پرینتر سامسونگ 320n

تاریخ خبر: 1394/1/1

پرینتر سامسونگ 320n

پرینتر لیزر رنگی سی ال پی 320 سامسونگ که دارای پورت شبکه می باشد.

قابل توجه شما این پربنتر به صورت معمولی و بدون شبکه نیز در بازار به فروش می رسد.

تنها لیزر رنگی تک کاره سامسونگ.

کارتریج های این پرینتر قابل شارژ می باشد البته توسط افراد متخصص

  • چاپگر لیزری رنگی جمع وجورفشرده CLP-320N سامسونگ با قابلیت های پیشرفته شبکه خود کیفیت بسیار عالی چاپ را برای کلیه کاربرانی که به آن وصل می شوند تامین می نماید.می کند

ثبت هر آنچه به چشم می آید

ثبت هر آنچه به چشم می آید
با نرم افزار AnyWeb Print سامسونگ می توانید در اینترنت به جمع آوری بپردازید. با CLP-320N بسادگی می توانید در حین گشت و گذار در اینترنت، مطالب و محتواهای مختلف را از صفحات وب گوناگون انتخاب کرده و در قسمت دفترچه یادداشت قابل چاپ مرورگر خود بکشید و رها کنید. این راهی است بسیار آسان برای جمع آوری، مرتب سازی و ویرایش منابع و مطالب مرجع که برای پروژه های بزرگ خود – یا هر کار دیگر که فقط در اینترنت آنها را خواهید یافت.

یک مورد از سر و صداهای مزاحم دفاتر و ادارات کم می شود

یک مورد از سر و صداهای مزاحم دفاتر و ادارات کم می شود
دیگر وقتی که پشت میز خود نشسته اید، صدای چاپگر حواس شما را پرت نخواهد کرد. به همین خاطر چاپگر CLP-320N سامسونگ طوری طراحی شده که میزان صدای آن در حد نجوای آرام باشد و موقع چاپ تنها 45 دسی بل (رنگی) و 47 دسی بل (تک رنگ) صدا تولید خواهد کرد. این حتی از صدای یک یخچال در حال کار هم کمتر است! یک چاپگر رومیزی که موقع کار آن می توانید به کارهای دیگر خود بپردازید. عالی است.

رنگهایی رنگی تر.

رنگهایی رنگی تر.
چاپگر CLP-320N قادر است تا با دقت فوق العاده 2,400 x 600 dpi خود بهترین کیفیت بازآفرینی رنگ را براحتی در اختیار شما بگذارد. همچنین ذرات تونر آن در مقایسه با تونرهای معمولی کوچک تر بوده و شکل یکنواخت تری دارند و از دقت فوق العاده رنگ ها و زیبایی چاپ های براق آن شگفت زده خواهید شد.

کاهش مدت زمان انتظار، نه سطح انتظارات

کاهش مدت زمان انتظار، نه سطح انتظارات
بهره وری شما به خاطر انتظار برای چاپ اسناد و برگه ها کاهش نخواهد یافت – سرعت بالای چاپگر CLP-320N سامسونگ (16 برگ در دقیقه چاپ تک رنگ، 4 برگ در دقیقه چاپ رنگی) به شما اجازه می دهد تا براحتی به کارهای مختلف خود برسید. زمان چاپ اولین برگ (FPOT) چاپگر CLP-320N از حالت آماده چاپ تنها 14 ثانیه برای چاپ مشکی و 26 ثانیه برای رنگی است و کلیه نیازهای شما در خصوص سرعت کار را تامین خواهد کرد. دقت 2400x600 dpi چاپ آن نیز پاسخگوی نیازهای شما در خصوص کیفیت کار خواهد بود.
ارتباط با همکاران

ارتباط با همکاران

همه در دفتر شما می توانند از طریق شبکه بهم مرتبط باشند تا کارها بنحو احسن انجام شود. همه شما می توانید از یک چاپگر بطور اشتراکی استفاده کنید و دیگر لازم نیست وقت زیادی برای سرویس کردن چند دستگاه صرف نمایید. این چاپگر را می توانید از طریق رابط اترنت آن به شبکه وصل کرده و بهره وری خود را افزایش دهید. مهارتهای ارتباطی خود را با چاپگر لیزری CLP-320N بهبود ببخشید و از تمام امکانات ارتباطی بهره ببرید.

رویکردی هوشمندانه در قبال کنار بهره وری از انرژی

رویکردی هوشمندانه در قبال کنار بهره وری از انرژی
در دفاتر و ادارات مدرن امروزی که به محیط زیست و بهره وری مصرف انرژی توجه می شود دیگر جایی برای چاپگرهای پرمصرف نیست. به همین دلیل است که دکمه روشن خاموش چاپگر CLP-320N سامسونگ روی صفحه کنترل آن تعبیه شده تا بتوانید با فشار دادن یک دکمه آنرا به حالت آماده بکار ببرید تا در مصرف انرژی صرفه جویی شود. می خواهید از چاپگر استفاده کنید؟ کافی است دوباره آن دکمه را فشار دهید تا چاپگر روشن شده و آماده کار گردد.
ایده آل برای مکان های کوچک و شیک و مکان های شلوغ.

ایده آل برای مکان های کوچک و شیک و مکان های شلوغ.

چاپگر CLP-320N سامسونگ با ابعاد تنها 388 x 313 x 243 میلیمتر (15.3 x 12.3 x 9.6 اینچ) براحتی روی هر میز کاری جا می شود و فضای کافی برای انجام کارهای مختلف به شما می دهد. این چاپگر ترکیبی است ایده آل از زیبایی ظاهری و کاربردی بودن آن. این چاپگر با خطوط منحنی کناره های بدنه، قسمت فوقانی شکیل مشکی و پرداخت خاکستری براق در قسمت های دیگر خود دستگاهی نیست که بخواهید آنرا زیر دسته های بزرگ کاغذ پنهان کنید. برای دسترسی سریع و آسان نیز می توانید از دکمه روشن خاموش واقع در پانل جلوی آن استفاده کنید. این یعنی نهایت توجه به کاربران در طراحی.