Amplicity

Amplicity فعلا در دو مدل وارد بازار خواهد شد که هر دوتای آن ها دارای ۴ گیگابایت رم , ۱۲۸ گیگابایت حافظه ی داخلی قابل ارتقا و کارت گرافیک مجزا می باشند. این سیستم همچنین دارای فناوری ارتباطی بلوتوث وWi-Fi  می باشد. از دیگر ویژگی  های سخت افزاری این کامپیوتر کوچک می توان به تراشه ی اتمی اینل و پردازنده ی اینتل اشاره کرد. که در نسخه ی اول پردانده ی ۶۴ بیتی اینتل و در دومی پردازنده ی Intel Coreسری M استفاده شده است. که این تفاوت های پردازشی باعث اختلاف قیمت ۱۰۰ دلاری بین این دو نسخه شده است. که سری اول با قیمت تقریبی ۲۹۹ دلار و سری دوم با قیمت تقریبی ۳۹۹ دلار وارد بازار خواهند شد.

بنابر ارزیابی های صورت گرفته از این محصول ، مدیران شرکت HIVE اعلام کردند که می توان از آن در کارکرد های متفاوت از کاربری خانگی و اداری گرفته تا کار های تخصصی مانند طراحی و گرافیکی , اجرای بازی های کامپیوتری و… استفاده کرد.

Amplicity

Nishiki  رئیس شرکت HIVE در رابطه با محصول جدیدشان گفت این محصول دارای برخی از نرم افزارهای کاربردی مانند Adobe از پیش نصب  شده است که به صورت رایگان برای کاربران فعال شده اند وی در ادامه گفت طی مذاکرات انجا شده با شرکت های ارائه دهنده ی نرم افزار های تخصصی رفته رفته تعداد این نرم افزار ها نیز افزایش خواهند یافت و تا اواسط  سال میلادی جدید محصولات تخصصی جدیدتری  در این زمینه وارد بازار خواهند شد
.