همکاری سازنده پرینتر و سازنده خودرو برای بازیافت زباله

تاریخ خبر: 1400/1/30

همکاری سازنده پرینتر و سازنده خودرو برای بازیافت زباله

زباله های یک شرکت از چاپ سه بعدی قطعات خودروی تزریق شده شرکت دیگری است: فورد و HP برای تبدیل حلقه زباله با تبدیل ذرات استفاده شده به اجزای خودکار با یکدیگر همکاری کردند.
به گفته سازنده خودرو ، که از فناوری چاپ سه بعدی HP در ساخت پیشرفته خود استفاده می کند ، ابتدا یک صنعت ، این راه حل "بعید" بهتر برای محیط زیست "بدون هیچ گونه سازش در دوام و استانداردهای کیفیت فورد و تقاضای مشتریان آن". مرکز
 
زباله های تولید شده توسط چاپ سه بعدی از مشتریان HP جمع آوری می شود ، توسط شریک بازیافت HP Lavergne به گلوله های پلاستیکی با کیفیت بالا تبدیل می شود و سپس برای تهیه تزریق توسط تأمین کننده Ford Ford ARaymond مورد استفاده مجدد قرار می گیرد. "الن جكوفسكی" ، مدیر پایداری و تأثیرات اجتماعی در HP ، "شما فرایندهای تولید پایدارتری را با 3D دریافت می كنید ، اما ما همیشه تلاش می كنیم تا كارهای بیشتری انجام دهیم ، صنعت خود را به سمت یافتن راه های جدید برای كاهش ، استفاده مجدد و بازیافت پودرها و قطعات سوق می دهیم." ، در بیانیه ای گفت. "همکاری ما با فورد مزایای زیست محیطی چاپ سه بعدی را حتی بیشتر می کند."
 
از مواد بازیافتی برای ساخت کلیپ های خط سوخت تزریق قالب گیری شده برای نصب ابتدا در کامیون های Super Duty F-250 استفاده می شود. 10 کلیپ خط سوخت دیگر در خودروهای موجود در مدل های آینده جایگزین می شود. فورد توضیح داد ، این قطعات از مقاومت شیمیایی و رطوبت بهتری برخوردار هستند ، 7٪ سبک تر و 10٪ کمتر از نمونه های معمولی هستند.
 
همکار فنی پایداری دبی میلوسکی گفت: "یافتن راه های جدید برای کار با مواد پایدار ، کاهش ضایعات و هدایت توسعه اقتصاد چرخشی از علاقه های فورد است." "بسیاری از شرکت ها در حال یافتن کاربردهای عالی برای فناوری های چاپ سه بعدی هستند ، اما ، همراه با HP ، ما اولین کسی هستیم که یک کاربرد با ارزش برای پودر زباله پیدا می کند که احتمالاً به محل دفن زباله تبدیل می شود و آن را به قطعات خودرویی با کاربرد و با دوام تبدیل می کند. "
 
باقیمانده HP تنها مواد مهار کننده فورد نیست. این شرکت همچنین رشته ها ، شن و ماسه ، پودرها و پلیمریزاسیون قابلمه های مایع را از جمله تجهیزات خود می داند و قطعات سه بعدی و قطعات خط مونتاژ کم حجم خود را چاپ می کند. فورد قصد دارد تا درنهایت 100٪ مواد پایدار را در وسایل نقلیه خود ایمن کند.
 
میلوسکی گفت: "یک کلید برای دستیابی به اهداف پایداری و حل مشکلات گسترده جامعه ، همکاری با سایر شرکت های همفکر است - ما به تنهایی نمی توانیم این کار را انجام دهیم." "با HP ، ما مشکل زباله را تعریف کردیم ، چالش های فنی را حل کردیم و در کمتر از یک سال راه حلی پیدا کردیم ، چیزی که همه ما به آن افتخار کنیم."