پرینتر سه کاره Canon i-SENSYS MF112 Printer

تاریخ مقاله: 1400/3/5

پرینتر سه کاره Canon i-SENSYS MF112 Printer

پرینتر لیزری کانن مدل «i-SENSYS MF112» یک چاپگر سه کاره شیک و قوی می باشد که توسط شرکت کانن عرضه شده است. این پرینتر ایده آل در مقایسه با مدل جایگزین پرینتر لیزری کانن مدل «i-SENSYS MF231» بسیار قدرتمند بوده و ایده آل برای کاربرانی است که انتظار انعطاف پذیری از چاپگر چند منظوره خود دارند مناسب می باشد .پرینتر «i-SENSYS MF112» برای مصارف خانگی و دفاتر کوچک طراحی شده است و در درجه ی اول برای مواردی همچون چاپ متن بکار می رود. پرینترهای لیزری بیشتر برای چاپ متن و اشکال گرافیکی به کار می روند و مناسب برای چاپ عکس نمی باشد در صورت تمایل برای چاپ عکس باید به سراغ پرینترهای جوهرافشان بروید. این پرینتر از سرعت خوبی برخوردار است و می تواند با سرعتی برابر با 22 صفحه در دقیقه به چاپ بپردازد. از دیگر امکانات این دستگاه می توان به قابلیت اسکن اشاره کرد که در کنار آن قابلیت چاپ ، وظیفه ی کپی را هم انجام می دهد. دستگاه دارای ورودی کاغذ برابر با 150 برگ است. رزولیشن چاپ این پرینتر لیزری 600x600dpi می باشد و توان کار ماهانه 16000 برگی را دارد البته شرکت کانن توصیه کرده، جهت جلوگیری از کاهش طول عمر دستگاه، بهتر است بیش از 2000 برگ چاپ نشود. شرکت کانن مدل «i-SENSYS MF112» را به اسکنر رنگی مجهز کرده است. کیفیت اسکن این دستگاه در سطح بالایی قرار دارد. این اسکنر از رزولیشن اپتیکال 600x600dpi بهره می برد. پرینتر لیزری «i-SENSYS MF112» از پیشرفته ترین کارتریج اصلی کانن مدل 047 بهره می برد که می تواند تا 1600 صفحه را به چاپ برساند.
 
پرینتر لیزری کنون Canon i-SENSYS MF112 Printer چاپگری جدید ، شیک ، پرقدرت و در عین حال با قیمت مناسب می باشد که به تازگی توسط کمپانی بزرگ کنون به بازار عرضه شده است . می توان به طور قطع گفت که پرینتر سه کاره لیزری مشکی کنون Canon i-SENSYS MF112 Printer از ریبان قدیمی خود بسیار قدرتمند تر می باشد و انتخابی کاملا ایده آل برای کاربرانی است که قابلیت های بروز تر و بهتری را از چاپگرشان انتظار دارند .
 
چاپگر کانن Canon i-SENSYS MF112 Printer به گونه ای طراحی شده است که ایده ال برای استفاده در منازل و دفاتر کاری کوچک است . همانطور که می دانید پرینتر های لیزر مشکی برای چاپ متن و اشکال گرافیکی به کار می روند و برای چاپ عکس انتخاب مناسبی نیستند . سرعت چاپ 22 برگ در دقیقه ای پرینتر کنن Canon i-SENSYS MF112 Printer باعث شده تا توجه کاربران بسیاری به این پرینتر جلب شود .
 
از امکانات پرینتر کنون Canon i-SENSYS MF112 Printer می توانیم به امکان تمام امور چاپی از جمله پرینت ، اسکن و کپی اشاره کنیم که نیاز کاربران به خرید هر دستگاه دیگر را از بین می برد . سینی ورودی پرینتر جدید کانن Canon i-SENSYS MF112 Printer می تواند 150 برگ را در خود جای دهد و در ماه می توانید تا 16000 برگ A4 را به سادگی بااین چاپگر سه کاره لیزری به چاپ برسانید .کیفیت چاپ یا همان رزولوشن چاپ در پرینتر لیزری کنون Canon i-SENSYS MF112 Printer در حدود 600 در 600 می باشد .
 
نکته بسیار قابل توجه و خاص این پرینتر جدیدکانن این است که پرینتر لیزری Canon i-SENSYS MF112 Printer مجهز به اسکنر رنگی می باشد کیفیت اسکن این پرینتر در سطح بالایی قرار دارد این اسکنر از رزلوشن اپتیکال 600 در 600 بهره برد است .