چاپگر لیزری سامسونگ مدل Samsung printer 4050n

تاریخ خبر: 1393/7/10

چاپگر لیزری سامسونگ مدل Samsung printer 4050n

پرینتر لیزری سیاه سفید سامسسونگ مدل 4050 دارای ظرفیت بالای سینی ورودی کاغذ میباشد. همچننین این پرینتر دارای پورت شبکه بوده و امکان به اشتراک گذاری در محل کاره شما نیز وجود دارد

کارکرد قوی

کارکرد قوی
با صرفه جوی در زمان از طریق سرعت پرینت بالا، ظرفیت زیاد و انتخاب های زیاد مدل سامسونگ ML-4050N اعتماد و نوع کیفیت را به شما میدهد که میتوانید در محل کار خود به آن اعتماد کنید.

افزایش سینی ها جایگاه کاغذ

افزایش سینی ها جایگاه کاغذ
شما اصلا نیابد نگران تمام شدن کاغذ در وسط پرینت گرفتن از یک کار عظیم باشید. با ظرفیت قرار گرفتن 2100 برگ کاغذ در سینی های با ظرفیت 500 برگ هرکدام و یک سینی با ظرفیت 100 برگ، زمان کمتری را صرف خواهید کرد.

سیستم شبکه سیم کشی شده و بدون سیم کشی

سیستم شبکه سیم کشی شده و بدون سیم کشی
دستگاه سامسونگ ML-4050N ارتباط شبکه بدون سیم را فعال میکند که کاربر را با استفاده از یک سیسم شبکه LAN قادر به پرینت میکند. این مساله به شما آزادی بیشتری در قرارد دادن جای پرینتر میدهد.

easy management with SyncThru™

easy management with SyncThru™
سیستم وب SyncThru : امکان تغییر شبکه و سیستم داخلی پرینتر توسط کاربر اصلی، ارتقا سیستم ایمنی و مشاهده موقعیت پرینترهای شبکه. اجازه میدهد تا مدیران IT تمامی پرینترهای شبکه را مدیریت و کنترل کنند، تعداد را بشمارند، اجازه پرینت بدهند و از دور آنرا نصب یا ازکار بیندازند.

high velocity printing

این پرینتر نیازهای اولیه پرینتی شما را با پرینت 38 برگ A4 در دقیقه و کیفیت 1200 در 1200 برآورده میکند. خروجی سرعت بالا نیاز به پردازش و حافظه بالا دارد. با پردازشگر 400 مگاهرتزی و حافظه 64 مگا بایتی قابل ارتقا تا 512 ، این پرینتر در هر واقعه ای کاملا با کفایت خواهد بود. این مدل تا 200000 برگ در ماه را میتواند پشتیبانی کند.

expanded capability

باحافظه 40 گیگابایتی قابل ارتقاء، میتوانید ویژگهای دیگری را نیز مانند سیستم افزایش کیفیت به آن بدهید. همچنین میتوانید مدیریت پرینت شبکه را نیز دراختیار خود داشته باشید. مدیر کار: کنترل پرینت پشتیبانی از سیستم پرینت بارکد: راه حلی که امکان پرینت کارهای پیشرفته را نیز به شما میدهد، امکان خودکار توسعه اطلاعات جمع آوری شده در پردازشگر برای کاهش هزینه ها

مشخصات فنی

ML-4050N ابعاد