نحوه نصب و راه اندازی لیبل پرینتر

تاریخ خبر: 1393/7/9

نحوه نصب و راه اندازی لیبل پرینتر

بدون نیاز به دفترچه راهنمای فارسی شما نیز قادر به نصب لیبل پرینتر می باشید ، راهنمای نصب لیبل پرینتر به طریقه زیر میباشد :

متعلقات : لیبل پرینتر  کابل برق ، آدابتور ، کابل USB ، ریبون دستگاه ، لیبل یا کاغذ چسب و نرم افزار تشکیل می گردد .

اتصال بارکدپرینتر و کامپیوتر : ابتدا دستگاه ، آدابتور ، کابل برق و کابل USB ( از سویی به کامپیوتر و سویی دیگر به لیبل پرینتر) با اتصال به یکدیگر آماده به کار نمایید .

نصب نرم افزار : سی دی نرم افزار را در محفظه کامپیوتر قرار دهید ، نرم افزار تقریبا به طور خود کار نصب و بر روی DESKTAP آیکونی به نام  BYlableنمایان می گردد که وقتی بر روی ایکون دابل کلیک کنید منوی پنجره زیر اجرا می گردد .

اجرای این پنجره به منزله نصب درست نرم افزار میباشد .

قرار دادن ربون و لیبل داخل دستگاه بارکد پرینتر یا همان لیبل پرینتر : ریبون لیبل پرینتر را باید به طریقی داخل محفظه قرار داد که روی مات ریبون به سمت بالا در ابتدای دستگاه و لیبل نیز در انتهای دستگاه به طریقی قرار داده می شود که روی لیبل به سمت رو و بالا باشد و لیبل را روی محور طوری قرار دهید که دقیقا وسط قرار گیرد و لیبل را از بین گیره ی زیر ریبون و روی چشمی دستگاه  به شکلی عبور دهید که کاملا در راستای محور و وسط قرار گیرد .

مرحله بعدی تنظیم هماهنگ شدن اندازه ی لیبل مورد نظر با نرم افزار است : از منوی نرم افزار گزینه ی File را انتخاب و بعد NEW را کلیک کنید که به گونه ی زیر اجرا میگردد ، در این قسمت سایز رول و اندازه ی لیبل تنظیم می گردد ، در قسمت Page اندازه طولی رول را مشخص و در قسمت lable اندازه ی لیبل و تعداد لیبل در یک سطر را مشخص می نمایید و با Ok نمودن ، تنظیمات اعمال می گردد .

 

تایپ بر روی لیبل : از طریق منوی دست چپ گزینه T یا Text را انتخاب نموده و در صفحه ی سفید نرم افزار کلیک نمایید و شروع به تایپ کنید . ( در نظر بگیرد که تایپ انجام شده خارج از کادر نباشد )

بعد از تایپ Print کنید .

در منوی دست چپ با گزینه ی Barcode بر روی لیبل می توانید چاپ بارکد با تنظیمات دلخواه انجام دهید و با گزینه ی Picture عکس مورد نظر را از فایل های داخل انتخاب و بر روی لیبل چاپ کنید .

بارکد تولید شده توسط لیبل پرینتر بیانگ با تنظیمات بارکد از طریق بارکدخوان و اعمال آن به صندوق یا کامپیوتر امکان پذیر است .