پرینتر سه بعدی آتل سه بعدی چاپ می کند برای راه رفتن شخص فلج

تاریخ خبر: 1393/11/4

پرینتر سه بعدی آتل سه بعدی چاپ می کند برای راه رفتن شخص فلج

جام جهانی 2014 فوتبال در برزیل به باور فیفا پربیننده ترین جام جهانی فوتبال بود که تا به امروز برگزار شده بود. تخمین زده شده که بالغ بر سه میلیارد نفر در سرتاسر دنیا شاهد این رویداد ورزشی بوده اند.

سازماندهان این رویداد ورزشی به سرعت از فناوری های جدید در این رویداد استفاده کردند. جام جهانی قابلیت اینکه توسط بسیاری از تلفنهای هوشمند در دسترس قرار گیرد را داشت، و به هواداران اجازه می داد بدون توجه به اینکه در کجای دنیا قرار دارند تیم مورد علاقه خود را دنبال کنند. علاوه بر این پرینت سه بعدی نقش بسیار مهمی در مراسم افتتاحیه این جام ایفا کرد، همانطور که یک فردی که قادر به حرکت دادن پاهای خود نبود با استفاده از نیروی آتلی که با استفاده از پرینترهای سه بعدی پرینت شده بود توانست از جای خود بلند شود و اولین ضربه را به توپ جام جهانی 2014 بزند.

 در مراسم افتتاحیه جام جهانی شخصی که روی ویلچر نشسته بود با استفاده از آتل 3بعدی چاپ شده با پرینتر سه بعدی توانست از روی ویلچر بلند شود و اولین ضربه را به توپ جام جهانی بزند. آنها با استفاده از چاپگرهای سه بعدی توانستند به این مهم دست یابند. تکنولوژی چاپ سه بعدی توانست با کاربردهای خود از جمله این آتل بینندگان را در سراسر جهان مجذوب خود کند.