اسکنر جدید مایکروتک Microtek ArtixScan DI 2015c

تاریخ خبر: 1394/12/11

اسکنر جدید مایکروتک Microtek ArtixScan DI 2015c

 اسکنر فیدر و مسطح شرکت مایکروتگ که در گروه اسکنرهای بایگانی قرار می گیرد مدل ArtixScan DI 2015c نام دارد و به تازگی در نمایندگیهای مایکروتک به فروش می رسد.

 
 
دارای فیدر اتوماتیک ( اسکن به صورت خودکار ) با ظرفیت 50 برگ
اسکنر آرتیکس 2015 سی تعداد 50 ورق را با سرعت ایده آل برای شما اسکن خواهد کرد و همچنین از ابعاد 105 میلیمتر در 148 میلیمتر و215  میلیمتر در 635 میلیمتر پشتیبانی می کند.
                                                            
دارای 3 دکمه قابل برنامه ریزی 
دکمه های قابل برنامه ریزی که روی پنل اسکنر 2015 قرار دارد این امکان را به شما می دهد که دسترسی سریع به اسکن،کپی،فکس و همچنین ارسال فایل به ایمیل را داشته باشید و با فشار دادن یک دکمه اسکن سریع خواهید داشت.

دارای نرم افزار سریع و پیشرفته
همراه این محصول نرم افزارهایی ارائه می شود که جهت استفاده آسان از این اسکنر شده و امکاناتی را برای کاربر فراهم می کند. همچنین اسکنر 2015 ماکروتک از تکنولوژی TWAIN پشتیبانی می کند
   
 پشتیبانی از اسکن دورو هوشمند
با استفاده از این ویژگی اسکنر 2015 قادر به اسکن هر دو طرف سند به صورت خودکاد با یک کلیک ساده می باشد. این اسکنر داپلکس در وقت وهزینه های شما موثر می باشد.
   
 اسکن OCR
با استفاده از این ویژگی اسکنر قادر به اسکن متن ها و انتقال آنها به نرم افزار word بوده . با این قابلیت نیازی به تایپ و نوشن اسناد وجود ندارد.
 قابلیت اسکن
این اسکنر به کاربر این اجازه را می دهد که هم از طریق ADFو هم از طیق فلت اسکن کند و در زمان خرابی فیدر اسکن از روی شیشه  همچنان وجود خواهد داشت.
 ذخیره تصاویر متعدد به عنوان یک فایل
ویژگی های پیشرفته این اسکنر این اجازه را به کاربر می دهد که تصاویر اسکن شده را در یک پوشه ذخیره کند.
 اسناد با کیفیت
این ویژگی این امکان را فراهم می کند که تصاویر و نمودارها به صورت واضح اسکن شده و شفافیت احساس می شود.