پرینتر لیزری رنگی چندکاره مدل HP 178n

تاریخ خبر: 1400/1/21

پرینتر لیزری رنگی چندکاره مدل HP 178n

پرینتر چند کاره لیزری رنگی اچ پی مدل HP 178nw  از بهترین چند کاره های موجود در بازار می باشد این سه کاره به کاربرانش اجازه می دهد تا به سادگی بتوانند تمام امور چاپی دفترکارشان از جمله پرینت ، اسکن ، کپی را به سرعت و با کیفیتی مناسب پیش ببرند . این سه کاره لیزری اچ پی به کاربرانش اجازه می دهد تا کیفیت مد نظرشان در امور چاپی را به سادگی به دست اورند و نیاز به خرید دستگاه های دیگر برای پیش برد امور چاپی خود را نداشته باشند .
 
امکانات اتصالی کامل و کاربردی تعبیه شده بر روی پرینتر سه کاره HP Color LaserJet 178nw تعبیه شده است که به کاربرانش اجازه می دهد تا بتوانند به سادگی به چاپگر خود متصل شده و در کمترین زمان ممکن بتوانند امور چاپی خود را پیش ببرند .
 
صب و راه اندازی پرینتر HP Color LaserJet 178nw Printer امری بسیار ساده و سریع است و نیاز به هیچ متخصص یا تکنسین خاصی ندارند . کاربران می توانند به سادگی خود رد منزل یا محل کارشان به همراه دفترچه راهنمای پرینتر نصب و راه اندازی را انجام دهند
 
توان چاپ ماهیانه ی پرینتر اچ پی HP 178nw  در حدوود چاپ 20.000 هزار برگ است که رقم بالایی است و کاربران می توانند به سادگی این سه کاره لیزری رنگی را برای دفتر کاری خود تهیه کنند و باسرعت و کیفیت بالا امور چاپی را پیش ببرند .