مورد حمایت از محیط زیست و کاهش هزینه ها می دهد.

هر آنچه را می بینید چاپ کنید.

هر آنچه را می بینید چاپ کنید.
با استفاده از نرم افزار Samsung AnyWeb شما می توانید به سادگی صفحات اینترنتی را چاپ کنید. با استفاده از این نرم افزار بخش های مختلف صفحات وب را در بخش مورد نظر انتقال دهید و سپس چاپ کنید. محتوای انتخاب شده را می توانید چاپ کنید یا در فرمت های مختلفی آنها را ذخیره کنید. این نرم افزار در زمانی که قصد جمع آوری اطلاعات برای پروژه های بزرگ را دارید یا حتی فقط می خواهید تفریح کنید عالی است.
سرعت بالای چاپ حتی در اولین نسخه

سرعت بالای چاپ حتی در اولین نسخه

دیگر در کنار چاپگر وقت خود را از تلف نکنید. دستگاه ML-3310D به عنوان پیشرو سرعت اولین چاپ، اولین نسخه چاپ شده با کیفیت بالا را در 8 ثانیه تولید می کند. با سرعت بالای 31 صفحه در دقیقه و رزولوشن تصویر حرفه ای، تمامی پرینت های شما به بهترین و بالاترین کیفیت انجام می شود. با این سرعت بالافقط یک مشکل باقی می ماند، با وقت اضافه ای که به دست می آورید چه کار کنید ؟.

کمترین صدا در محیط کار

دیگر نگران صداهای اضافه در محیط کار نباشید. چاپگر سامسونگ ML-3310D به گونه ای طراحی شده است که کمترین صدا را داشته باشد. با سطح نویزی فقط برابر با 51 دسی بل، این دستگاه صدایی حتی کمتر از نویز یک یخچال در حال کار تولید می کند. این دستگاه اجازه می دهد که به سادگی بر روی کار خود تمرکز کنید.
قطب نمای هدایت کننده

قطب نمای هدایت کننده

با سیستم نمایشگر LED این چاپگر، در هر لحظه وضعیت کار خود را مشاهده کنید. این سیستم در هر لحظه 11 حالت مختلف کاری را برای شما نمایش می دهد که از آن جمله پیام های خطا و هشدار است. 
 
سرویس تحت وب  SyncThru :

سرویس تحت وب SyncThru :

آیا از نصب نرم افزارهای مختلف برای مدیریت چاپگر خود خسته شده اید. با سرویس تحت وب SyncThru می توانید تمامی عملیات مدیریتی لازم برای چاپگر نظیر تغییر تنظیمات، به روز رسانی نرم افزار، مشاهده وضعیت چاپ و غیره را از طریق مرورگر وب خود انجام دهید..
نرم افزار  SyncThru Admin 5

نرم افزار SyncThru Admin 5

چه کسی گفته است که شما نمی توانید؟ با نرم افزار SyncThru Admin5 شما می توانید به سادگی تمامی چاپگرهای داخل شبکه را مدیریت کنید. با استفاده از این نرم افزار حتی می توانید گزارشات مدیریتی کارا و مفید آماده کنید و به سادگی اطلاعات را تحلیل کنید.
نرم افزار CountThru 2 pro/enterprise

نرم افزار CountThru 2 pro/enterprise

وضعیت دستگاه چاپگر خود را بدون اینکه از جای خود بلند شوید مشاهده کنید. پیام های تمام شدن تونر، پیام های خطای سیستمی یا حتی میزان مصرف کاربران را با این نرم افزار اختصاصی سامسونگ مشاهد کنید. 
 
جمع شدن کاغذ

جمع شدن کاغذ

اجازه ندهید که چیزی مانع فعالیت شما شود.دستگاه ML-3310Dاز سیستم منحصر به فردی استفاده می کند که هر بار فقط یک کاغذ را دریافت می کند که از جمع شدن کاغذ و یا بد قرار گرفتن آن جلوگیری می کند.