پرینتر سامسونگ مدل Printer Samsung SCX-4655F

تاریخ خبر: 1393/7/13

پرینتر سامسونگ مدل Printer Samsung SCX-4655F

پرینتر سامسونگ لیزری سیاه سفید مدل 4655 ، این پرینتر گوشی دار سامسونگ قابلیت چاپ ، کپی ، اسکن و فاکس را دارد که  از طریق کابل USB به کامپیوتر متصل میشود

دکمه را فشار دهید. در هزینه های چاپ صرفه جویی کنید.

دکمه را فشار دهید. در هزینه های چاپ صرفه جویی کنید.

امور چاپ خود را با دکمه اکو (صرفه جویی) تک-لمسی سامسونگ در یک مرحله ساده بهینه سازی کنید. برای کاستن از هزینه های چاپ می توانید به سرعت به «حالت اکو» جابجا شوید و در مصرف تونر، کاغذ و انرژی صرفه جویی کنید. با این قابلیت مفید دیگر لازم نیست وقت خود را برای تغییر تنظیمات و یا ویرایش اسناد هدر دهید چون قابلیت تک لمسی تنها عملکردی است که برای پیکربندی پرینتر و دست یافتن به اقتصادی ترین نتایج به آن نیاز دارید

بهینه سازی چاپ با نرم افزار Easy-Eco Driver

بهینه سازی چاپ با نرم افزار Easy-Eco Driver

با بهره مندی از نرم افزار Easy-Eco Driver سامسونگ می توانید از بهینه بودن نتایج به لحاظ اقتصادی در هر نوبت چاپ حداکثر استفاده را ببرید. با کمک این نرم افزار مفید می توانید اسناد و متون خود را پیش از چاپ دقیقاً پیش نمایش داده و کیفیت، رنگ و سایر تنظیمات را برای تامین نیازهای دقیق و بر اساس بودجه خود تغییر دهید، همچنین می توانید قسمت های غیرضروری متون، تصاویر و سایر بخش ها را حذف کنید. حتی می توانید صرفه جویی های قابل انجام در مواردی نظیر کاغذ، تونر، انرژی و هزینه کلی را تحت نظارت داشته باشید. با صفحات چاپی باطله خداحافظی کرده و شیوه اقتصادی تر و با بازدهی بیشتر چاپ را تجربه کنید.
با عملکرد چهار منظوره این پرینتر محیط کاری خود را خلوت کنید

با عملکرد چهار منظوره این پرینتر محیط کاری خود را خلوت کنید

به لطف عملکرد 4-در-1 پرینتر SCX-4655F سامسونگ فرآیند چاپ شما به راحتی و به سادگی انجام می شود و این اطمینان حاصل می گردد که فرآیند چاپ کاری در نهایت کارآمدی انجام می گیرد. با برخورداری از عملکردهای چاپ، کپی، اسکن و فکس پرینتر SCX-4655F در واقع دستگاهی همه کاره است و انعطاف کاری لازم را به شما می دهد تا محدودیت های کمتری را تجربه کنید. مجموعه قابلیت های نوآورانه مانند کپی برداری از کارت شناسایی، کپی چندتایی، اسکن به ایمیل و قابلیت بسیار مفید فکس از طریق کامپیوتر این پرینتر تمام امکانات لازم برای کار و تلاش در شرکت ها و کسب و کارهای مدرن امروزی را در اختیار شما قرار می دهد.

مدیریت آسان و موثر پرینتر سامسونگ

مدیریت آسان و موثر پرینتر سامسونگ

مدیریت پرینتر هرگز تا به این اندازه راحت نبوده است. با برنامه Easy Printer Manager سامسونگ که به همراه پرینتر ارائه می گردد، این امکان را در اختیار خواهید داشت تا وضعیت پرینتر را از راه دور مدیریت کنید و نحوه استفاده از پرینتر را کنترل نمایید که مواردی از عیب یابی و تحت نظر گرفتن مقادیر تونر گرفته تا سفارش آنلاین مواد مصرفی را شامل می گردند. دیگر نیازی نیست نگران تمام شدن ناگهانی تونر باشید - تنها یک برنامه ساده و قدرتمند تمام آن چیزی است که برای مدیریت ساده و کارآمد یک فرآیند چاپ از پشت میز خود نیاز دارید.
با ماندگاری بیشتر تونر، بازدهی چاپ خود را افزایش دهید

با ماندگاری بیشتر تونر، بازدهی چاپ خود را افزایش دهید

عملکرد چاپ اداری را برای مطابقت با نیازهای خود تطبیق دهید و از چاپ با کیفیت بالا و مقرون به صرفه بهره مند شوید. با کارتریج تونر پر بازده این پرینتر می‌توانید تا حداکثر 2٫500 صفحه را چاپ کنید و در نتیجه انجام کارهای بزرگ چاپی شرکت و انتشارات آن به سادگی ممکن می‌گردد. و در نهایت، با کاستن از هزینه های چاپ به ازای هر صفحه و دفعات کمتر تعویض کارتریج تونر می توانید به راحتی از هزینه های جاری خود بکاهید.
با طراحی ضد گرد و غبار از کار چاپی خود محافظت کنید

با طراحی ضد گرد و غبار از کار چاپی خود محافظت کنید

با تکیه بر یک طراحی ضد گرد و غبار کاملاً مطمئن می توانید از پرینتر و کارهای چاپی خود محافظت نمایید. طراحی ابتکاری این دستگاه آن را به یک کاور ضد گرد و غبار مجهز کرده است. این کاور با جلوگیری از آلودگی با گرد و خاک نه تنها این اطمینان را ایجاد می کند که کاغذها قبل از چاپ در مقابل گرد و خاک محافظت خواهند شد، بلکه از وارد آمدن صدمه به قطعات داخلی دستگاه نیز ممانعت به عمل می آورد. طراحی هوشمندانه این دستگاه ضمن ارائه خدمات چاپ مطمئن و حرفه ای طول عمر بالاتر دستگاه را نیز تضمین می کند.