پرینتر سامسونگ CLP 300

تاریخ خبر: 1394/1/3

پرینتر سامسونگ CLP 300

پرینتر تک کاره لیزر رنگی سامسونگ مدل CLP 300

این پرینتر لیزر رنگی که توسط شرکت سامسونگ ساخته شده است در حال حاضر در بازار موجود نمی باشد.

قابل توجه شما مشتریان عزیز مواد مصرفی این چاپگر نیز بسیار محدود بوده

بسیار کوچک ، بسیار قدرتمند

بسیار کوچک ، بسیار قدرتمند
پرینتر لیزریCLP-100 یک پرینتر قابل حمل آسان و کوچک است که دارای 30 پوند وزن می باشد. این پرینتر کوچکترین و سبک ترین پرینتر جهان در درجه خود می باشد که متون سیاه و سفید را با وضوح 2400x600dpi با سرعت 17 صفحه در هر دقیقه و متون رنگی را با سرعت 4 صفحه در هر دقیقه چاپ می کند.

چاپ واضح

چاپ واضح
چاپ های بسیار با کیفیتی را در حالت سیاه و سفید یا رنگی ارائه می دهد. CLP-300 اسناد را با رزولوشن 2400x600dpi با سرعت 17 صفحه در هر دقیقه برای سیاه و سفید و 4 صفحه در هر دقیقه برای رنگی چاپ می کند.

عملکرد پخش کامل

عملکرد پخش کامل
طراحی موتور No-NOIS TM به این معنی است که تونر مکانیسم کارتریج ثابت ذخیره می شود و بنابراین نویز و لرزش از بین می رود همچنین این کار تعویض تونر را آسان کرده و تونر ها سنگین نیستند که تعویض آنها سخت باشد و قوطی های کوچکی هستند که دسترسی به آ نها آسان است.
نگهداری آسان، هوشمند

 

نگهداری آسان، هوشمند

آیا درباره عملکرد چاپ دستگاهتان کنجکاو هستنید؟ برنامه پنل هوشمند وضعیت چاپ را کنترل کرده و نمایش می دهد. شما می توانید حتی انیمیشن های راه حل ها را در صورت بروز خطا در کامپیوتر ببینید.

ظرفیت زیاد

CLP-300 بسیار سخت کار کرده و دوام آن بسیار زیاد است. این پرینتر یک سینی کاست 150 برگی و ظرفیت خروجی 100 برگ و چرخه چاپ 24200 صفحه در هر ماه دارد.

سازگاری کامل

CLP 300 با سیستم عامل های ویندوز، مکینتاش و لینوکس برای عملکردهای چاپ کامل سازگار می باشد.