پرینتر سامسونگ چهارکاره SCX-4729FD

تاریخ خبر: 1393/7/10

پرینتر سامسونگ چهارکاره SCX-4729FD

پرینتر چهار کاره لیزری سیاه سفید سامسونگ مدل 4729

پرینتری هوشمند و کم صدا با امکانات پرینت ، اسکن ، کپی و فکس  

تا عملکردی سازگار با محیط زیست، تنها یک دکمه فاصله است

تا عملکردی سازگار با محیط زیست، تنها یک دکمه فاصله است
دکمه اکو تک-لمسی برگی دیگر از تلاش های سامسونگ برای همگامی با آینده ای سبزتر را ورق می زند. این قابلیت در واقع تمامی تنظیمات لازم برای سازگاری با محیط زیست را یکجا ارائه می نماید. این دکمه تنظیمات پرینتر را به طور خودکار به نحوی انتخاب می کند که فرآیند چاپ در سازگارترین حالت ممکن با محیط زیست انجام گیرد. از «حالت صرفه جویی تونر» گرفته تا «چاپ دورو»، در تمامی موارد این پرینتر تضمین می نماید که در عین ارائه کارهای چاپی حرفه ای اتلاف منابع و ضایعات نیز به حداقل ممکنه کاهش داده می شود. به این ترتیب تا حداکثر %75 در مصرف کاغذ و %50 در مصرف انرژی و %89 در انتشار کربن در محیط زیست کاهش اتفاق خواهد افتاد.

امکانات چاپ دوروی داخلی، صرفه جویی داخلی

امکانات چاپ دوروی داخلی، صرفه جویی داخلی
صرفه جویی در مصرف کاغذ به راحتی امکان پذیر نیست، بویژه در دفاتر کاری بزرگ که تعداد زیاد کارکنان آنها از چند پرینتر استفاده می کنند. به همین دلیل است که قابلیت چاپ دوروی سامسونگ برای دفاتر کاری مدرن امروزی مناسب می باشد. با چاپ بر هر دو سمت کاغذ، مصرف کاغذ به میزبان قابل توجه تا حداکثر %50 کاهش می یابد. در نهایت ضمن اینکه به حفظ محیط زیست کمک می شود، به لحاظ مصارف مالی کاملاً به سود شرکت خواهد بود و کارایی کسب و کار نیز بهبود می یابد.

بهبود چاپ با نرم افزار Easy Eco Driver

بهبود چاپ با نرم افزار Easy Eco Driver
تاثیر تنظیمات پرینتر بر کار چاپی را از قبل ببینید. نرم افزار Easy Eco Driver سامسونگ تنظیمات مختلف پرینتر را امتحان می کند تا بهترین تنظیمات را برای کار شما پیدا کند. از آنجا که محیط های کاری مختلف ضروریات و شرایط متفاوتی دارند، این قابلیت پیش نمایش چاپ می تواند برای ایجاد یک محیط کاری هر چه سازگارتر با محیط زیست سودمند واقع شود. این قابلیت درصد تولید دی اکسید کربن، مصرف برق و کاغذ را به نمایش می گذارد در نتیجه می توانید تنظیمات پرینتر را به نحوی اعمال کنید که دقیقاً همان چیزی که مدنظر دارید حاصل شود. از کاهش هزینه های چاپ گرفته تا صرفه جویی در مصرف انرژی در همه حال نرم افزار Easy Eco Driver در اختیار شماست تا فرآیند چاپ خود را بهینه سازی کنید.

با عملکرد چهار منظوره این پرینتر محیط کاری خود را خلوت کنید

با عملکرد چهار منظوره این پرینتر محیط کاری خود را خلوت کنید
به لطف عملکرد 4-در-1 پرینتر SCX-4729FD سامسونگ فرآیند چاپ شما به راحتی و به سادگی انجام می شود و این اطمینان حاصل می گردد که فرآیند چاپ کاری در نهایت کارآمدی انجام می گیرد. با برخورداری از عملکردهای چاپ، کپی، اسکن و فکس پرینتر SCX-4729FD در واقع دستگاهی همه کاره است و انعطاف کاری لازم را به شما می دهد تا محدودیت های کمتری را تجربه کنید. مجموعه قابلیت های نوآورانه مانند کپی برداری از کارت شناسایی، کپی چندتایی، اسکن به ایمیل و قابلیت بسیار مفید فکس از طریق کامپیوتر این پرینتر تمام امکانات لازم برای کار و تلاش در شرکت ها و کسب و کارهای مدرن امروزی را در اختیار شما قرار می دهد.

با قابلیت «پرینت سریع» (Fast Print) سامسونگ بازده بیشتر را تجربه کنید

با قابلیت «پرینت سریع» (Fast Print) سامسونگ بازده بیشتر را تجربه کنید
نیازی نیست خود را با سرعت پایین چاپ وفق دهید. با سرعت بالاتر پرینترهای سامسونگ که با پشتیبانی یک پردازنده 533 مگاهرتزی و حافظه 64 مگابایتی تا 28 صفحه در دقیقه را چاپ می‌کنند، می‌توانید مدت زمانی که در اطراف پرینتر در انتظار چاپ کار خود هدر می‌دهید را به حداقل برسانید. کارآیی بهبود یافته این پرینتر کارها را به سرعت و بدون وقفه ایجاد می‌کند و این امکان را برای کارمندان و شرکت‌ها فراهم می‌سازد انرژی و وقت خود به طور کامل بر روی کار اصلی خود معطوف نمایند.

