چاپگر 5 کاره سامسونگ مدل 4824

تاریخ خبر: 1393/8/1

چاپگر 5 کاره سامسونگ مدل 4824

 پرینتر لیزری تک رنگ سامسونگ مدل 4824FN . از محاسن این پرینتر می توان به 5 کاره بودن این چاپگر اشاره کرد که در این مقاله به دیگر امکانات این پرینتر نیز می پردازیم

کارآمد 5 کاره

کارآمد 5 کاره

کارآمدی و قابلیت انعطاف برگ برنده چاپگرهای لیزری 5 کاره است. تمام قابلیتهایی که می خواستید یعنی چاپ، کپی، اسکن، فکس و فکس کامپیوتر در یک دستگاه مرکزی گرد هم آورده شده است. SCX-4824FN/28FN کیفیت عملکردی عالی و سرعتی قابل توجه دارد که برای گروه های حرفه ای کاری کافی خواهد بود.

دورو موثر + ADF

دورو موثر + ADF

قابلیتهای مناسبی که راندمان کاری روزانه شما در اداره را بهبود خواهد بخشید. تغذیه کننده 50 برگی خودکار اسناد (30 برگ ADF در SCX-4824FN) در وقت صرفه جویی کرده و روند کپی و چاپ را تسریع می بخشد، در عین حال هم کنترل کاری بیشتری به شما می دهد. مدل SCX-4828FN دارای قابلیت چاپ دورو، صرفه جویی در زمان و کاهش مصرف کاغذ است.

واسط گرافیکی کاربر، هوشمندانه و زیبا

واسط گرافیکی کاربر، هوشمندانه و زیبا

با صفحات گرافیکی ساده و سهل الاستفاده توجه همه در محل کار به این چاپگر معطوف خواهد شد. با وجود منوها و دکمه های بسیار ساده و هوشمندانه می توانید از زمان لازم برای آموزش و عیب یابی بکاهید. نگهداری دفترچه های راهنما را می توانید به بخش کامپیوتر شرکت واگذار کنید چون برای چاپ، کپی، اسکن و یا فکس کردن سریع و آسان هیچکس نیازی به خواندن آنها نخواهد داشت.

FPOT سریع

FPOT سریع

همه چاپهای سریع می خواهند، اما اگر صفحه اول خیلی دیر از چاپگر خارج شود، انتظار کشیدن می تواند خیلی ناراحت کننده باشد. سرعت چاپ اولین برگ SCX-4828FN برابر 15.5 ثانیه در حالت خواب است. این یعنی که حتی اگر یک برگ چاپ داشته باشید، نتیجه کار را خیلی سریع و بدون دردسر دریافت خواهید کرد.

فرمتهای سفارشی کاغذ

فرمتهای سفارشی کاغذ

SCX-4824FN/28FN با سینی کاغذ قابل تغییر خود که می تواند انواع مختلف فرمتهای کاغذ خارجی را بپذیرد آماده کار در اقصی نقاط دنیا و تجارتهای بین المللی است. اندازه کاغذهای قابل قبول عبارتند از A6، A4، A5، نامه، رسمی، پوشه، اداری، حقوقی، ISO B5، JIS B5، 3x5، سلطنتی، شماره 10، DL، C5 و C6. این قابلیت بسیار کارآمد شما را برای کلیه نیازهای حرفه ای در آینده آماده می سازد.

طراحی منحصر بفرد ارگانیک بدون گوشه

طراحی منحصر بفرد ارگانیک بدون گوشه

Samsung به طراحی های شیک و خلاقانه شهره است. SCX-4824FN/28FN اما مؤلفه جدیدی دارد – طراحی ارگانیک. در اینجا مفهوم و ایده کلی طراحی نرم تر، منحنی تر و طبیعی تر است و ظاهری جذاب و دلپسند برای محیط کار ایجاد می کند.

سیکل کارکرد ماهیانه با ثبات

سیکل کارکرد ماهیانه با ثبات

بیشتر ادارات و شرکتها موقع انتخاب چاپگر به سرعت و کیفیت خروجی آن توجه می کنند. اما یک مؤلفه بسیار مهم دیگر، سیکل کارکرد ماهیانه چاپگر است. بعبارت دیگر، حداکثر تعداد برگهایی که چاپگر در هر ماه می تواند چاپ کند. SCX-4824FN/28FN می تواند در ماه به رقم قابل توجه 50,000 برگ برسد، بنابراین می توانید از بازدهی بالا و توان کاری این چاپگر چندمنظوره Samsung لذت ببرید.

قابلیت بسیار مفید USB مستقیم

قابلیت بسیار مفید USB مستقیم

قابلیت USB مستقیم، نهایت راحتی. حالا کارکنان شما می توانند کامپیوتر را جدا کرده و آزادانه از هر چاپگر سری SCX-4828FN که دوست داشتند، چاپ و اسکن بگیرند. کافی یک حافظه USB را وصل کنید و مطالب خود را چاپ کنید. یا اینکه می توانید اسناد را اسکن کرده و نتیجه کار را بدون نیاز به کامپیوتر مستقیماً روی یک حافظه USB ذخیره نمایید.

طراحی جمع و جور و هوشمندانه

طراحی جمع و جور و هوشمندانه

چاپگرهای چندمنظوره بسیار کارآمد هستند اما جای زیادی می گیرند. اما طراحی سری SCX-4824FN/28FN جمع و جور است و در هر محیط کاری می توان از آنها استفاده کرد. با ابعاد 445x411x395 میلی متر، اندازه جمع و جور و طراحی شیک و زیبا، کیفیت عملکرد مورد نیازتان را بدون اشغال فضای زیاد تامین خواهد کرد.

وضعیت نمای آبی

وضعیت نمای آبی

وضعیت نمای آبی بسیار هوشمندانه با رنگ آبی منحصر بفرد Samsung، شما را در جریان پیشرفت کار قرار داده و در کار با منو کمک تان می کند. کار با وضعیت نمای آبی بسیار آسان است و جلوه بصری خاصی به منوها می بخشد. وضعیت نمای آبی کمک تان می کند به قابلیتهای مختلف دسترسی بیابید. حرکت دایروی موافق جهت عقربه های ساعت پیشرفت کار را نشان می دهد

چاپ در آرامش

چاپ در آرامش

محیط کار شما حتی اگر چند کار چاپ همزمان داشته باشید با SCX-4824FN/28FN آرام و ساکت خواهد بود. این چاپگرها پایین ترین میزان صدای گروه خود را دارند و در هنگام چاپ یا کپی تنها 49-52 دسی بل صدا تولید می کنند. این حتی آرام تر از یک مکالمه عادی یا صدای تن تلفن است. بهره وری و آرامش را همزمان تجربه کنید.