مشخصات پرینتر چند کاره سامسونگ Samsung SCX - 4623f

تاریخ خبر: 1393/7/17

مشخصات پرینتر چند کاره سامسونگ Samsung SCX - 4623f

 پرینتر چهارکاره لیزری تک رنگ گوشی دار سامسونگ مدل SCX-4623F این چاپگر به رنگ مشکی طراحی شده و ظرفیت کارتریجی که همراه پرینتر ارائه می شود 1000 برگ بوده 

مدل کارتریج پرینتر 4623 نیز 2 نوع می باشد MLT-D105S, MLT-D105L

هر طور دوست دارید چاپ کنید

هر طور دوست دارید چاپ کنید

SCX-4623F دارای قابلیتهای متنوع کپی برداری است که خلاقیت و بهره وری شما را تقویت خواهد کرد. شما می توانید برای تهیه پوستر سند اصلی خود را به بخشهای تمام صفحه تقسیم کنید، یا با کپی 2 یا 4 برگ در یک برگ در هزینه و وقت صرفه جویی کرده، با ابزار کپی مشابه از یک سند چندین تصویر در یک برگ بگیرید یا کارتهای ویزیت دورو چاپ کنید.

کامپیوتر شما را به یک دستگاه فکس تبدیل می کند

کامپیوتر شما را به یک دستگاه فکس تبدیل می کند

از منوهای ویژه ناهار تا اسناد و مدارک مهم، SCX-4623F کار ارسال و دریافت فکسها را بسیار آسان می سازد. این دستگاه می تواند فکسها را ارسال کرده و اطلاعات فکسهای دریافتی را در پوشه ای در کامپیوتر شما ذخیره کند و یا فایلهای متنی شما را به تصویر تبدیل کند تا بتوانید از پشت میز خود فکس بفرستید – بدین ترتیب در مصرف تونر، کاغذ و انرژی صرفه جویی خواهید کرد. بهره وری یعنی این.

زیبا، هوشمند.

زیبا، هوشمند.

SCX-4623F بجای سینی های کاغذ غیر جذاب، یک سیستم بسته تغذیه کاغذ دارد که کاغذها را در برابر گرد و غبار محافظت می کند، داخل چاپگر را تمیز حفظ کرده و میزان صدای دستگاه را کم می کند. همچنین رویه محافظ آن براق است، دکمه روشن و خاموش براحتی در دسترس قرار دارد و چاپگر گنجایش 250 برگ کاغذ را دارد. چاپ های عالی با دستگاهی بغایت زیبا!

چاپگری مطابق بودجه شما.

چاپگری مطابق بودجه شما.

با داشتن SCX-4623F می توانید لوازم مصرفی را مطابق بودجه خود تهیه کنید. کارتریجهای تونر در انواع 1500 برگی استاندارد که برای کاربران خانگی بصرفه هستند ارائه می شوند.
چاپگر چند کار را باهم انجام می دهد تا شما مجبور نباشید آنها را انجام دهید.

چاپگر چند کار را باهم انجام می دهد تا شما مجبور نباشید آنها را انجام دهید.

راندمان و بهره وری کلید طلایی موفقیت هر دفتر کار یا گروه حرفه ایست. چاپگر فوق سریع و چندمنظوره SCX-4623F دقیقاً به همین منظور طراحی شده است. شما با آن می توانید براحتی و با سرعت بالا کارهای چاپ، کپی، اسکن، فکس و فکس کامپیوتر را انجام دهید. چرا باید چند دستگاه در نقاط مختلف دفتر خود بگذارید در حالیکه نیازتان با یک دستگاه مرکزی تامین می شود – چاپگر لیزری چندمنظوره 5 در 1 SCX-4623F.
ثبت هر آنچه به چشم می آید

ثبت هر آنچه به چشم می آید

با نرم افزار Samsung AnyWeb Print می توانید در اینترنت به جمع آوری بپردازید. با SCX-4623F بسادگی می توانید در حین گشت و گذار در اینترنت، مطالب و محتواهای مختلف را از صفحات وب گوناگون انتخاب کرده و در قسمت دفترچه یادداشت قابل چاپ مرورگر خود بکشید و رها کنید. این راهی است بسیار آسان برای جمع آوری، مرتب سازی و ویرایش منابع و مطالب مرجع که برای پروژه خود – یا هر کار دیگر که فقط در اینترنت آنها را خواهید یافت.
هرچه را می بینید در هر زمان چاپ کنید.

هرچه را می بینید در هر زمان چاپ کنید.

کافی است دکمه بسیار کارآمد چاپ از روی صفحه نمایش (پرینت اسکرین) SCX-4623F را که برای راحتی شما روی صفحه کنترل چاپگر واقع شده فشار دهید تا هرچه روی صفحه کامپیوتر هست، حتی اگر پشت میزتان نباشید چاپ کند. گزینه فعال یا اکتیو را انتخاب کنید تا فقط آن پنجره ای که در حال حاضر در کامپیوتر فعال است چاپ شود، اگر هم خواستید می توانید گزینه کامل یا فول را انتخاب کنید تا تصویر تمام پنجره های باز روی صفحه را چاپ کند. حالا می توانید هر چیزی را در هر زمان چاپ کنید.
 
حالت صرفه جویی تونر

حالت صرفه جویی تونر

در حالت صرفه جویی تونر می توانید بدون افت کیفیت صفحات خود را با تونر کمتری چاپ کنید، بدین ترتیب عمر کارتریج تونر شما در مقایسه با حالت عادی تا 30% افزایش خواهد یافت.
وضعیت نما

وضعیت نما

وضعیت کار خود را در هر زمان روی صفحه طرح LED چاپگر SCX-4623F مشاهده خواهید کرد. این چاپگر با دارا بودن 11 نشانگر وضعیت کار، شامل نشانگرهای خطا و هشدار همیشه شما را در جریان کار قرار می دهد.
پردازنده سریع

پردازنده سریع

SCX-4623F مجهز به یک پردازنده قوی 360 مگاهرتزی است و می تواند زمانهای انتظار معمول در چاپ تحت شبکه را با قدرت بالای پردازنده و قابلیت چاپ سرعتی خود کاهش دهد.