جدیدترین چاپگر رنگی اپسون مدل L805

تاریخ خبر: 1394/10/20

جدیدترین چاپگر رنگی اپسون مدل L805

جدیدترین پرینتر اپسون وارد بازار شد . این چاپگر جوهرافشان رنگی دارای مخزن جوهر 6 رنگ فابریک بوده و مدل جایگزین Epson L800 می باشد.

 

Inkjet Printer Epson L805

پرینتر اپسون ال 805 یک محصول منحصر به فرد و دارای تانک جوهر یکپارچه مناسب جهت چاپ عکس های با کیفیت با هزینه های بسیار کم. با سیستم تانک جوهر قرار گرفته شده روی این چاپگر نیازی به تعویض کارتریج وجود ندارد و تنها با خرید جوهرهای لیتری و شارژ آسان به صورت رایگان پرینت بگیرید.

ویژگی های کلیدی

  • چاپ با کیفیت بالا و هزینه های کم
  • کیفیت عکس مناسب و چاپ سریع
  • شارژ و پر کردن جوهر بدون دردسر
  • 6 رنگ
  • امکان پرینت روی کاغذهای عکس 10 * 15
  • امکان پرینت و اتصال بیسیم از طریق WiFi

پرکردن آسان و بی دردسر

با ظرفیت بالای مخزن جوهر پرینتر ال 805 نگران تمام شدن جوهر نخواهید بود و با خیال راحت و بدون دغدغه از خالی شدن یا اتمام کارتریج می توانید پرینت بگیرید . تانک نصب شده روی این چاپگر دارای استاندارد های شرکت اپسون بوده و از ریختن جوهر خبری نیست و سوپاپ های هوای قرار گرفته روی تانک باعث انتقال جوهر مورد نیاز به هد خواهد شد و تمام این استانداردها سبب چاپ قابل اعتماد میشود.

مرقون به صرفه و در عین حال با کیفیت

چاپگر اپسون مدل Epson L805 دارای تکنولوژی میکروپیزو اپسون می باشد که مجهز به چاپ بی نظیر و قابل اطمینان بوده و کیفیت عالی ارائه می دهد. مخزن جوهر این چاپگر رنگی ظرفیت 70 میلی لیتر جوهر را دارد که با هر بار شارژ کردن تانک جوهر حدود 1800 برگ در سایز 10 * 15 چاپ خواهد کرد. با استفاده از کاغذهای با کیفیت و اصلی می توانید عکس هایی با ماندگاری طولانی چاپ کنید.

مشخصات
 
مصرف برق در زمان روشن بودن چاپگر

 13 W

تکنولوژی چاپ

 Inkjet

سایز کاغذ

 A4, A5, A6, 9 × 13 cm, 10 × 15 cm, 13 × 18 cm

نوع ارتباط با کامپیوتر

 USB, Wi-Fi

ویژگی ها

 Printing CD/DVD, Borderless Printing