پرینتر چندکاره کنون Canon MF643CDW

تاریخ خبر: 1400/2/8

پرینتر چندکاره کنون Canon MF643CDW

پرینتر چندکاره کنون Canon MF643CDW برای کسب و کارهای کوچک و متوسز طراحی و تولید شده است . پرینتر کنون Canon MF643CDW با دارا بودن تکنولوژی های غنی در حین چاپ کیفیتی بالا را ارائه می دهد و هزینه های تعمیر و نگهداری را به طرز چشمگیری کاهش می دهد . قابلیت های چاپ و اسکن و کپی در این چندکاره کانن تعبیه شده است که به کاربرانش کمک می کند تا وظایف مورد نیاز دفتر کار خود را با کیفیتی بالا پیش ببرند . صفحه نمایش لمسی 5 اینچی تعبیه شده بر روی پرینتر Canon MF643CDW به کاربران اجازه می دهد تا به صورت ساده تر بتوانند کارهای چاپی را پیش ببرند . پرینتر Canon MF643CDW از تونر کارتریج CANON 054 با ظرفیت چاپ 1500 برگ رنگی و 1200 برگ سیاه سفید استفاده می کند . به صورت کلی می توان گفت که با خرید پرینتر Canon MF643CDW می توانید تجربه ی یک دستگاه منحصر به فرد را در پیش برد کارهای چاپی در اختیار داشته باشید .
 
پرینتر Canon MF643CDW با استفاده از یک صفحه نمایش لمسی بصری و امکان اتصال با گوشی های هوشمند به سادگی استفاده از یک روتر خارجی WiFi Direct روند پیش برد امور چاپی را برای کاربران ساده می سازد.
 
نگهداری ، استفاده و جایگزینی مواد مصرفی چاپگر سه کاره لیزری رنگی کانن Canon MF643CDW بسیار سریع و ساده صورت می گیرد .
 
می توانید به سادگی فایل های مورد نظرتان را اسکن کنید و سپس آن ها را به فایل های دیجیتالی قابل جستجو تبدیل کرده و ذخیره کنید .
 
اولین برگ چاپ توسط پرینتر Canon MF643CDW در بازه زمان 11.4 ثانیه ارائه می شود . استفاده از کارتریج های ظرفیت بالا به جای کارتریج های استاندارد به کاربران اجازه می دهد تا به سادگی بتوانند با پرداخت هزینه ای مناسب تر چاپ های بیشتری بگیرند .
 
امکان چاپ داپلکس یا همان پرینت پشت و روی اتوماتیک بر روی چاپگر Canon MF643CDWتعبیه شده است که به کاربران اجازه می دهد تا بتوانند به سادگی علاوه بر پیش برد سریع تر کارها به کاهش هزینه های چاپی نیز کمک کنند .