بررسی پرینتر سامسونگ 4551

تاریخ خبر: 1393/7/10

بررسی پرینتر سامسونگ 4551

پرینتر تک کاره لیزری سیاه سفید سامسونگ مدل 4551DN  ازجمله پرینتر های پرسرعت شرکت سامسونگ محصوب می شود که درای پردازنده 500hz نیز میباشد 

پرسرعت ترین خروجی پرینت

پرسرعت ترین خروجی پرینت
ML-4551ND سریعترین پرینتر لیزری تک رنگ است. پرینترهای در سرعت بالای پرینت 43 برگ A4 در دقتیقه، تمامی کارهای پرینت را انجام میدهد. از ویژگیهای صرفه جویی زمان این پرینتر لذت ببرید و تولید در محل کار شما بالا خواهد رفت. بویژه هنگامیکه زمان محدود است، این پرینتر خود را نشان خواهد داد.

نیروی CPU و حافظه DDR

نیروی CPU و حافظه DDR
CPU این دستگاه در حدود پردازش 500 مگاهرتزی است ، توانمند کردن کارکرد تحت هر شرایط. حافظه سیستم قابل افزایش است از حدود 128 تا 512 مگا بایت. ترکیت مکرو پروسسور سامسونگ و دیگر ظرفیت بالاها پرینتر را قادر میسازد تا کارکردهای مختلف از محیط کار را جوابگو باشد.

SyncThru™ web admin service & SyncThru™ web service

SyncThru™ web admin service & SyncThru™ web service
این پرینتر خیلی پیچیده است ولی کاربر میتواند با ابزارهای مدیریتی پرینر خود را بنحو احسن استفاده کند. خدمات وب کاربر SyncThru قابل ترکیب بندی است و پرینترهای سامسونگ و دیگر پرینترهای SNMP(پروتکل مدیریت آسان شبکه) برای کارهای گروهی مانند ارتقا شبکه، گزارش خطاهای گروهی و دیگر وظایف IT را نشان میدهد. خدمات وب SyncThru ویژگی در اختیار شبکه LAN است که با تایپ آدرس IP در جستجوگر وب از هر ترکیب برای موقعیت نشان دهی و تغییر نصب شبکه میتوان بحراتی آنرا در صفحه وب جا داد تا جوابگوی مدیریت IT باشد.

ارتباط، شبکه و تعامل

ارتباط، شبکه و تعامل
برای کارهای گروهی چندگانه در محیط شبکه ای، پرینتهای آماده شبکه خیلی مفید خواهند بود، مدل ML-4551ND برای محیطهای با چندین کارکرد در ساختمانهای بزرگ و کارگروه ها کارآمد است. از کارکرد توانمند شبکه ای با سیستم مشکل یاب این پرینتر لدت ببرید.

بیشترین کارکرد و عملکرد برای هرگونه پرینت

ویژگی کارکردی ML-4551ND یکی از دلایلی است که این نوع را قابل استفاده در هر محل کاری میکند. پرینتر از مدلهای معمولی خیلی کاری است .

پرینتر با ویژگی زیاد برای اعتماد بالا

پرینتر با ویژگی زیاد برای اعتماد بالا
ویژگی های فوق العاده ML-4551ND مانند ضریت اطمینان زیاد، صرفه جویی زمانی حرفه ای در کارکرد این پرینتر خیلی موثر هستند که شامل: جمع کردن، پرینت بارکد، پرینت تاخیری، پرینت اسنادی، هم پوشی فرم و سیستم مدیریت شغلی. و در یک محیط شبکه ای، پرینت سری هم اسناد شما را هرگز افشا نخواهد کرد. کارهای حرفه ای فوق در مورد این پرینتر به شما این امکان را میدهد که دستگاه را از پیش انتخاب کرده، تایید کرده، پول خود را جمع کرده و آنرا برای کارهای خود تهیه کنید، بویژه برای کارهای سنگین، پرینتهای زیاد و نیازهای ویژه.

wide-ranging capability

پرینتر مجهز به بیشتر سیستمهای عملکردی و ارتباطی است که آنرا خیلی منطبق تر با بیشتر پرینترها در بازار میکند. هر سیستم عاملی بکار ببرید مانند ویندوز، ماک یا لینوکس ، پرینتر با بیشتر نرم افزارهای عادی قابل استفاده است. سیستمهای USB 2 ، پارالل و شبکه را نیز پشتیبانی میکند.
 

مشخصات فنی

ML-4551ND ابعاد