فرآیند پرینت با سر و صدای کمتر را تجربه کنید

فرآیند پرینت با سر و صدای کمتر را تجربه کنید
با تکنولوژی چاپ سامسونگ نه تنها تفاوت را خواهید دید بلکه تفاوت ها را خواهید شنید. پرینتر SCX-4729FD سامسونگ نیز همانند اغلب پرینترهای بیصدای مشابه بدون اینکه سرعت آن از 50 دسی بل فراتر رود، چاپ را با سرعت فوق العاده 28 صفحه در دقیقه انجام می دهد. فرآیند چاپ بسیار کم صدای این پرینتر کمتر حواس کارکنان را پرت می کند و محیط کاری آرامتری برای آنها بوجود می آورد.

کارایی بهتر با طراحی جمع و جور

کارایی بهتر با طراحی جمع و جور
در حالی که شاهد افزایش تقاضا برای کارایی بیشتر فضای مورد نیاز برای تجهیزات دفاتر کاری هستیم، پرینتر چندکاره SCX-4729FD سامسونگ می تواند انتخابی عالی باشد. این دستگاه به عنوان کوچکترین پرینتر چاپ دوروی داخلی خدمات چاپ ممتاز را فراهم می سازد بدون اینکه بی دلیل اندازه دستگاه افزایش داده شود. این پرینتر برای شرکت ها و کسب و کارهای کوچک تا متوسط و دفاتر دولتی ایده آل است. از آنجاییکه طراحی این پرینتر مدرن و جمع و جور است، حمل آن نیز براحتی میسر می گردد. بنابراین، با انتخاب پرینتر لیزری SCX-4729FD سامسونگ و به لطف طراحی جمع و جور و مدرن آن در فضا صرفه جویی نموده و از مشکلات بکاهید.

طراحی ضد گرد و غبار امکان حفظ کیفیت چاپ حرفه ای را فراهم می سازد

طراحی ضد گرد و غبار امکان حفظ کیفیت چاپ حرفه ای را فراهم می سازد
با تکیه بر طراحی ضد گرد و غبار کاملاً مطمئن می توانید از پرینتر و کارهای چاپی خود محافظت نمایید. طراحی جدید و ابتکاری این دستگاه مواردی چون کاور ضد گرد و خاک، کاست توکار و یک پانل OP ورودی/خروجی خمیده راحت را شامل می شود. این کاور با جلوگیری از آلودگی با گرد و خاک نه تنها این اطمینان را ایجاد می کند که کاغذها قبل از چاپ در مقابل گرد و خاک محافظت خواهند شد، بلکه از وارد آمدن صدمه به قطعات داخلی دستگاه نیز ممانعت به عمل می آورد. طراحی هوشمندانه این پرینتر ضمن تسهیل کار با آن امکان چاپ مطمئن و حرفه ای کارها را فراهم می آورد.

با امکانات شبکه تعبیه شده در دستگاه کارها را راحت تر انجام دهید

با امکانات شبکه تعبیه شده در دستگاه کارها را راحت تر انجام دهید
پرینتر SCX-4729FD سامسونگ دارای امکانات شبکه داخلی است که امکان برقراری ارتباطات پیشرفته را فراهم می سازد. این قابلیت به کاربران اجازه می دهد کارهای خود را از هر رایانه ای که تحت شبکه باشد، بر روی پرینتر مدنظر خود چاپ نمایند و در نتیجه نیاز به استفاده از پرینترهای اضافی غیرضروری را از میان بر می دارد. این برای تمامی کسب و کارها هر اندازه کوچک یا بزرگ باشند سودمند است و روشی هوشمندانه برای افزایش کارایی و انعطاف پذیری و در عین حال صرفه جویی در هزینه ها می باشد.
 
MobilePrint

MobilePrint

با کمک قابلیت MobilePrint سامسونگ استفاده بهتری از دستگاه‌های تلفن همراه خود داشته باشید، به نحوی که قابلیت های چاپ و اسکن و انتقال فایل بی‌سیم این امکان را برای شما به‌وجود می‌آورند که بخش زیادی از کارهای خود را در حین حرکت انجام دهید.
Anyweb Print

Anyweb Print

نرم افزار AnyWeb Print روشی سریع و آسان برای جمع کردن اطلاعات کنار یکدیگر می باشد. این برنامه به شما اجازه می دهد محتواها را از وب سایت های گوناگون انتخاب کرده و در یک صفحه خالی در نمایشگر بکشید و رها کنید. در نتیجه می توانید هر آنچه که می بینید را به سرعت و به راحتی چاپ کنید.
Easy Print Manager

Easy Print Manager

با کمک برنامه Easy Print Manager سامسونگ لذت یک فرآیند چاپ راحت را تجربه کنید. تمامی جزئیات از مقدار تونر و محاسبه هزینه های چاپ کار گرفته تا تنظیمات دستگاه و سفارش دهی آنلاین همه و همه توسط یک برنامه با کاربری آسان انجام می شوند.