مشخصات فکس پاناسونیک 701

تاریخ خبر: 1393/7/16

مشخصات فکس پاناسونیک 701

عملکرد کپی پیشرفته :
این مدل فکس هر ویژگی را که شما برای گرفتن کپی به آن نیاز دارید در یک دستگاه برای شما فراهم کرده و با قابلیت بزرگنمایی ،طیف وسیعی از عملکرد یک کپی پیشرفته را امکان پذیر می نماید. 

حافظه ی 28 صفحه ی در صورت نبود کاغذ :
این سیستم می تواند تا 28 صفحه از اسناد را جهت دریافت ، در حافظه داخلی خود ذخیره کند تا در مواقعی که کاغذ در دستگاه وجود نداشت مدارک دریافتی از دست نرود. 

کلید هدایتگر برای بهره برداری آسان:
کلید هدایتگر به شما اجازه می دهد تا شما به راحتی حجم و سطح رینگ را کنترل کرده و همچنین به عنوان راهنمای تلفن وشماره گیر و نیز دیگر عملکردهای پیشرفته از آن استفاده کنید. 

امکان ارسال فکس متوالی :
این دستگاه قادر است به صورت متوالی یک فکس مشابه را به 20 موقعیت مختلف ارسال کند و دیگر نیاز نیست زمان زیادی رابرای ارسال کاغذ ها به صورت تک تک سپری کنید. 

صفحه نمایش 2 سطری :
نمایشگر این دستگاه دو سطری بوده و محتویات حافظه ،نوع عملکرد ، ساعت و اطلاعات مربوط به تماس (نام و شماره تلفن) را برای شما به نمایش می گذارد. 

حافظه 25 صفحه ای جهت ارسال فکس :
محفظه یی که در این دستگاه برای ارسال فکس در نظر گرفته شده دارای ظرفیت 25 صفحه ای است و می توان یک سند 25 برگی را به صورت متوالی ارسال نمود. 

دفترچه تلفن 100 شماره ای :
این مدل دارای ظرفیت ذخیره 100 نام و شماره در دفترچه تلفن خود بوده و با ثبت این اطلاعات می توانید به راحتی و بدون شماره گیری ، با شماره ی مورد نظر خود تماس گرفته و مدارک مربوطه را برای آنها ارسال کنید.

از دیگر ویژگی های این فکس پاناسونیک می توان به موارد زیر اشاره کرد : 

- قابلیت سیستم CID 

- بلندگوی دیجیتال 

- سرعت چاپ 4 صفحه در دقیقه 

- تغذیه خودکار 10 برگی جهت ارسال فکس و کپی 

- قابلیت ECM (حالت تصحیح خطا) 

- ظرفیت 50برگی کاغذ درمحفظه دستگاه 

- اسپیکر دیجیتال 

- سرعت ارسال فکس 14.4 Kbps 

- ورودی تلفن جانبی 

- وزن 3.5 Kg