احتمالا قسمت بالایی آیفون 13 کوچکتر خواهد شد

تاریخ خبر: 1400/2/6

احتمالا قسمت بالایی آیفون 13 کوچکتر خواهد شد

اگر جدیدترین گزارش ها درست باشند ، به راحتی می توان تفاوت آیفون 12 با آیفون 13 را تشخیص داد ، زیرا شکاف بالای نمایشگر در حال کوچکتر شدن است. همانطور که 9To5Mac گزارش می دهد ، دو محافظ صفحه که گفته می شود برای آیفون 13 هستند توسط DuanRui در توییتر ارسال شده است. آنها برش کوچکتر از لبه ی بالایی ( Notch ) را نشان می دهند ، که نشان می دهد اپل اندازه آن را کاهش داده است. این به دلیل کوچک سازی لبه ها نیست ، در عوض اپل گوشواره را از ناچ و به سمت بالا به داخل قاب گوشی منتقل کرد.
 
با ایجاد این تغییر طرح ، شکاف همان ارتفاع باقی می ماند ، اما باریک تر شده است. هنگامی که با آیفون 12 مقایسه می شود ، تقریباً 30٪ باریک تر است ، به این معنی که دارندگان آیفون 13 دارای صفحه نمایش املاک و مستغلات بیشتری هستند. همچنین به این معنی است که پس از عرضه مدل های جدید آیفون برای به حساب آوردن تغییر احتمالاً بسیاری از به روزرسانی های برنامه مورد نیاز است.
 
با توجه به اینکه آیفون 13 تا حوالی ماه اکتبر پیش بینی نشده است ، بعید است که در رویداد بعدی اپل که هفته آینده در تاریخ 20 آوریل اتفاق می افتد ، مورد اشاره قرار گیرد ( با تشکر از سیری ). ما به احتمال زیاد در مورد iPad Pro جدید ، امیدوارم یک Apple TV جدید ، و (سرانجام!) AirTags بشنویم.