فکس سامسونگ 650

تاریخ خبر: 1394/1/3

فکس سامسونگ 650

فکس سامسونگ 650 از جمله پرینتر های چهار کاره گوشی دار به حساب می آید.

چند کاره سامسونگ SF650 ، قابلیت پرینت ، اسکن ، کپی و فکس را در یک مجموعه برای شما فراهم خواهد کرد

ایت پرینتر به صورت لیزری و تک رنگ می باشد

لوازم مصرفی مناسب را مطابق با بودجه خود انتخاب کنید

لوازم مصرفی مناسب را مطابق با بودجه خود انتخاب کنید
برای Samsung SF-650 و SF-650P می توانید بر اساس نقدینگی و بودجه خود اقدام به خرید لوازم مصرفی کنید. کارتریج های تونر ظرفیت بالا برای کسانی که مصرف زیاد دارند مناسب تر است چون که عمر بیشتری داشته و هزینه هر برگ برای شما ارزان تر خواهد شد. البته کارتریج های تونر ظرفیت پایین هم موجودند که اگر نمی خواهید خیلی هزینه کنید، توصیه می شوند.

کاهش هزینه ها با حالت ارسال تاخیری

کاهش هزینه ها با حالت ارسال تاخیری
دکمه ارسال تاخیری روی صفحه کنترل دستگاه، اسناد را در حافظه ذخیره می کند و می توانید آنها را در زمانهای از پیش تعیین شده ای که نرخ تماس تلفنی پایین تر است (ساعتهای خارج از پیک مصرف) بفرستید – بدین ترتیب هزینه های تلفن شما به میزان قابل توجهی کاهش خواهد یافت.
بهترین عملکرد کاری

بهترین عملکرد کاری

فکس سرعت بالا با مودم 33.6 کیلوبیت در ثانیه می توانید ارتباطات سریعتری داشته و راندمان کاری را افزایش دهید. علاوه بر آن، هر دو مدل دارای 7 مگابایت حافظه هستند که برای ذخیره 500 برگ اطلاعات کفایت می کند. کپی سریع و دقیق سرعت کپی Samsung SF-650 و SF-650P بهترین عملکرد چاپ سرعت چاپ SF-650P برابر 18 برگ در دقیقه (19 برگ در دقیقه در حالت نامه) و FPOT آن کمتر از 10 ثانیه است، مسلماً تصدیق می کنید که این سرعتها قابل توجهند. کیفیت چاپ بسیار خوبی هم دریافت خواهید کرد – تا 600x600dpi خروجی موثر. اسکن با کیفیت عالی و امکانات کامل Samsung SF-650P برای تامین کلیه الزامات و نیازهای کار با اسناد طراحی شده است، دقت استاندارد آن 600x600dpi و دقت بهبود یافته آن 4,800x4,800dpi است و می تواند خروجی

طراحی جمع و جور و با دوام

طراحی جمع و جور و با دوام
ابعاد کوچک طراحی هوشمندانه و جمع و جور Samsung SF-650 و SF-650P بدین معنی است که دستگاه هایی زیبا خواهید داشت که جای زیادی روی میز کار شما اشغال نمی کنند. دسترسی آسان گذاشتن کاغذ و عوض کردن کارتریج تونر خیلی سریع و آسان انجام می شود، در نتیجه وقفه های کاری به حداقل کاهش داده شده و بهره وری شما در طولانی مدت حفظ می شود.
فکس بدون دردسر

فکس بدون دردسر

Samsung SF-650 و SF-650P طراحی شده اند تا کارهای فکس شما را با سرعت و دقت هرچه تمامتر انجام دهند. صفحه کنترل دارای 20 دکمه قابل تعریف برای شماره گیری تک لمسی است و می توانید تا 250 شماره که بیشتر مورد استفاده قرار می دهید را برای شماره گیری سریع در آن ذخیره کنید. گاهی اوقات لازم است اسناد را برای چند جا بفرستید، به همین دلیل در طراحی دستگاه پیش بینی شده که بتوانید تا 269 شماره در حداکثر 250 گروه یا فهرست توزیع برای شماره گیری گروهی در آن ذخیره کنید. 30 شماره دیگر هم می توانید در حافظه ذخیره کنید، و با قابلیت ارسال-چندتایی می توانید یک فکس واحد را برای شماره های متعدد بفرستید. بنابراین فکس خود را برای هر چند نفر و هر چند بار هم که بخواهید ارسال کنید – Samsung کارها را آسان، سریع و دقیق ساخته است.