اطلاعاتی درباره فاکس پاناسونیک 206

تاریخ خبر: 1393/7/16

اطلاعاتی درباره فاکس پاناسونیک 206

قابلیت سیستم CID :
به لطف این قابلیت شما می توانید نام و شماره تماس های دریافتی خود را در نمایشگر این دستگاه مشاهده کرده و لیستی از آن را چاپ کنید. 

عملکرد کپی پیشرفته :
این مدل فکس هر ویژگی را که شما برای گرفتن کپی به آن نیاز دارید در یک دستگاه برای شما فراهم کرده و با قابلیت بزرگنمایی ،طیف وسیعی از عملکرد یک کپی پیشرفته را امکان پذیر می نماید. 

حافظه ی 28 صفحه ای در صورت نبود کاغذ :
این سیستم می تواند تا 28 صفحه از اسناد را جهت دریافت ، در حافظه داخلی خود ذخیره کند تا در مواقعی که کاغذ در دستگاه وجود نداشت مدارک دریافتی از دست نرود. 

کلید هدایتگر برای بهره برداری آسان :
کلید هدایتگر به شما اجازه می دهد تا به راحتی حجم و سطح رینگ را کنترل کرده و همچنین به عنوان راهنمای تلفن و شماره گیر و نیز دیگر عملکردهای پیشرفته از آن استفاده کنید. 

امکان ارسال فکس متوالی :
این دستگاه قادر است به صورت متوالی به 20 موقعیت مختلف فکس را ارسال کند و دیگر نیاز نیست زمان زیادی رابرای ارسال کاغذ ها به صورت تک تک سپری کنید. 

اسکن سریع :
زمان کمتری را صرف اسکن اوراق خود کنید!
با این ویژگی ،مدارک به سرعت اسکن شده و به حافظه فرستاده می شود و سپس از حافظه به گیرنده منتقل می شود. 

قابلیت ECM (حالت تصحیح خطا) :
سیستم ECM اسناد را هنگام انتقال ، خط به خط چک کرده و اگر خطاهای ناشی از نویز را تشخیص دهد برای اطمینان حاصل کردن از کیفیت خوب ،آن را دوباره ارسال می کند. 

دفترچه تلفن 50 شماره ای :
این مدل دارای ظرفیت ذخیره 50 نام وشماره در دفترچه تلفن خود بوده و با ثبت این اطلاعات می توانید به راحتی و بدون شماره گیری ، با شماره ی مورد نظر خود تماس گرفته و مدارک مربوطه را برای آنها ارسال کنید. 

سایر ویژگی های فکس پاناسونیک مدل KX-FP206 : 

- صفحه نمایش 2 سطری

- وضوح 64 مرحله ای عکس

- شماره گیری تک لمسی برای 9 شماره تلفن

- تنظیم الکترونیکی صدا

- تغذیه خودکار 10 برگی جهت ارسال فکس و کپی

- اسپیکر دیجیتال

- سرعت ارسال فکس 9.6Kbps

- ورودی تلفن جانبی

- وزن : 2.7Kg